Ketenden Haber Var

ece v3

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
2 bin küsür arkadaşlar 2000 değil.Zaten geçen atamada da bize 500 civarı veilmişti

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Mesaj basliklari yine yok yada sildimi ben mi anlayamiyorum telden... mesaj basligi olmadam mesaj yollanmiyorki malum.net de

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Kim dedi 500 civari diye keten mi... ben memurlar.netde deli antrenor01 in dedigine gore 458 civari oluyor
O 458 kadro sadece 4431 kodu için. Sadece tek bölümden alan kurumlar da var. Mesela üniversiteler. O 500 küsürü bulur toplamda iibf için.

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Uls 17 kadro şaka gibi eğer dogruysa
bence de sok sacma zaten oranlamalar banada inandırıcı gelmedı ..ama unutmyaın arkadaşlar bunlar sadece söylenti resmi açıklama gelmeden bence hiçbirşeye ınanmayın ..tabı kendımızı kotuye hazırlamak ayrı bir meslee biz kışa hazırlanalım yaz çıkarsa bahtımııza

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Adamı çağırdılar çağırdılar en sonunda kendisi konu açtı haha :D O değil de bu kadar berbat toplam kadro sayısında eğer ki Deli Antrenör'ün verdiği sayılar doğruysa iibf nin payı açısından dua etmek gerekir. Bir de denge anlamında düzenleme yapılırsa ki yapılmalı çok daha iyi olur

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar herkes kendine bir pay çıkarır şimdi ama galiba keteni foruma getirten benim adama yazdığım şu ;

ilyasdag
merhaba çok acil oku
19/10/2015 18:03
merhaba sayın keten tohumu, hocam senin hakkında keten bize şöyle dedi böyle dedi hatta yazıları gösteriyorlar şifresini gönderiyor çocuk sözde sen kimseye söyleme demişssin ama senin başın ağrıyacak gibi haberin olsun kadro sayısını yazdıysan kendi hesabından bir konu aç yazdım de yazmadıysanda çık deki ben kadro sayısı yazmayacam bundan sonra yazanlara inanmayın diye

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Ortalama 500 kadro desek 50 kiside 4001 den gitse 550 kadro atanma katsayisi kac olur acaba gecen kasim gibi 3.2 mi yoksa karacanin tabiriyle 2 mi almak lazim analizden anlayan arkadaslar yardimci olabilirmi birde onemli bir sorum var gumruk aliminda basvuru yapanlar haziranda isimize yaramamisti suan onlari onumuzden tamamen gitmis sayabiliriz dimi

mehmet84

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar bu işten anlayan varsa cevaplasa 500 kadro gelirse puanım 85.3 şansım ne oluyor