kpss puan hesaplanma

ramos4

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kpssde eğirdir van gölü sorusu ilk önce eğirdir olarak cevap verildi sonradan van gölü olarak değiştirildi bir de aklıma gelmeyen asfaltit sorusu gibi bir iki soru daha var iptal olma potansiyeli olan eğirdir sorusunda cevap eğirdir diye çoğu kişi hemfikir bu sorunun şimdiden sonra iptal olup puanlarda sıralamada yeniden hesaplama olabilir mi sizce daha önceki osymnın yaptığı sınavlarda puanlar açıklandıktan sonra böyle olaganüstü durumda değişiklik olduğu oldu mu bilen var mı hiç

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Dostum hiçbir şekilde iptal etmez ösym,, uzun yıllar önce puanlar tekrar hesaplandı öss tarzı sınavlarda oldu o da ayrıca yakın zamanda yks mi ne geçen son 2-3 yıl içinde bir tanesi tekrar hesaplandı ama kpss de olmadı bu olmaz da ucunda iş güç olduğu için,, ayrıca zaten bahsettiğin sorular hatalı olarak kabul de edilmedi; cevaplar düzeltilerek son halini aldı kpssde.

Alperrkamuss

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam paem 2018 puanı ile ilk alımı gerçekleştirdi zaten. ve ayrıca yukarıda hocamın dediği gibi sorunun eğirdir cevabına itiraz sonucu bilimsel cevabı van gölü olarak değiştirildi. kısa yoldan ucuz ve etkili reklam yapmak isteyen bazı hocalar yüzünden bu konu şuan insanlarda umuda yol açtı. fakat mümkün değil bu vakitten sonra değişmesi.

torado_28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Nişantaşı Ünv.
Bölüm
İşletme
Bu sorunun cevabı Van zaten. Bunu Kemal Aslan hoca ilk günden beri diyor. Adam coğrafyacılar içinde popülarist olmayan bir kaç kişiden biri bu arada mebde hoca kendisi bilmem anlatabildim mi