kpss basvurusunda okuyor gozukuyorum

merhaba arkadaşlar bu yıl tekrar kpss ye gırmeyı dusunuyrum ben mezun olmama rağmen dıploma notum gorunmuyor kardesımde mezun olmasına ragmen hala okuyor gorunuyor bunu nasıl duzeltecegız bu konuda benım gıbı durumda olan arkdaslarında olabılecegını düşünüyorum bana yardımcı olursanız sevınrım

elif-selen-elif

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
merhaba arkadaşlar bu yıl tekrar kpss ye gırmeyı dusunuyrum ben mezun olmama rağmen dıploma notum gorunmuyor kardesımde mezun olmasına ragmen hala okuyor gorunuyor bunu nasıl duzeltecegız bu konuda benım gıbı durumda olan arkdaslarında olabılecegını düşünüyorum bana yardımcı olursanız sevınrım
Sistem güncellemesi (!) yapildigi için herkeste ayni durum var. Başvuru merkezinde duzeltirler. Fakat diplomanida götür istiyorlar

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Keşke ben de okuyor görünseydim. :D Hatta bir hata yapıp 3001li olacağım bir bölüm yapsalardı...

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Dıploma notuna gerek yok tarıh varsa sımdı gıdıp 3 tl bayılacaksınız bosuna.

dıploma notuma grek yoksa sımdı ben netten başvurumu yapıyrum ozaman sıkntı çıkmaz umarım ılerde

bnde okuyor gozukuyorum ne tarıh var ne dıploma notu. guncelleme ılcelerden yapılmıyo galıba dımı:(