konya hakkında ?

desouza

Üyeliği İptal Edildi
KONU SAHİBİ: maliye38

Konyalı arkadaşlar yardım, pazartesi Konya' da olacağım da

arkadaşlar Konya' da gecelik 20 -30 liraya kalabileceğimiz bi yer var mı ?

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
ben hep yurtta kaldim hic oyle yerler bilmiyorum bildigim tek yer kyk :) ama zaferde vardir umarim uygun yerler

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hayırdır maliyeci Konyada niye geliyorsun denetleme işi falan mı var, nik maliyeci olunca.. : )

maliye38

Yeni Üye
vaay arkadaşlar bayaa bayaa örgütlenmişiz bende burdayım gümrüğü kazandım ama herzaman destekçinizim twitter daki iibfnin sesi de benim hesabım sonuna kadar mücadeleye devam

maliye38

Yeni Üye
konuya gelince kız arkadaşımın yanına gelcem de sabah uykusuz olmayım akşamdan gelip biyerde kalıp sabah dinç oluyum istiyorum ama hep pahalı misafirhanelerde en aşşağı 40 -50 lira şöyle gecelik 20-30 liraya biyer bulsaydım iyi olacaktı

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
vaay arkadaşlar bayaa bayaa örgütlenmişiz bende burdayım gümrüğü kazandım ama herzaman destekçinizim twitter daki iibfnin sesi de benim hesabım sonuna kadar mücadeleye devam
eyvallah kardeşim bundan sonra gümrükle ilgili ne olsa artık desteğini bekliyoruz bilgileri akıt gelsin :)

desouza

Üyeliği İptal Edildi
hoş geldin arkadaşım , malum site gerçekten tak ettirdi, dayanılmaz bir hal aldı...son bir kaç gündür açtıgımız başlıkları görmezden gelmeleri 90 kişilik vmy ekibi için manşet çekmeleri bardağı taşıran son damla oldu.Sen geldin konu senindir, ben çekiliyorum :)