Kpss B ne zaman çalışılmaya başlanmalı ?

2.sınıfta kpss genel kültür genel yetenek çalışmalı mıyım ?

• Kullanılan toplam oy
    10
Eğitim
Lisans
Üni
Hitit Ünv.
Bölüm
Maliye
Erken olabilir ama stres var bende.Maliye 2ye geçtim.Şimdiden kpss genel kültür genel yetenek çalışmayı düşünüyorum.Sizce acelemi ediyorum ? Çalışmalı mıyım ?

ümit yldz

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
ne gk gy si ya atamamı var sanki B kadrolarda.. ingilizce çalış sonra alan için biraz gk gy çalışır alana yönelirsin. 2. sınıf olsam böyle davranırdım :))

Eğitim
Lisans
Üni
Hitit Ünv.
Bölüm
Maliye
ne gk gy si ya atamamı var sanki B kadrolarda.. ingilizce çalış sonra alan için biraz gk gy çalışır alana yönelirsin. 2. sınıf olsam böyle davranırdım :))
memurluk için düşünüyordum :) tam bilmiyorum a dan mı kolay b den mi ama memurluk rahat diye düşünmüştüm :)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
2. sınıfta olacağım ve bu forumu bulacağım o dersleri içerdim içer hap yapıp içerdim birde ingilizce biraz da almanca ya da rusça yapardım. anamm var yaa yıkardım bu gezegeni kimsenin haberi olmazdı. ne memurluğu ya başbakan oldumdu çoktan

Zuurtu

VİP Üye
Kadrolu Üye
2.sınıfta olacağım ve bu forumu bulacağım git gez toz eğlen o kitapları her zaman ezberlersin ama bir daha bu kadar rahat olamazsın :D

Eğitim
Lisans
Üni
Hitit Ünv.
Bölüm
Maliye
mezun arkadaşlar olsun son senesinde olan arkadaşlar olsun gözümü çok korkuttu.sanki mezun olunca boş gezeceğim havasına büründüm resmen.bu korku beni arayışlara soktu

Eğitim
Lisans
Üni
Hitit Ünv.
Bölüm
Maliye
çoğu kişi okulu bırak diyor ama bırakmak istemiyorum.sizce ne yapayım ? bir akıl verin lütfen

kamyoncu

İİBF'liler Muhipleri Cemiyeti
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi

mervenil

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
ÇEKO
sağlık bakanlığını biliyoduk zaten. milli eğitim 2320 memur onayı çıkmıştı haziran alımında son günlerde çekti alımını(2015 sonuna kadar kullanma hakkı var) 3001-4001 alıyo az biraz iibfde alabiliyo. ben o kadar umutsuz değilim belki işimize yarar bişey çıkar

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Tüm çareler tükendiği zaman.

Asilkan70

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
mezun arkadaşlar olsun son senesinde olan arkadaşlar olsun gözümü çok korkuttu.sanki mezun olunca boş gezeceğim havasına büründüm resmen.bu korku beni arayışlara soktu
Boş gezmek veya iyi bir devlet kurumunda(düz memurluk demiyorum)/kaliteli bir şirkette çalışmak tamamen sana bağlı.öncelikle halletmen gerek ise yabancı dil mesleki yabancı dili sular seller gibi bitir.

gamvekeder

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İngilizce çalış en azından ydsden 70 al, önün açılır.

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaslar lınk verıorum 20.000 kadro kanun teklıfı işleme koyulmus hayırlı olsun Insallah sonuc alırızhttps://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tasari_teklif_sd.sorgu_yonlendirme ...şimdi yapmamız gereken sey mhp li vekıllere bu teklıfe destek vermesı ıcın face ,twetter vs ne varsa neresi varsa yazmak burası çok onemlı... ikincisi ise imza kampanyamızı tamamlamak kanun teklıfı ıle bırlıkte meclıse ulasırsa sonuc alma ıhtımalımız yukselır o yuzden her yerde paylasın https://www.change.org/p/kpss-mağdurlarına-hakkı-olan-kadrolar-verilsin

gamvekeder

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
En azindan 70 dediginiz puani ingilizce ogretmenleri zor aliyor :)
Zaten tarih öğretmeninden çok tarih yapacan, matematik öğretmeninden çok matematik yapacan. Alınır bir yıl filan emek verirse, hava trafik kontrolörü olsan yds 70 kpss 70 ile girenler var iyi maaşı var.

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Ekonometri
evet hocam mezun olunca boş gezicen...şaka şaka :D şimdiden kendine yatırım yaparsan boş gezmezsin, üni.yi laylaylom geçirirsen evet mezun olunca boş gezersin

Asilkan70

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İktisat
En azindan 70 dediginiz puani ingilizce ogretmenleri zor aliyor :)
Birisi yds 70' i zor alıyorsa ingilizce öğretmeni değildir.:)En kötü ingilizce öğretmeni 80 alır ,alamıyorsa öğretmenlik yapmamalıdır.Lise veya üniversite hazırlık okumuş ve sağlam temel oluşturmuş birisi 6 aylık çalışma ile C alır tecrübe ile sabittir.