KPSS B GURUBU DENEME TAVSİYESİ

eskişehir2626

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ARKADAŞLAR MERHABA,
HER DERS İÇİN AYRI DENEME ALMAK İSTİYORUM. YAYIN OLARAK TAVSİYELERİNİZİ ÖĞRENEBİLİR MİYİM?
HİÇ DERS ÇALIŞAMIYORUM. EN AZINDAN DENEME ÇÖZEYİM.

Calimeroo

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Mat yargı tarihide iyi diğerlerini bilmiyorum hocam . yargı denemesi var bende matematik kitap halinde gayet guzel

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Coğrafya doktrin yayınının denemeleri güzel .

eskişehir2626

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Teşekkürler arkadaşlar doktrinin ilk defa duydum. Yarın kitapçıya gideceğim. Oradan bakacağım. Birde sizce İnternet ten almak mı uygun yoksa kitapçıdan mı? Bir fikriniz var mı?

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Kitapçılarda fiyatlar internetle aynı

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Teşekkürler arkadaşlar doktrinin ilk defa duydum. Yarın kitapçıya gideceğim. Oradan bakacağım. Birde sizce İnternet ten almak mı uygun yoksa kitapçıdan mı? Bir fikriniz var mı?
İnternet üzerinden alın hocam..kitapseç maximum kitap..buralarda guzel indirimler var..tavsiyem çıkmış ales soruları ve çıkmış kpss sorularınıda alın

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
ARKADAŞLAR MERHABA,
HER DERS İÇİN AYRI DENEME ALMAK İSTİYORUM. YAYIN OLARAK TAVSİYELERİNİZİ ÖĞRENEBİLİR MİYİM?
HİÇ DERS ÇALIŞAMIYORUM. EN AZINDAN DENEME ÇÖZEYİM.
Konuları bitirdiniz mi?Ben de çalışamıyorum.Bu 3. girişim olacak tükendim artık. Videolar kitaplar üstüme üstüme geliyor.Deneme çözmeyi düşündüm ama herkes konuları bitirmeden, 3 kitap bitirmeden çözmeyin diyor. Siz ne durumdasınız?

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Konuları bitirdiniz mi?Ben de çalışamıyorum.Bu 3. girişim olacak tükendim artık. Videolar kitaplar üstüme üstüme geliyor.Deneme çözmeyi düşündüm ama herkes konuları bitirmeden, 3 kitap bitirmeden çözmeyin diyor. Siz ne durumdasınız?
Hocam kitap bitirmekten ziyade elinizde nitelikli kaliteli iki soru bankası olsun , deneme çözün tavsiyem eksik konularınızı not alın o konulara ağırlık verin..3. Girişiniz temeliniz vardır muhakkak bu sizin için avantaj..kimse konularım bitti ben tamamım diyemez..bol bol tekrar yapın

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Hocam kitap bitirmekten ziyade elinizde nitelikli kaliteli iki soru bankası olsun , deneme çözün tavsiyem eksik konularınızı not alın o konulara ağırlık verin..3. Girişiniz temeliniz vardır muhakkak bu sizin için avantaj..kimse konularım bitti ben tamamım diyemez..bol bol tekrar yapın
kitap bitirmeye çalışma. Deneme ağırlıklı git.Eksiklerini kitaplarla ve tekrarlarla tamamla mı diyorsunuz?

eskişehir2626

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
AYNEN BENİMDE ÖYLE KONU ÇALIŞMAK İSTEMİYORUM. 2014-2016 YA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ARTIK YOĞUN KONU ÇALIŞMAK BUNALTIYOR BENİ
ÇOK VERİMLİ OLMASA DA KONULAR BİTTİ @Dilemma KATILIYORUM DENEME ÇÖZÜP DENEMEDEKİ YANLIŞLARIMA GÖRE KONU TEKRARI YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
kitap bitirmeye çalışma. Deneme ağırlıklı git.Eksiklerini kitaplarla ve tekrarlarla tamamla mı diyorsunuz?
Kendi bilgilerinizi analiz edeceginiz yöntem denemeler..denemelerle eksiklerinizi belirleyin..onlara yoğunlaşın..videolar kitap vs bunlarla tamamlayın..sürekli kitap bitirmek kendini tekrar eden soruları çözmek bişey kazandırmıyor, nitelikli soru bankalarını araştırın,eksiginizi tamamlayın tekrar denemelere yogunlaşın

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Kendi bilgilerinizi analiz edeceginiz yöntem denemeler..denemelerle eksiklerinizi belirleyin..onlara yoğunlaşın..videolar kitap vs bunlarla tamamlayın..sürekli kitap bitirmek kendini tekrar eden soruları çözmek bişey kazandırmıyor, nitelikli soru bankalarını araştırın,eksiginizi tamamlayın tekrar denemelere yogunlaşın
kaliteli yayın derken size göre hangileri mesela?

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
kaliteli yayın derken size göre hangileri mesela?
Uzman kariyer ,data , hücreleme yöntemiyle hazırlanmış Kemal Karakaya Tarih , beyaz kalem..2018 kpss hazırlanmaya başlayanlar başlıgı var orada arkadaşlar kitap yorumları yapıyor ordan da fikir alabilirsiniz

Senel yıldız

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Diğer
Kırtasiyede kpss kitapları neredeyse 2 katı internetten alın size tavsiyem

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Ekonometri
vatandaşlıktan deneme önerisi olan var mı acaba?

eskişehir2626

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
@aygulgvn doktrin, uzman kariyer ve beyaz kalem yayınlarına karar verdim. tek tek ders olarak alıcam ve toplu gky denemesininde bu yayınlardan almayı düşünüyorum.
Birde ben Ankarada oturuyorum. Ankaradaki kitapçılara baktım internet sitesinden daha pahalı geldi söyledikleri fiyat. Sitelerden de kitapşeç.com a sipariş vericem.
ben baya araştırdım ama sizin tavsiyeniz varsa dikkate alırım.