KPSS DE FULLEYEN HOCALAR!

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında rammstein85 tarafından paylaşıldı.

 1. rammstein85

  rammstein85 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

  Kayıt:
  24 Kasım 2013
  Mesajlar:
  1.685
  Beğeniler:
  1.136
  Ödül Puanları:
  488
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Çanakkale
  Eğitim:
  Lisans
  Üni:
  Aksaray Ünv.
  Bölüm:
  İşletme
  coğrafya hocası coğrafyayı fuller
  tarih hocası tarihi fuller
  matematik hocası metematiği fuller
  türkçe hocası türkçeyi fuller

  bu nokta gözden kaçıyor bence zihinsel engelliler,okul öncesi,fizik,kimya vb.hocasıyla yarışşsak neyse adamlar 4 sene bunun eğitimini aldı biz liseden kalma bilgilerle yarışa dahil oluyoruz.

  4001 kodunun iptali için dava açılamaz mı yukardaki gerekçeyle?

  not:eek:nlar gözümde öğretmen değil hocadır ancak
   
 2. Azizshagrath

  Azizshagrath Tonight is the night Mücadele Grubu

  Kayıt:
  20 Haziran 2013
  Mesajlar:
  376
  Beğeniler:
  57
  Ödül Puanları:
  28
  evet video da izledik zaten güzel tespit ama bu da kabul görmez,ciddiye alınmaz,hadi ordanlanır, kaale bile alınmaz hatta örselenir,subliminal mesaj bile verilebilir :D
   
 3. meacit

  meacit Üye

  Kayıt:
  25 Kasım 2013
  Mesajlar:
  58
  Beğeniler:
  24
  Ödül Puanları:
  8
  maliyede haksız atama diye haber çıkmıştı kimse bişey yapmadı. olay sadece 4001 değil merkezi alımların azalması, mülakatlar, torpiller, belediyelerin kpssiz alması, sözleşmelilere ve taşeronlara kadrolar vb...yani dava açabilmek senin söylediğin gerekçeden daha sağlam gerekçelerde var ama açılmıyor. 2 senedir tt olunacak ona uğraşılıyor. facebookta abuk subuk paylaşımları beğenen 500 kişi tweet mücadelesini beğenen 30 kişi var anla. ama birileri hala o yoldan gitmeye ısrarlı. facebookta bu işin duyurusunu yaparsın herkes dilekçesini yazar ve arasına 10 tl para koyar belli bir adrese gönderir. dilekçeler tutulan avukat veya avukatlar tarafından iddanameyle beraber mahkemeye iletilir parada zaten avukata verilecek. hatta paraya bile gerek kalmayabilir ben 1000-5000 kişi civarında katılımın olacağını düşünüyorum. yani tek kişi açmayacak davayı iddanamede davacı olarak herkesin adı yazacak. ve belli bir kota koyulacak örneğin şu rakama ulaşmadan dava açılmayacak diye o zaman herkes kendisini mecbur hisseder elini taşın altına koyar. facebookta bir ağız yoklaması yapılsında bak kaç kişi yeşil ışık yakıyor.
   

Sayfayı Paylaş