KOCAELİ

horhoto

Aktif Üye
Mücadele Grubu
TAM BİR MEMUR VE İŞÇİ ŞEHRİ ORTA GELİRLİ BİR İNSANIN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYABİLECEK KAPASİTEDE NE ÇOK UCUZ NE DE PAHALI BİR KENT ULAŞIM İMKANLARI HIZLI TREN YAKINDA TAMAMLANIYOR OTOBAN VAPUR SEFERLERİ VE BİRDE HAVALİMANI BULUNMAKTA BİRDE SABİHA GÖKÇENE SERVİS KALKIYOR O KONUDANDA SIKINTI OLMUYOR TRAFİGİ SABAH SAATLERİ İLE AKŞAM İŞ DÖNÜŞLERİ DIŞINDA SAKİN SOSYAL ORTAMI BİR İSTANBUL ANKARA VEYAHUT İZMİR DEGİL AMA SÜREKLİ GELİŞMEKTE OLAN BİRYER

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
yetmeez bu bilgi daha da isteruk. iklimi nasıl kış sartları kaç ay surer sert mi olur sonra kiralar ne seyirde :D sonra bak varsa giresun başlıgında arkadaş bi face adresi verdi full giresun fotosu ekleyen bi abi varsa sen de oyle bi adres ver fotolara bakalım gozumuz gonlumuz açılsın :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@darkness666 ; @horhoto biraz cimri davranmış haziranda kendi nokta atışı yapacakya çakalll :)

Pablo

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Gebze içinde geçerli mi bunlar ? :)

horhoto

Aktif Üye
Mücadele Grubu
@darkness666 ; @horhoto biraz cimri davranmış haziranda kendi nokta atışı yapacakya çakalll :)
İKLİM ŞARTLARI GENELDE AKDENİZE YAKIN DİYEBİLİRİM DAHA DOGRUSU AKDENİZLE KARADENİZ ARASINDA BİR İKLİMİ SOGUK BİR MEMLEKET DEGİL MESELA ŞİMDİ KIŞ LA ALAKASI YOK HALEN KISA KOLLU GİYEN İNSANLAR VAR KİRALAR YERİNE GÖRE DEGİŞİYOR AMA İSTANBUL GİBİ DEGİL KESİNLİKLE 400-650 ARASINDA DİYİM ORTA GELİRLİ BİR AİLE İÇİN DİGER İLÇELERİNE GELİRSEK DERİNCE VE KÖRFEZ ZATEN MERKEZE ÇOK YAKIN VE MERKEZ LE HEMEN HEMEN AYNIO ÖZELLİKLERİ GÖSTERİR KARTEPE GÖLCÜK VE KARAMÜRSEL İSE YİNE MERKEZE ÇOK UZAK OLMASADA GÜN İÇİN VAPUR SEFERLERİ İZMİT YÜZÖLÇÜMÜ KÜÇÜK OLDUGU İÇİN İLÇELER ARASINDA FARKLILIK ÇOK AZ DİYEBİLİRİM BİRTEK KANDIRA BİRAZ FARKLIDIR DAHA ÇOK TARIMSAL FAALİYETLERİ VE YAZLIK TURİZİMİ İLE ÖN PLANA ÇIKAR GEBZE İSE BİLMİYORUM VE HİÇ DE SEVMEM ORAYI ONU DA DİYİM İZMİTE PEK BENZEMEZ İSTANBULA BENZEMEZ AYRI BİR DÜNYA ORASI

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Darıca candır can.

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
kocaellinin en iyi yerleri gebze çayırova ve darıca tarafıdır heryere ulaşımı kolar istanbul yanıbaşınızda sanayi bölgesi olması nedeniyle iş olanakları fazladır, fakat kötü yanlarıda yok değil havasını kötü olması ve çok göç alması nedeniyle her türlü insana rastlamanız kötü yanıdır.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
2 kez Gebze'ye gittim, ulaşımı güzel olabilir ama kendisine kanım ısınmadı. Çok karışık, dar, üstelik meydanında sağolsun belediyesi ağaç bırakmamış, güneş vurdu mu ter akıyor.

En güzel yanı İstanbul'a ve Darıca'ya yakınlığı.

Pablo

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Evi Darıca'dan mu tutalım nabalım hacı :)

sel3645

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
ÇEKO
bence hiç gerek yok nerede görev yapıyorsan oradan tut evi sonuçta yol parası vermekten ve daha erken uyanmaktan kurtulursun gebzede ev bulma sorunu yaşayacağını sanmıyorum

Pablo

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
darıca tabiki işin şakası ya gebzede bulucaz bi yerler artık :)

Bayramoglu da guzeldir gebzenin uvey evladi gibidir hic benzemez kendisine.hem yesildir hem mavidir hemde ev kiralari daha uygun.ama tabiki kocaeli merkeze istanbuldan daha uzak.istanbula hop bi metroyla gidersin.hatta istanbulda calisip da bayramoglunda oturmak daha mantikli.gebzeye yarim saat daricaya on dakka.