KPSS A YI BASARAN ARKADASLAR COK ACIL YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR

Az bi zaman kaldi ve denemeler im berbat butun dersleri ayni anda nasil yetistirdiniz nolur bi fikir verin

blueblues

İyi Bilinen Üye
5ay var sinava.. bu sure ders calisacaklar icin cok uzun, ders calismayacaklar icin cok kisa bi sure.. calis sen bosver gerisini..

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben calisiyorum zaten ama bir dersi calissam ilerliyorum ama oteki kaliyo birlikte gotursem ilerleyemiyorum nasil bi strateji belirlemeliyim ?

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Ben calisiyorum zaten ama bir dersi calissam ilerliyorum ama oteki kaliyo birlikte gotursem ilerleyemiyorum nasil bi strateji belirlemeliyim ?
soru cozerek ilerleyecen konuyu unutmazsin bolece

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Sanirim tam olarak ifade edemedim kendimi ama tsk ederim yine de :)
simdinswn.diyelim ikt calisiyorasun bitirip.maliye geciyon ikt unutmus oluyosun dogru mudur bunu onlemek icin ikt calistigini soru cozumu ile desteklemen lazim i zaman unutmazsin

Simdi iktisat calisiyorum saatlerimi aliyo borclar kaliyo borclar calisiyorum maliye kaliyo boylece hic bi sekilde ilerleyemedigimi saniyorum ya da oyle dersane de yavas gidiyo zaten panik oldum yani :(

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Simdi iktisat calisiyorum saatlerimi aliyo borclar kaliyo borclar calisiyorum maliye kaliyo boylece hic bi sekilde ilerleyemedigimi saniyorum ya da oyle dersane de yavas gidiyo zaten panik oldum yani :(
o dersler misal hukuk adam 4 senede bitiyor Muhasebe İktisat Maliye keza öyle 1 senede bunları sıfırdan öğrenmen imkansız zaten sana bunu demek istedim misal hukuk hepsine çalışma sınav soru dağılımına göre seçiceksin ikt buralar hukuktan bu konular gibi yetişmez zaten kimse full çekmiyor bu sınavlarda tüm dersleri benim bildiğim

o dersler misal hukuk adam 4 senede bitiyor Muhasebe İktisat Maliye keza öyle 1 senede bunları sıfırdan öğrenmen imkansız zaten sana bunu demek istedim misal hukuk hepsine çalışma sınav soru dağılımına göre seçiceksin ikt buralar hukuktan bu konular gibi yetişmez zaten kimse full çekmiyor bu sınavlarda tüm dersleri benim bildiğim
Anladim simdi oldu :) tsk ederim

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
O zaman calismazsan ölürsunnnn :)) calismaya devam zorlu mücadele de basarilar :) Allah yardimcimiz olsun...
7/24 ders calisilmaz . insan dogasina aykiri