KPSS 2013/2 Kurum ve İllere Göre İİBF'nin Max-Min Puan Sıralaması

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında darkness666 tarafından paylaşıldı.

1. darkness666

darkness666 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    293
    arkadaşlar valla neredeyse 3-4 saat ugrastım tabloyu olusturmak için umarım işinize yarar. tek tek bi klavuzdan bi puan sıralamasından bakmamanız için ve sizin puanınızın ne kadar üstünden giden olmuş bu tablodan çok daha detaylı görebileceksiniz.

dosya Microsoft Excel formatındadır.

link: http://adf.ly/aC0vp

Excel yuklu değilse bilgisayarınızda google'a online excel yazarsınız ilk çıkan sayfayı açarsınız. açılan sayfada gözat yazan kısma tıklayınız açılan pencerede benim vermiş oldugum linkten indirdiğiniz dosyayı bulup seçin ve açılmasını bekleyin.

Not: @Kardinal den ek bilgi---> Linki tıkladığınızda sağ üstte reklamı geç var ona tıkladığınızda asıl sayfaya yönlendiriyor sizi [​IMG] bilmeyenler için.

buğra, sparrow, izmirli ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Kardinal

Kardinal Çare Drogbaydı Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    88
    Linki tıkladığınızda sağ üstte reklamı geç var ona tıkladığınızda asıl sayfaya yönlendiriyor sizi :) bilmeyenler için.

lykias bunu beğendi.
  3. darkness666

Ödül Puanları:
    293
    @Kardinal ek bilgi için sagol kardeşim excel için bilgi verdim ama onu unuttum nasıl baktın mı tabloya

4. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Budur ya, gudubet.nete mahkum kalmadık syende. ctrl fye basıp 4431'le arattıkça tek tek efil efil kadro görmeye paha biçliemez. Eline sağlık.

5. Kardinal

Ödül Puanları:
    88
    Baktım gayet güzel olmuş... iibf kodlu alım yapan kurum ve tabanları net şekilde görülüyor. ösymdeki min. max. puanlar listesinde ayırt etmek zordu :)

6. darkness666

Ödül Puanları:
    293
    @isletmeci1985 ne demek kardeşim benim eksik bi şey gozunuze çarparsa söyleyin bana bayagı itinalı yaptım ama insanlık hali yeminle goz möz gitti bende :D

7. horhoto

horhoto Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    şunu rahatça söyleyebiliriz 85 üstü artık kalmamıştır nedeni ise büyükşehirlerin tabanına bakınca anlaşılıyor bu durum

8. Kardinal

Ödül Puanları:
    88
    Aynen ortak ciddi anlamda yüksek puanlı iibfli kalmadı... Binli alımları görürsek güzel düşüşler olacak puanlarda.

9. horhoto

Ödül Puanları:
    28
    bence 1000 kadroyla bile taban rahatlıkla 82 altını görür gibi duruyor birde şu var alımlar çogunlukla batı illeri ve gelişmiş iller yani bu atananlar seçici olanlardı ankarada 84 taban olan yerler var çalışma bakanlıgı sgk icra gibi bu hatta çalışma bakanlıgı ankara sadece çeko alıyor yanlış bilmiyorsam 84,2 küsür tabanı var bu demekki çeko sıralamasında bu puanın üzerilerindekini sıralamaya katma demek gibi birşey

10. horhoto

Ödül Puanları:
    28
    istanbul tabanı ise sgk 47 kişi ile 83,7 ki burayı çok kişi yazmışdır kontejyanı fazla diye ama taban 83,70 bu da demektir ki 83,700 üzerinde seçici olanlar dışında kalmamıştır demektir

11. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    az önce bende yazdığım ve yazabileceğim yerlerin taban puanlarını inceledim enteresan şekilde büyük şehirler ankara izmir istanbul birçok ilden daha düşük kapatmış!

12. horhoto

Ödül Puanları:
    28
    kimse ankara izmir gelmez diye yazmamıştır ama alım sayıları olrakta istanbul başı çekiyor sonrasına ankara normaldir yani

13. Yelken

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    hatta doğu uçmuş diyebilirim eşimle beraber inceledik doğunun puanlarını gördükçe eşim yok artık diyip durdu :) ben siinir krizi geçiriyordum o sırada bir yandan sebep olan bakanın kulağını çınlatarak. bekliyordum puanlarda yğkselme panik halinden ama bu kdar beklentim olmamıştı çok çok yüksek puanlar gördüm ki salak saçma yerlere atanmışlar! hala kendime gelemedim desem yeridir

14. Yelken

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    mecburen yazdık istanbul hiç istememe rağmen 47 lik kadroyu son tercih olarak yazmıştım can simidi olarak en çok yaklaştığımda sanırım o kadro idi 0,5 ile kaçtı hayırlısı diyoruz inşallah 2014/1 yüzümüzü azıcıkda olsa güldürür
    genelde yaanır son atama riskli olduğundan düşük puanlılar değerli kurumlara düşük puanlarla girerler risk almadan olmuyor :) gibi ama mecburi oluyor bizimkisi

15. horhoto

Ödül Puanları:
    28
    bak sende dedin o yüzden diyorum ki 83,700 üzeri secici olan kalmamıştır diye çogu kişi eminyet olarak çok alıyor diye istanbul sgk yazmıştır diye secici olanlar ise çok kalmadı diyebilirim 100 kişi ancak kalmıştır diyorum

Yelken bunu beğendi.
  16. BlakeGrifin

BlakeGrifin Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    son atamada puanlar 87-88 çıkarsa şaşırmam iibfde her şey ters gidiyor anlaşılmaz bir şekilde...

lykias bunu beğendi.
  17. Yelken

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    eevet doğruluk payı olmalı! inşallah @horhoto bakan açıklaması zaten tercih yapmayanları bile harkete geçirdi sanki memurluğun sonu gibi bir daha almayacağız dedi sanki belkide son atamada işimize yarayacak bu şimdiden ön görmek zor alım belli olsun ancak

18. Yelken

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    aynı düşünce aklımdan gemedi değil ilk kez adam akıllı hazırlandım kpss ye girdim mezun olalı oldu 8 sene ne saçmalık varsa beni buldu kpss de başımıza gelmeyen kalmadı soru stilleri değişti zorlaştı atama sayıları azaldı 4001 hepten üstümüze çullandı öğretmenler hepten kudurdu yönetim iyice saçmaladı yani her şey mi 2012 kpsscileri buldu arkadaş!

19. BlakeGrifin

BlakeGrifin Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    43
    onlar yetmezmiş gibi malesef şu aralar mevcut dershane tartışmalarını hepimiz medyadan takip ediyoruz yapılan değerlendirmelere göre dershanelerin kapatılması durumunda dershanelerde şuan çalışan binlerce öğretmenin devlet kadrolarına yedirilme durumu söz konusu bilin bakalım böyle olursa kimin kadroları en çok kısılacak ufukta olumlu tek bir şey olmaz mı ya gerçekten durumlar çok kötü görünüyor...

20. Yelken

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    meclis dilekçelerinde çok sayıda dershaneler kapanmasın dilekçesi vardı onlarda kapansın ıstemıyor bızde destek versek aslında kapanmasın dileköçelerine mantıklı olmaz mı!

Sayfayı Paylaş