Kitap Takas Merkezi

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Elinizdeki kitapları ptt kargo aracılığıyla takas edelim arkadaşlar... misal elinizdeki kitapları yazın herkes istediği kitabı birbiriyle takas etsin listesinden... ptt kargo aracıığıyla gönderimde ücret alınmıyor glb kitapta

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Elinizdeki kitapları ptt kargo aracılığıyla takas edelim arkadaşlar... misal elinizdeki kitapları yazın herkes istediği kitabı birbiriyle takas etsin listesinden... ptt kargo aracıığıyla gönderimde ücret alınmıyor glb kitapta
Ücret alınmıyor değil indirimli geçen 4 tlye gönderdim 3 kitabı

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Orası öyle hocam ben ufak bir düzeltme yapayım dedim :)

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
kitaplarım benim canımın yongası :) paramı, pcmi alın kitaplarımı almayın.. ha bana göndermek isteyen olursa göndersin itina ile yavrularım gibi bakarım, sayfalarını sıcak sudan soğuk suya değdirmem :)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Game of thorens kitaplari bir süreliğine kitapligima misafir olarak yollamak isteyn var mi? Ödünç alınacak olup sayfasına zarar vermeyecegim. Verilen zarar karşılanacaktır. Ptt kargo ile yollayin karşı taraf odemeli olmamı :D

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
peşinen söyliyim ben kitaplarımı paylaşmaktan pek hoşlanmıyorum :D başkasına verince acaba ne zaman getirecek acaba sayfaları kırıştırdımı diye diye ikircikleniyorum :p
Taaam ya sen verme:) ala ala:D

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
  1. Elimde Deha yayınlarının smmm staja başlama seti var. 150 tlye aldım 100tlye verebilirim. Sıfır sayılır daha hiç açmadım. Kargo da bana ait.