KİT YAZACAKLAR

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında TR Türkistan tarafından paylaşıldı.

1. TR Türkistan

TR Türkistan Üye

Ödül Puanları:
    8
    Kit yazacak arkadaşlar puanlarını, tercih ettikleri kurumları, tercih ettikleri şehirleri ve kurumlardan duyumlarını paylaşırlarsa ön bilgi olur. İlk paylaşım benden, puanım 86,6 batıda tigem harici kitler düşünüyorum. EÜAŞ tan dönüş oldu bana 21 lisans memur alacaklarını yazıyorlar...

2. braveheart19

braveheart19 İyi Bilinen Üye

Ödül Puanları:
    28
    21 lisans iibf dimi?

3. TR Türkistan

TR Türkistan Üye

Ödül Puanları:
    8
    bölüm yazmamış ama 21 idari gih sınıfı memur alınacak yazmış. bugüne kadar iibf den aldılar

4. seeding

seeding Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43

Hocam bu forumda 84 üzeri adam pek bulamazsın.Buradaki arkadaşlar genelde 84 altı puana sahiptirler ve Haziran alımında başlarını sokacakları ve atanabilecekleri mütavazi bir 657 kadrosu beklemekteler...kısacası burada böyle bir liste oluşturma olasılığı pek yok gibi gözüküyor...Aslında senin rakibin olacak kişiler atanmamış olanlardan çok atanmış olanlardan oluşuyor.657,KİT tercih edebildiği için yüksek puanlı gümrükçüler 3000TL maaşa rağmen KİT tercih yapabiliyorlar...

5. smoke

smoke Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    ben kit yazacağım ama gelmez biliyorum puanım 83,3 sadece kit tercih edeceğim 2014 de çalışıyorum :D

6. TR Türkistan

TR Türkistan Üye

Ödül Puanları:
    8
    Hocam doğru söylüyorsun ama bu düşünceler klavuz acıklana kadar klavuz acıklandıktan sonra az kadroya rağmen doğuya gidemem aksarayda ev yok vs. gibi yazılarıda cok okuyoruz demekki bircok kişinin alternatifi var ya da her seye ragmen secicilik devam ediyor

Sayfayı Paylaş