Kpss Denemeleri

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Kpss'ye hazirlanan arkadaslar! Denemelere giriyor musunuz? En son İhtiyacin TG sinavina giren var mi?

MB

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Kpss'ye hazirlanan arkadaslar! Denemelere giriyor musunuz? En son İhtiyacin TG sinavina giren var mi?

MB
daha deneme çözecek seviyede değilim onun için giremedim. Bizim dersanede geçen hafta uzman kariyerin TG denemesi vardı daha yüzünü açıp denemeye bakma fırsatım bile olmadı.

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
daha deneme çözecek seviyede değilim onun için giremedim. Bizim dersanede geçen hafta uzman kariyerin TG denemesi vardı daha yüzünü açıp denemeye bakma fırsatım bile olmadı.
Yanlış yapıyorsun gir denemelere bütün soruları yapmasan bile nerelerde eksikliklerin olduğunu görürüsün bi de zamanlama olayını ayarlamanda çok iyi olur zaten surda kaç ay kaldı . . .

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ben giriyorum denemelere. Bizim dershane cografyayi ve vatandasligi bitirdi. Tarihte dagilma konusndayz. Matematk oran oranti konusundayz. Suan 77-80 puan arasinda aliyorum denemelerden. Her denemeden bir soru ogreniyo insan.

MB

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Yanlış yapıyorsun gir denemelere bütün soruları yapmasan bile nerelerde eksikliklerin olduğunu görürüsün bi de zamanlama olayını ayarlamanda çok iyi olur zaten surda kaç ay kaldı . . .
Özelde çalıştığım için zamanlama konusunda sorun yaşıyorum. Yoksa girmem gerektiğinin ben de farkındayım zaten

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Özelde çalıştığım için zamanlama konusunda sorun yaşıyorum. Yoksa girmem gerektiğinin ben de farkındayım zaten
Anladim.Allah kolaylik versin

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
GÜNCELLLLL

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
çözerim diye kendime liste yapmıştım. henüz indirip çözme imkanı bulamadım. sizlerle dershanelerin TG denemelerini paylaşayım. aralarda aynı testten ikişer tane olabilir henüz bilgisayarıma indirme fırsatı bulamadığım için içlerinde aynı testler var mı bilmiyorum.

Uzmankariyer 2014 Türkiye Geneli 1. Deneme Sınavı
Ücretsiz İndirin: ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
Premium : ??????? ???? Uzmankariyer 2014 Tg 1 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

PEGEM 2014 TG 2 Genel Yetenek Genel Kültür
Ücretsiz İndirin: ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
Premium : ??????? ???? Pegem 2014 Tg 2 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Başarı 2014 - 1. Deneme - Genel Yetenek Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Basari 2014 GyGk 1. Deneme.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
Beyazkalem 2014 TG 1 Genel Yetenek Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Beyazkalem 2014 TG 1 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Yediiklim 2014 Tg 1 Genel Yetenek Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Yediiklim 2014 TG 1 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Yediiklim 2014 TG 2 Genel Yetenek - Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Yediiklim 2014 TG 2 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

İhtiyaç 2014 TG 1 Genel Yetenek Genel Kültür (Kaliteli-Çözümlü)
Premium :??????? ???? İhtiyac 2014 Tg 1 GyGk (Kaliteli).pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

İhtiyaç 2014 TG 2 Genel Yetenek - Genel Kültür
Premium : ??????? ???? İhtiyac 2014 TG 2 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Yargı 2014 TG 1 Genel Yetenek - Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Yargı 2014 Tg 1 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Yargı 2014 TG 2 Genel Yetenek - Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Yargı 2014 Tg 2 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Fem 2014 TG 1 Genel Yetenek Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Fem 2014 Tg 1 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Fem 2014 TG 3 Genel Yetenek Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Fem 2014 Tg 3 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
FEM 2014 - 4. Deneme Sınavı - Türkiye Geneli Genel Yetenek Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Fem2014 Tg4 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
Pegem2014 TG 1 Genel Yetenek Genel Kültür
Premium : ??????? ???? Pegem 2014 TG 1 GyGk.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Teorem 2014 TG-1 Genel Yetenek - Genel Kültür (Çözümlü-Kaliteli)
Premium : ??????? ???? Teorem2014 TG1 GyGk.rar. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Körfez Yayınları 2014 Türkiye Geneli 1. Deneme
Genel Yetenek: ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
??????? ???? Korfez2014 Tg1 GenelYetenek.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
Genel Kültür: ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
??????? ???? Korfez2014 Tg1 GenelKultur.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

FEM 2014 TÜRKİYE GENELİ 1. DENEME:
-Genel Kültür: ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
??????? ???? Fem2014-Tg1-GenelKültür.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
-Genel Yetenek: ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
??????? ???? Fem2014-Tg1-GenelYetenek.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

FEM 2014 TÜRKİYE GENELİ 2. DENEME:
-Genel Kültür: ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
??????? ???? Fem2014 TG-2 Genel Kultur.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
-Genel Yetenek: ?????????? ????????????? TurboBit.net — ????? ??????? ?? 100 ??, ?????????? ??????? ??????
??????? ???? Fem2014 TG-2 Genel Yetenek.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

FEM 2014 TÜRKİYE GENELİ 3. DENEME:
??????? ???? Fem 2014 Tg 3 Genel Kültür.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net
??????? ???? Fem 2014 Tg 3 Genel Yetenek.pdf. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
aa linkler çıkmamış???? bir kere daha deneyeyim

[TABLE="width: 95%, align: left"]
[TR]
[TD="align: left"] [/TD]
[TD="width: 100%, align: left"]Ben mi yanılıyorum yoksa bu dershanelerin yaptığı denemeler mi çok zorluyor?Ha bir de puan kırılıyormuş mesela pegem denemeleri diğerlerine göre daha zor geldi bunun sebebi nedir yani zoru yapan kolayı yapar mantığıyla sınav formatından uzaklaşmanın neresi akla mantığa hitap ediyor birileri bana izah edebilir mi?Chatbox kısmına yazdım ama sanırım ilgilenen olmadı.Birde bir sorun daha var bazı arkadaşlarım aldığın puana şu kadar ekle çünkü normalde bu kadar ağır sorulmuyor diyor ne yapmamı önerirsiniz?Saygılar.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="align: left"][/TD]
[TD="width: 100%, align: left"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
şu anda twitter etkinliği var twitter hesabın var mı ?

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
[TABLE="width: 95%, align: left"]
[TR]
[TD="align: left"] [/TD]
[TD="width: 100%, align: left"]Ben mi yanılıyorum yoksa bu dershanelerin yaptığı denemeler mi çok zorluyor?Ha bir de puan kırılıyormuş mesela pegem denemeleri diğerlerine göre daha zor geldi bunun sebebi nedir yani zoru yapan kolayı yapar mantığıyla sınav formatından uzaklaşmanın neresi akla mantığa hitap ediyor birileri bana izah edebilir mi?Chatbox kısmına yazdım ama sanırım ilgilenen olmadı.Birde bir sorun daha var bazı arkadaşlarım aldığın puana şu kadar ekle çünkü normalde bu kadar ağır sorulmuyor diyor ne yapmamı önerirsiniz?Saygılar.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 100%, align: left"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

evet genelde zorluyorlar. bence zorlamaları iyi kpss kolayımıza gelir :D

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
soru işaretleri çıkınca ben olmadı zannettim ondan öyle yazdım :D işinize yararsa ne mutlu bana
tıkladım ben çıkıyor olmuş yani Dökümandan Arşivinden indirip çıkartıyorum bende lakin bu aralar bıraktık tekrar başlayacam genelde İhtiyaç Fem bakıyorum

izmirli

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
tıkladım ben çıkıyor olmuş yani Dökümandan Arşivinden indirip çıkartıyorum bende lakin bu aralar bıraktık tekrar başlayacam genelde İhtiyaç Fem bakıyorum
evet mücadele ederken bir yandan da çalışmak lazım. çünkü ne olacağımız garanti değil