klavuza ekleme haberi

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
malum net haber yapmış ama sizce ne kadar doğrudur. aldıkları bilgiye göre ekleme yapılıyormuş. dpb den gelmiş kadrolar eklenecekmis. klavuz öğleden sonra yayinlanacakmis ne diyorsunuz arkadaşlar bu duruma

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Valla o malum netin eli kolu uzun ahtapot gibi ne haltlar karıştırıyorlar nerden öğreniyorlar bilemem ama kendilerinden çok emin konuşuyorlar,bundan dolayı şüphelenmiyor değilim ...

iibfmaliye

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Maliye
Bize faydası olmaz hiç ümitlenmeyin bence ..

Sseda

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ekleme yapacak olsalar bugüne kadar yaparlardı gibi geliyor bana. Ama gerçekten böyle bir durum varsa bizi teğet geçer

Loya

Yeni Üye
Bölüm
İşletme
bence vardır bir doğruluk payı nasıl oluyorsa önceden öğreniyorlar bir şeyler fakat bizi etkiler mi bilemiyorum...

baltayasapolanadam

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İşletme
belki tepkiler üzerine bazı eklemeler olur ama çok fazla etkilemez malum önce her şeyi ısıtıp ısıtıp sonra önümüze koyuyorlar ülkenin genel politikası olmuş bu artık

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Kadro sayısı belli bütçede belirtilen rakamın üstüne çıkamazlar çıkmaları için kanun çıkarmaları gerekli yani ekstre kadro beklemeyin boşa

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Kadro sayısı belli bütçede belirtilen rakamın üstüne çıkamazlar çıkmaları için kanun çıkarmaları gerekli yani ekstre kadro beklemeyin boşa
tamam maliyeyi bize eklesinler:D

iibfmaliye

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Maliye
Gökten kadro yağsa bize değil 4001'e gider :)

ismail9696

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Eklemeler nitelik kodlarina olabilir
bence de ya nitelik kodlarına ekleme yapıyorlardır yada yayınladıkları hepi topu 3-5 kurum var zaten onlarada daha fazla bölüm başvurabilsin diye bölüm kodu ekliyorlardır.

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
Valla onlardaki yüz yüz değil teneke kaplı yaparlar mı yaparlar belli mi olur :(
yapsınlar valla biz bunu hak ediyoruz 20 kişi toplayamadık eylem için..

90+ puanlı birkaç arkadaş bile eyleme katılacağını söylerken 85-75 aralığındaki on binler katılmıyorsa herşeyi hak ediyoruz..

ben burda kadro isterken birileri çıkıp oy verdiğim partime laf ettirmem diyorsa, bizim iibflilerin pek çoğu da aynı düşünceyi paylaşıp da söyleme cesareti gösteremiyorsa herşeyi hak ediyoruz...

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yapsınlar valla biz bunu hak ediyoruz 20 kişi toplayamadık eylem için..

90+ puanlı birkaç arkadaş bile eyleme katılacağını söylerken 85-75 aralığındaki on binler katılmıyorsa herşeyi hak ediyoruz..

ben burda kadro isterken birileri çıkıp oy verdiğim partime laf ettirmem diyorsa, bizim iibflilerin pek çoğu da aynı düşünceyi paylaşıp da söyleme cesareti gösteremiyorsa herşeyi hak ediyoruz...
Durum onu gösteriyor sanırım eğitimciler kuduz kapmış gibi sağa sola saldırmakta sonumuz kötü görünüyor...