Kitap Önerileri

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
anıl sen bunları iş yerinde mi okuyorsun yoksa kargolar iş yerine geldiği için geldiği zaman mı fotoğraf çekiyorsun :) iş yerinde okuyabiliyorsan süper bir şey, çok özendim :)
Is yerimde oglen araları gün içinde belirledigim mola saatlerinde okumaya çalışıyorum:) yoğun ve tempolu bir isim var ama yinede bi şekilde vakit ayırıyorum:)

anılcan

Gümrük Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
20200202_193044.jpg gençlere/çocuklarımıza ; bakış açısını oluşturduklari ve fikir inşa etmeye başladıkları dönemlerde mutlaka okutulması gereken kendilerine çok yardımı dokunacak kitap. bizleri ise yaşadığımız hayatı sorgulamaya itiyor.kitapta; duman adamlar adıyla totaliter rejimin insanları modern köleleşmeye nasıl ikna ettiğini insanların da durumun farkında bile olmadan nasıl boyunduruk altına girebildiğini, momo 'nun da asıl mutluluğun hayatı hayat yapan gerçek paylaşımlar yani sevgi,dostluk, kardeşlik ve bu minvaldeki duygularda olduğu, kisaca momonun bu yok oluş karşısındaki çabası anlatılıyor.

Zamanı değerli kılan sadece iş mi, para mı, güç mü? Hayır. Zamanı yaşanmış yapan sevdiklerimizle yaşadığımız anlardır.

Son düzenleme: