KPSS 2014 TG Deneme Sınavları Paylaşımı

frba

Üye
Mücadele Grubu
Face'de "KPSS hazırlananlar bize katılın" bu sayfada fem- yargı kaynaklı 3-4 deneme var haberiniz olsun indirmek isterseniz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Örnek :

Körfez 2014 TG 2 - Eğitim Bilimleri (Kaliteli-Çözümlü)

Bunu indireceksen
Ücretsiz İndir Yazan Yere Tıklayacaksın. KÖRFEZ 2014 - 2. Deneme Sınavı - Türkiye Geneli bu link yani ardından bir sayfa çıkacak

Type the characters you see in the picture gördüğün sayıları harfleri kutucuğa gireceksin Download basacaksın
Wait for a queue to download! der ve bir süre saymaya başlar bekle
Dosya indir yazısı gelir indirisin

Not: Arka arkaya indirme yapacaksan tabi ücretsiz kullandığından ötürü Torbobit izin vermez modemi reset attım bi 1 dk bekleyip tekrar dene.

58iibf

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Örnek :

Körfez 2014 TG 2 - Eğitim Bilimleri (Kaliteli-Çözümlü)

Bunu indireceksen
Ücretsiz İndir Yazan Yere Tıklayacaksın. KÖRFEZ 2014 - 2. Deneme Sınavı - Türkiye Geneli bu link yani ardından bir sayfa çıkacak

Type the characters you see in the picture gördüğün sayıları harfleri kutucuğa gireceksin Download basacaksın
Wait for a queue to download! der ve bir süre saymaya başlar bekle
Dosya indir yazısı gelir indirisin

Not: Arka arkaya indirme yapacaksan tabi ücretsiz kullandığından ötürü Torbobit izin vermez modemi reset attım bi 1 dk bekleyip tekrar dene.
tesekkür ederim cok iyi oldu bu :) hergün bir deneme artık

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
güncel.

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
ihtiyaç tg-13 80 net, coğrafya berbat tarih değişik matematik uğraştırıcı denemeler umrumda değil o ayrı...

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
facede Hergün 1 kpss denemesi diye bir sayfa var. oradan da tg soruları indirilebiliyor.
arkadaşlar isterseniz şöyle birşey yapalım. ben bulduğum tg denemelerini liste halinde hazırlamıştım. onları burada yayınlayayım. benim tamamlayamadıklarımı da tamamlamak isteyenler tamamlasın. sınava az bir süre kala hepimize faydası olur. yanını boş bıraktığım denemeleri malesef bulamadım

BEYAZ KALEM
1. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
2. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
3. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
4. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

BİLİM AKADEMİ
7. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

FEM
1.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
2.DENEME
3.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
4.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
5.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
6.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
7.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

FİNAL AKADEMİ
2. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
3. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

GENÇVİZYON
1.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
2.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
3.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

İHTİYAÇ YAYINLARI
1. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
4. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
5. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
5. DEMEME ??????? ???? İhtiyaç 2014 TG 5 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
6. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
7. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
8. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
9. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
10. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

KARACAN
1.DENEME ??????? ???? İhtiyac 2014 Tg 1 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
2.DENEME ??????? ???? İhtiyac 2014 TG 2 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
3.DENEME ??????? ???? İhtiyaç 2014 TG 3 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
4.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

KÖRFEZ
2.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

LİDER

PEGEM AKADEMİ
5.DENEME
6.DENEME
7.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
8.DENEME
9.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

TEOREM

UZMAN KARİYER
2.DENEME
3.DENEME
5.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
6. DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

YARGI DENEMELERİ
4.DENEME
5.DENEME
6.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

YAKLAŞIM

YEDİİKLİM
4.DENEME
5.DENEME
8.DENEME ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????

YÖRÜNGE AKADEMİ

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Beyazkalem TG 6 gk: 49,5 ; türkçe:30 ; mat: 14,75 net (türkçeden ilk defa 30 net çıktı ama mateamatikte de en düşük netimi yaptım)