KPSS A'ya evden hazırlanmak hakkında düşünceleriniz?

simyacı1

Yeni Üye
Biliyorum bu konuyu A forumunda açmam gerekirdi ama orada kimse yok herkes burada.Arkadaşlar bu mümkün mü sizce dershaneye gitme imkanım yok şu an ptt de çalışıyorum A grubundan herhangi bir memurluk istiyorum evde kendi imkanlarımla çalışmak için tavsiyeniz nelerdir?

daywalker

Yeni Üye
Bende calisacam dostum son vergi mufettisligi sinavi 1 soruyla gitti kendi memleketimde ptt calisiyorum. gerci benim askerlik var askerdem sonra oturup.bi guzel caliscaam sayet alt yapi varsa evde cok guzel calisilir hersey senin.elinde

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
ben evde çalıştım. öss ye hazırlık harici hiçte kursa gitmedim..Emek verirsen oluyor.
ancak evde olmaz.mutlaka etüt merkezi yada kütüphane olmalı

birde yanınıza destek bir arkadaş bulursanız çok daha güzel olur.

kütüphaneler c.tesi ve pazar açık..

sabah 8:00-17:00 arası kütüphanede çalışabilirsiniz .hafta içi de evde çalışırsınız

goktug_kutluk

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
vergi müfettişliği çok cazip hale geldi yeni formatıyla evde hazırlanabilir diye düşünüyorum özellikle iktisat ve muhasebe alt yapısı varsa ama iktisat ve muhasebe için yardım alman gerekebilir alandan hazırlanan dersaneye giden bi yoldaş bulursan kendinde hakkını vererek çalışırsan neden olmasın

simyacı1

Yeni Üye
cevaplarınız için teşekkürler.. vergi müfettişliği neden çok cazip hale geldi ben pek takip edemiyorum da A grubundan hangi kurum ve kadroları tavsiye edersiniz evde çalışıp kazanabileceğim? KPSS b den 86 puan almıştım bu arada..

daywalker

Yeni Üye
Valla bu sene kpss a dan rekor denebilecek.alimlar oldu bi daha.bole alim olur mu bilinmez.vergi mufettisligin bu kadar populer olmasinin sebebin onceden 400 er kisilik alimlar yapmasi.ve.sinavinin klasik oluyor yani zor oluyordu bu sene ise sinavinin test olmasi ve 1000 kusurlu alimlar yapmasiydi.gelir uzman yardimciligi dusunebilirsniz ilk etapta

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi