KPSS DE FULLEYEN HOCALAR!

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında rammstein85 tarafından paylaşıldı.

1. rammstein85

rammstein85 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    coğrafya hocası coğrafyayı fuller
    tarih hocası tarihi fuller
    matematik hocası metematiği fuller
    türkçe hocası türkçeyi fuller

bu nokta gözden kaçıyor bence zihinsel engelliler,okul öncesi,fizik,kimya vb.hocasıyla yarışşsak neyse adamlar 4 sene bunun eğitimini aldı biz liseden kalma bilgilerle yarışa dahil oluyoruz.

4001 kodunun iptali için dava açılamaz mı yukardaki gerekçeyle?

not:eek:nlar gözümde öğretmen değil hocadır ancak

2. Azizshagrath

Azizshagrath Tonight is the night Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    evet video da izledik zaten güzel tespit ama bu da kabul görmez,ciddiye alınmaz,hadi ordanlanır, kaale bile alınmaz hatta örselenir,subliminal mesaj bile verilebilir :D

3. meacit

meacit Üye

Ödül Puanları:
    8
    maliyede haksız atama diye haber çıkmıştı kimse bişey yapmadı. olay sadece 4001 değil merkezi alımların azalması, mülakatlar, torpiller, belediyelerin kpssiz alması, sözleşmelilere ve taşeronlara kadrolar vb...yani dava açabilmek senin söylediğin gerekçeden daha sağlam gerekçelerde var ama açılmıyor. 2 senedir tt olunacak ona uğraşılıyor. facebookta abuk subuk paylaşımları beğenen 500 kişi tweet mücadelesini beğenen 30 kişi var anla. ama birileri hala o yoldan gitmeye ısrarlı. facebookta bu işin duyurusunu yaparsın herkes dilekçesini yazar ve arasına 10 tl para koyar belli bir adrese gönderir. dilekçeler tutulan avukat veya avukatlar tarafından iddanameyle beraber mahkemeye iletilir parada zaten avukata verilecek. hatta paraya bile gerek kalmayabilir ben 1000-5000 kişi civarında katılımın olacağını düşünüyorum. yani tek kişi açmayacak davayı iddanamede davacı olarak herkesin adı yazacak. ve belli bir kota koyulacak örneğin şu rakama ulaşmadan dava açılmayacak diye o zaman herkes kendisini mecbur hisseder elini taşın altına koyar. facebookta bir ağız yoklaması yapılsında bak kaç kişi yeşil ışık yakıyor.

Sayfayı Paylaş