kpss yok öğrenim yok 2.500 maaşla beleşten kadro alanlar son model arabayla gezerken

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında samyelialttantire43 tarafından paylaşıldı.

1. samyelialttantire43

samyelialttantire43 İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    43
    ne güzel değil mi ülkemiz sınavsız öğrenimi yokken devlet memuru olanlar evini arabasını aldı biz hala atanırmıyız derdindeyiz ya bana koyan o psikolojim bozuldu onları gördükçe daha da bozuluyor

2. HoRoZ'28

HoRoZ'28 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Sanırım dışardan geldin sen şu dklar :) Bende 16.30 gibi dışarılardan eve geliyordum evim valiliğe yakın valilik dediğimde nufüs müdürlüğü tüm müdürlükler adliye ve valilik bir arada :D nasıl kıl oluyorum kahroluyorum içimden sövmeler kafamı nerelere vursam psikolojileri haha :D

3. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    hala katılımlar az ona da sinir oluyorum şu ana kadar yıkılması gerekir di burasının ne zaman katılımı arttıracaz haziranda elimize 400 kadro verdiklerinde mi

4. HoRoZ'28

HoRoZ'28 VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    388
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    400 kadro verilince görürsün başkan o zaman daha ilk msjlarını atanları ağlanacak halimize gülüyoruz .

5. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    tepkisini koyan kadroyu aldı biz hala susuyoruz ne zaman konuşacağız bilmiyorum

6. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    en azından bu sitede bir çoğunluğu sağlasak bir karar versek ve buna en azından 10 000 kişinin destek olduğunu görsek ama 1900 üyemiz var hala foruma konuşmalara katılım yapan yok

7. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    1900 kişiyiz ve hala 2014 atanamayan puan sıralamasında nerden baksan 120 kişi var geri kalan 1780 kişi yazmaktan mı korkuyor puanını

kpsszede bunu beğendi.
  8. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    biri yazmıştı şimdi hatırlamıyorum bir hafta bağırtısı olur sonra herkes susar : )

9. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    82 puan altı nerede ümidini mi kaybetti yoksa düne kadar 2. atamada tapuya atanan 80 ler 81 ler neden sus pus anlamış değilim

10. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    patlamaya hazır bomba gibiyiz aslında ama bir türlü patlayamıyoruz patlasak rahatlıyacaz ama

11. Sedat

Ödül Puanları:
    158
    isteklere de yazdım şu torrent sitelerindeki gibi bi chat konulabilse süper olur ana sayfaya : ) daha hızlı haberleşme olur bence

12. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    valla bencede süper olur veya facebook gibi paylaşım da yapabilsek aslında ne bileyim hem sohbet hemde video foto paylaşımı bence süper olur

13. Nanick

Nanick VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    geçen hafta maliyeye bağlı bi kuruma gittim bir haftadır ordaki memura derdimi anlatamadım.basit bir mahkeme kararını dünya soruna çevirdiler.bide şikayet ediyor çok yoğunum diye.banane be babanın hayrına mı o masada oturuyorsun.şikayetçiysen kalk o masadan.başlıkla alakası yok ancak bende sıkıntımı dile getirmet istedim:)

serxeldan bunu beğendi.
  14. intifada

intifada Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    Hacilar cenenizi yormayin osuna.. herkesin dayisi var.. herkes sistemin bi parcasi olmus.. hak aramak farkli anlamlara geliyor artik.. Tabi biz hak aramayi bilmiyoruz o ayri... bana acik net cavap verin... aranizda kimler akp dusmani yada dusmani degil... akp dusmanlari her anbi eylem kafasindalar.. akp yandaslari zaten sesini cikarmiyor... bizim basarili olabilmemiz icin akp dusmanlarinin ve dostlarinin siyaseti birakip adam akilli ekmeginin davasina ayni kulvarda bir arada yurutmesi lazim... n zaman iibf mezunlari kafasindan is ve eylemlerinden salt akp dusmanligini cikarip sadece ve sadece iibf kardesligi temelinde ekmegknin davasini verirse o zaman 79-80-81-82 ve daha dusuk puanlilar atanir.... yoksa yapilacak her eylem salt akp dusmanligi olarak algilanir ve eylemciler capulcu sifatiyla anilip dikkate alinmazlar... ogretmen platformunun basarisi tam da bu noktada saklidir... bakiniz devlet ogretmenlere yaranmak icin neler yapiyor... siz saniyormusunuz tum ogretmenler akp ye oy veriyor... mevcut egitim fakjltelerinde okuyan ve son 5 senede mezun olmjs ogretmenlerin ekseriyeti akp dusmanidir... fakat adamlar siyaseti dogru yonde yapiyor... akp dusmani gorunmeyip akp den istedigini koparip sonra arkadan vuruyor... sonuc... damlar ekmegini kazaniyor... memurlar net forumda actigim bi baslik icerigi tamda bu akilli siyashete ornek teskil ediyordu.. fakat gordum ki insanlar akp dusmanligindan mantikli dusunemez olmuslar... atigim basligin ozeti suydu.... 350 bin iibf mezunu baskanlik sistemini destekliyor... evet destekliyor diyecektik.. aslinda desteklemiyor olqbilirsin.. tipki ogretmenlerin akp dusmanligini dost gosterdigi gibi.. akilli siyaset yada sifir siyaset.. gorduk ki sifir siyaset sifir sonuc verihor... o halde akilli siyaseti denemek lazim....

Zeynep bunu beğendi.
  15. _pascaLL_

_pascaLL_ Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    8
    YA onu bırak maliyede amcam var gelir idaresinde 180 personelin 100 tanesinin emekliliği gelmiş hala çalışıyorlar..devlet emekliliğe teşvik etmeliş artık genç işsizlerin sayısı her geçen gün artıyor.buna biri dur demeli ama bu ekonomi ile bu bütçe ile imkansız.

16. maliye26

maliye26 Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    0
    evet arkadasım ben encok tercıhlerdekı adaletsızlıge bozuluyorum 90 alıyor iskur p3 puanıyla memur alıyor sonra merkezı atamada onu kullanıyor sonra neymıs cok memur aldık 2 gosterıp 1 alıyorlar

17. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
    en çok kızdığım nasip değilmiş diyenler adamlar elimizdeki kadroları oy için birilerine peşkeş çekiiyorlar bizler nasip değilmiş diyoruz

18. Sedat

Ödül Puanları:
    158
    Spartacus bi izleyip gelsin herkes : ) adamlar nasıl baş kaldırıydı öle

19. samyelialttantire43

Ödül Puanları:
    43
  20. AhmedTalha

AhmedTalha Üye

Ödül Puanları:
    8
    Söyledim söylüyorum. Kurum için bekleyen 85-90+ puanlı arkadaşlar MALİYE BAKANLIĞI YAZIN ilk 10-15 tercihe. 2 katına çıkarırız bize ayrılan kadroyu

Sayfayı Paylaş