kpss lisans mi onlisan mi ??yardim arkadaslar

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında joker88 tarafından paylaşıldı.

1. joker88

joker88 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Arkadaslar ben muhasebe mezunuyum dgs ile iktisat a yerleştim (pişman im) mezun olamadim daha sinava on lisans olarak mi girsem lisans olarak mi bi turlu karar veremedim yardimlariniza ihtiyacim var tesekkurler

2. sözela

sözela Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    kardeşim bence önlisanstan gir...bak biz lisansızda ne oldu.önlisanstan en azından az netle yüksek bi puan kaparsın.2014 te lisans mezunu olarak enaz 83 puan alman gerekir yerleşmek için

3. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    Önlisans+ lise inşallah zorlaştırılır, AÖFler FEF için de arttırılarak açılır.

Sevgili başbakanımızdan sevgiyle dünyanın en değerli FEF'i okuma şerefine erişebilmek için AÖF isteyelim.

4. joker88

joker88 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eyw kardeşim yorumun için ama hiçbirşey belli olmuo ben çok sanssizim nereye el atsak kuruyo aslinda ben gümrük düşünüyorum onun için lisans istiyorum ama iyi bi puan alamazsam diyorum önlisans girsem daha rahat olacak az nete çok puan getirio ama cok kararsizim yaşi mda geçti

5. joker88

joker88 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Birde hocam simdi ben lisansa girsem ama mezun olmadim diyelim on lisansa girebilir miyim başvurular ayni güne denk gelmiyo

6. sözela

sözela Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    yok hocam.sadece 1 tanesine başvurabiliyorsun.ya önlisans yada lisans...yani ikisine birden başvuramıyorsun durum böyle.bi tanesini seçecen mecburen.umarım yardımcı olmuşumdur...

7. Kardinal

Kardinal Çare Drogbaydı Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    88
    lisanstan girerdim ben. bu önlisans düzeni böyle gitmeyecek 2014 kpssye 1 milyonu aşan üniversite mezunu girince 500 bin iibfli olunca bugünkünden daha etkili mücadele grubu olunca lisans ve iibf, kadroları kapacak. Buna inanıyorum.

8. sözela

sözela Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    bu arada lisanstan nezaman mezun olursan o zaman tercihlerde bulunabiliyorsun.yani lisanstan mezun olmadanda lisans düzeyinde vsınava başvurabilirsin.

9. sözela

sözela Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    2014 te umarım dediğin gibi çıkar sevgili kardeşim,buna tüm yüreğimle istiyorum inan.ama şuanki durum bu ne yazık ki...

10. joker88

joker88 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Tamam hocam saolasin

11. joker88

joker88 Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Evet hocam bende öyle dusunyorum boyle gitmeyecek inş onun için kararsiz kalmistim

12. isletmeci1985

isletmeci1985 Firedi'nin Kabusu Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    İşletme
    2012 dönemi gibi olursa sayımız 1.350.000 bile olsa hiçbirşey yapamayız ki. Mücadele eden 350 kişi bile olamadık bu dönem :(

Bimer'e adalet isteyen mailler atmalıyız, 4001 kadroları İİBF'ye verilmiyorsa üçe bölünerek bir kısmı 2001-3001li diğer kardeşlerimize(!) peşkeş çekilmelidir. İİBF'ye yar edilmeyen her kadro vasıfsızlara peşkeş çekilmelidir, apaçi saçlı beyaz şahinli tipler kurumlara alınmalıdır.. İİBF'nin kıymeti ancak böyle anlaşılacaktır, PTT'den başka hiçbir şey düşünmeyen ona da görüşmeye iki kişi giden (o iki arkadaş DHMİ'ye atansın inşallaaaah) bizim 2012 zihniyetiyle birşey olacağı yok çünkü. (mücadele eden 30 40 kardeşime değil lafım ruhsuzlara.)

4001-3001-2001 rekabetini çayımı, kahvemi alıp keyifle okumak istiyorum. Orklara benzetiyorum bu üçlüyü, İİBF ise Elfler'e benziyor, Yüzükler2in Efendsi veya Hobbit izleyen bilir :)

13. Deborah

Deborah Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    Kafana göre takıl arkadaşım.Nasılsa öğretmenler dışında hiçbir gruba kadro gelmez artık.İktidar değişse bile.Çünkü ,gelen iktidar da enkaz edebiyatı yapar.

Sayfayı Paylaş