ketenin verecegi bilgiler

keten belli ki sağlam bilgi veriyor. ayrıca bir başlık olsa takip etmek daha kolay olur. ketenin verdiği bilgiler farklı konular altında paylasilmis tek konu olması daha iyi.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Nereye ne yazmış?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Deli fişek ve freeman bu başlığı görürse üzülür zira onlarında fanları var.

Ayrıca her yeni başlık yeni tartışma demek.

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
tek kelimeyle ilginçsiniz ...

Deli fişek ve freeman bu başlığı görürse üzülür zira onlarında fanları var.

Ayrıca her yeni başlık yeni tartışma demek.
ben bunları pek tanımıyorum. maksat onun bunun verdiği bilgi duyum değil. baslik değiştirilebilir de. telefondan forumu takip ediyorum ve farklı bir konu altında keten ve diğer kişilerin duyumlari paylaşılmış telefondan takip etmek zor. ki o konuda gereksiz tartışmalar da var konu kalabalığı olduğu için tek baslik daha uygun olur diye düşündüm. tabi incir reçelim kardeşim sizin de duyumlarınızı takip ediyorum güvenerek. keten daha önce söylediği bilgiler kesin çıkınca baslik olarak aklıma bu geldi. genel bir baslik da olabilir aslında kimse alınmaması için.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
ben bunları pek tanımıyorum. maksat onun bunun verdiği bilgi duyum değil. baslik değiştirilebilir de. telefondan forumu takip ediyorum ve farklı bir konu altında keten ve diğer kişilerin duyumlari paylaşılmış telefondan takip etmek zor. ki o konuda gereksiz tartışmalar da var konu kalabalığı olduğu için tek baslik daha uygun olur diye düşündüm. tabi incir reçelim kardeşim sizin de duyumlarınızı takip ediyorum güvenerek. keten daha önce söylediği bilgiler kesin çıkınca baslik olarak aklıma bu geldi. genel bir baslik da olabilir aslında kimse alınmaması için.
Bu sözler karşısında ne deyim valla diyecek birşeyim kalmadı :) Ben bir bilgi paylaşırsam buradan söylerim

keten belli ki sağlam bilgi veriyor. ayrıca bir başlık olsa takip etmek daha kolay olur. ketenin verdiği bilgiler farklı konular altında paylasilmis tek konu olması daha iyi.
memurlar.nete yazmış. burda da haziranda atanma durumun şeklinde bir başlıktı galiba orda konuşuluyor.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Toplam 10.100-10.200 arası.%50-55 yine sağlıkçı.
2014 KPSS ye iyi çalışın...

yazmış memurlar.nete keten

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Hepinize hayırlı işler o zaman 84 85 in altı 2014te atanamaz bir kahinlikte ben yapıyorum artık

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
82.9 da mı doğu yazmazsa atanamaz? Bir arkadaş için araştırmaktayım bölümü de işletme üstelik.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme