KPSS İlanları ve Tercih Robotu

Konu, 'Bilgi Forumu' kısmında İİBF tarafından paylaşıldı.

1. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Bazı alışkanlıkları değiştirmemiz lazım... Malum memur sitelerini ilan yada tercih robotu yönünden kullanan arkadaşlarımızı özellikle bilgilendirmek istiyorum...

Aslında Devletin bu hizmetleri yaptığı resmi internet sitesi var... Ancak bizler ısrarla bu malum siteleri kullanarak güçlendirmeye devam ediyoruz.

Sonra bu eğitim fakültesi çıkışlı malum memur sitesi yöneticileride öğretmenlere ait en ufak haberi manşetten verirken İİBF mağduriyetini kasıtlı olarak yazmıyorlar...

Bizde sanki bu sitelere muhtaçmışız gibi zengin etmeye devam ediyoruz beyefendileri...

Arkadaşım İlana çıkan tüm kadrolar Devlet Personel Başkanlığının sitesinde yayınlanmak zorunda...

Senin girdiğin internet siteside oraya bakıp alıyor ilanı bizde oraya bakıp forumlarımıza taşıyoruz...

DPB resmi İnternet Sitesi şudur
    www.dpb.gov.tr

Ayrıca Devlet Personel Başkanlığının çok gelişmiş bir Tercih Robotu olduğunu biliyormuydunuz ?

http://euygulama.dpb.gov.tr/tercihrobotu/

Adresinde Tercih Robotunu İnceleyebilirsiniz... Şuan atama yok sistem pasif durumda...

Kadroların İlana çıktığı zaman googleye "dpb tercih robotu" yazın ilk sırada çıkar...

Aklında bulunsun...

Son düzenleme: 12 Eylül 2014
  2. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    kesinlikle katılıyorum sadece malum site uğraşıyor ve robot hazırlıyor gibi geliyor ınsanlara halbukı ılan bolumundekıler hepsı yıne dpb de var zengın etmeyın artık su hadsizleri!

3. Gökhan60

Gökhan60 VİP Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Abant İzzet Baysal Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Ben şahsen Devlet Personel Başkanlığı'nın böyle bir uygulaması olduğunu bilmiyordum ve sayenizde öğrendim, gerçekten çok harika bir uygulamaymış, bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim

4. aysey.66

aysey.66 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    Bende nolmiyordum

Sayfayı Paylaş