Kredi Borcu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar bir baksın ?

sudem a

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
İktisat
kpssmagduru' Alıntı:
Peki erteledim diyelim o ertelediğimiz bir yıl içinde sigortalı işe girersek erteleme iptal olup kredi ödemelerimiz başlar mı
Erteleme bir yillik oluyor . O yil icerisinde sigortali işe girseniz dahi ödeme zorunluluğunuz yok o yil icin

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar eylümde borç taksitlerim başlayacak sizce erteleteyim mi erteletmeyeyim faiz mi binsin? 1 yıl ertelersem 300tl erteletme ücreti alınıo ama 1 yalda ne kadar faiz biner sizce?ödmeyip faiz binenler ne kadar sürede ne kadar fauz işledi die yazabilirler mi acaba?

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Arkadaşlar eylümde borç taksitlerim başlayacak sizce erteleteyim mi erteletmeyeyim faiz mi binsin? 1 yıl ertelersem 300tl erteletme ücreti alınıo ama 1 yalda ne kadar faiz biner sizce?ödmeyip faiz binenler ne kadar sürede ne kadar fauz işledi die yazabilirler mi acaba?
17 ayda 400 tl faiz bindi hocam..

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Ekonometri
hatta daha net rakam vereyim. tüm borcu ödememe rağmen kyk internet sitesinde haala borçlu gözüktüğüm için güncel rakamı da görebiliyorum. bu ay 23 ay oldu ödemelerim başlıyalı, 7102 liralık borcum şuan 7800 lira.

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
bir yıllık erteleme aylık 50 lira gibi bir rakam yanstıyor. ben hala ödüyorum bi bitmedi gitti.