Ketenden Haber Var

Jon Snow

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Tüm ibbf kodları var Ekonometri yok mu? biz tercih yapmayalım o zaman :cool::ckskc:

GSniper

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
İşletme
Kitlerde dahilmi acaba buna

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Ortalama 500 kadro desek 50 kiside 4001 den gitse 550 kadro atanma katsayisi kac olur acaba gecen kasim gibi 3.2 mi yoksa karacanin tabiriyle 2 mi almak lazim analizden anlayan arkadaslar yardimci olabilirmi birde onemli bir sorum var gumruk aliminda basvuru yapanlar haziranda isimize yaramamisti suan onlari onumuzden tamamen gitmis sayabiliriz dimi
Gümrüğe yerleşmiş olan kişiler sadece kitlere başvurabilir hocam. Ancak muhafaza ve muayene'den aldıkları parayı kit'de bulmaları da zor. Bir de daha 3 maaş anca aldıkları için yerinden memnun olmayan bile bu atamayı es geçer. Genelde hep son atamalarda kitler yüksek kapatıyor.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar bir b planınız olsun ben bu sene sağlık bölümüne kayıt yaptım iki yıllık ordanda hemşireliğe geçiş yapacam çünkü bir daha İİBF olarak sınava hazırlanmayı düşünmüyorum sağlıkçıların atandığı puanı gözüm kapalı alırım :) yeter öldüm yaşım 33 :)

pugacev

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İktisat
Şu iktisat sayısının diger kadrolarin 1/3 olma ihtimali nedir sizce ?

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Şu iktisat sayısının diger kadrolarin 1/3 olma ihtimali nedir sizce ?
Bence düşük... DPB'nin gerekli düzenlemeyi yapabilme yetkisi var diye biliyorum. Uygun bir şekilde orantılayacaktır -umarım-

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Merkezi atama sonunda 85.00 üstünde iibfli kalmayacaktır seçiçi olmadığı sürece bu burda dursun Kasım sonu haklı çıkacağım :)

anılcan

GTB Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ketene artık sayenızde uyuz oluyorum

Benjamin

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Bizi bu hale getirenleri 1 kasımda Allah da onları perişan etsin ...şimdiye kadar oy kullanmazdım şimdi kullanacam 84 Puanim hatırına. ...