KPSS 2020 HAZIRLIK İÇİN WHATSAPP GRUBU

Cansıkıntısı1

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Genel kültürden kaynak önerisine ihtiyacım var.
Ben tarihte Ramazan hocanın videolarına çalışıp kitap olarak tarihin pusulasını almıştım. Soru kitabı olarak piyasadaki her yayını almıştım. Coğrafya Engin hoca ve Bayram hocanın video ve konu kitabı. Soru bankası coğrafyada engin hocanın iyiydi.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar dünkü alımların az olması 2020 kpssye girecekler için bir şans olabilir mi? Yoksa yanlış mı düşünüyorum? Bu arada keşke alım fazla olup herkes atansaydı ama maalesef

erhanby

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar dünkü alımların az olması 2020 kpssye girecekler için bir şans olabilir mi? Yoksa yanlış mı düşünüyorum? Bu arada keşke alım fazla olup herkes atansaydı ama maalesef
Hocam yayınlanan 11.İNCİ KALKINMAAAA PLANINA göre kit alımları azalacak.

Cansıkıntısı1

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Bir alım daha var ama onda da iyi kadro gelecek diye bir ümit taşımıyoruz. Siz yine de her koşulda iyi bir hazırlık yapın

erhanby

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam şöyle ben çeko mezunuyum 2020ye hazırlanıyorum da sgk hiç alım yapmadı acaba seneye mi yapae diye sordum özel kod açsın yeter yani
2019-2023 arası personel alımları kesin az olacaktır. Esasında sgk'nın eleman ihtiyacı var. Ama siyasi dengesizlik çok olduğu için 2020 sonrasını kestirmek zor. 2019 kasımda bir çok şey netleşir.