Kücük bir sermayeyle , herkesin rahatlıkla yapabilecegi , yuksek getirili iş

Konu, 'Diğer Özel Sektör' kısmında freedom tarafından paylaşıldı.

1. freedom

freedom Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Diğer
    Arkadaslar 12 senelik calısma hayatımdan sonra kendi isyerimi açma yolundayken takibimde olan uluslararası bir firmanın Turkiyeye girmesiyle herseyden vazgectim . Cok kısa bir surede karsılıgını fazlasıyla almaya basladım. Hepinizin yapabilecegi ve yuksek kazancı olan bir is. Elimden geldigi kadar her bir kisiye ulasmaya calısacagım. Emin olun hicbirimiz iki kurus maas için gunumuzun 10 saatini calısarak gecirmek , cıkacagımız 1 haftalık tatil icin birilerinden izin almak zorunda degiliz.
    İlgilenen arkadaslar olursa bana mesaj atabilirler , elimden gelen yardımı yapmaya calısacagım.

2. asas7979

asas7979 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    28
    İş her ne ise buraya yaz, herkes bilsin , işine gelen yapar.

3. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    neymiş o iş :)

4. freedom

freedom Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Diğer
    Network marketing ile ugrasan firmaları bilirsiniz. Bunlardan bagzıları gercekten koklu ve iyi firmalardır. Bugune kadar ki tüm bu firmalar İlk girenlerin cok iyi kazandıgı fakat sisteme sonradan dahil olanların surekli urun satmak zorunda kaldıkları , cok dusuk getiriler elde edebildigi sistemlere sahiplerdi.
    Butun bu sistemleri degistiren , gercekten surekli ve cok yuksek getiri sagiayabileginiz bir sistemle Turkiyeye giris yapan bir firma var. Dunyada bu sisteme sahip tek firma. Takdir edersiniz ki bir sistemi boyle yazarak anlatmak mumkun degil. Eger dusunen olursa ve dinlemek isteyen olursa iletisime geceriz ve elimden geldigi kadarıyla anlatmaya calısırım.
    Bizzat kendim sonuc aldıgım icin ,elimden geldigi kadarıyla yalnız internet yoluyla degil , gun icinde hayat akısı icinde tanısabildigim konusabildigim her insana bu isi anlatmaya calısacagım.

5. asas7979

asas7979 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    28
    Üye toplayıp para mı kazanacaksın?

6. freedom

freedom Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Diğer
    Bu mantaliteyi asla anlayamayacagım.. Aceba dedigi nasıl bir is , gercekten soyledigi kazancları yapabilirmiyim demiyorsunuzda , uye toplayıp para mı kazanacaksın diyorsunuz.
    Siz suan bir firma acsanız , firmada kullanacagınız yada satacagınız malzemeyi bir yerden satın alıp o kısıye para kazandırmayacakmısınız ? Tabi o zaman dusunmeyeceksiniz bunu cunku sizde kendiniz para kazanmak icin bu malzemeleri alıyor olacaksınız.
    Konu kimin ne para alacagı degil , bu isi yaparak sizin para kazanıp kazanamayacagınızdır.
    Kimse sizi herhangi birsey icin zorlamıyor. On yargınızı biraz kırabilseniz keske.

7. asas7979

asas7979 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    28
    Ayıptır söylemesi biraz insan sarrafıyımdır.

Olası üç ihtimal vardı yapacağın.
    Seni tahrik ettim ve cevap aldım.
    1-İyi niyetli cevap. Bu senin de işte tecrübesiz olduğunu ve esasen yanına sana cesaret verecek insanlar aradığını gösterir.

2-Şimdiki yaptığın gibi sinirlenerek verilen bir cevap. Kaz beklediğin yerden tavuk bile gelmeyeceğini anlamandan kaynaklı sinirlenmeni gösterir.

3- Hiçbir cevap vermeseydin eğer o zaman ciddi ve iyi bir iş olduğunu ; en azından senin öyle düşündüğünü anlardım ;)

Atanamayıp satış işinde çalışınca böyle oluyor insan .

8. freedom

freedom Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Diğer
    Kusura bakmayın ama insan sarraflıgıyla alakanız yokmus :)

1 - iyi niyetli yaklasım iyi niyetli cevap alır :) ki yazdıgım cevapta kotu niyetli herhangi bir cumle mi gordunuz ? önyargı cumlesini oyle aldıysanız , yazdıgınız ilk soru önyargı sahibi bir insanın sorusudur. Tecrube konusuna gelirsek , kac yıldır satıs işindesiniz bilmiyorum ama bunu tartısma geregi bile gormuyorum. Sizin atanamayıp mecburen yaptıgınız iste ben mudurluk yaptım. Sahip oldugum tecrubeyi tartısmak komik olur :) Yine gordugunuz gibi muhattab oldugunuz insanı tanımadan , hakkında hicbirsey bilmeden önyargı içinde konusuyorsunuz :) BU arada bence insanları taciz etme yontemıyle asla sonuc alamazsınız , insanları taciz etmek yerine onları anlamaya calısın. Taciz etmek insanı anlama yontemi degildir. Bu kadar yıllık satıs hayatınızda bunu anlayamamıs olmanız cok yazık olmus :)

2- Verdigim cevabı okursanız sinirle yazılmıs degil , önyargılı davranmak yerine karsınızdaki insanı incelikle bir dinlemeniz gerektigini anlatan , davranısınızdan dolayı üzgünlük belirten bir cumledir. Tabi sunuda eklemekte yarar var , kendi yazdıgınız bir cumleyi tum topluluga mal edip '' Kaz beklediğin yerden tavuk bile gelmeyeceğini anlamandan kaynaklı '' diye yazabilmenizde ayrı bir tartısma konusu :) Kaldıkı çıktık yine önyargıya :)
    Size tavsiyem , bir insan hakkında bir karar vermeden önce , öncelikle önyargılarınızı bir koseye koyup kisiyi dinlemeyi deneyin. daha sonra hakkında karar verirsiniz. Aksi taktirde oldugunuz yerde saymaya , ayagınıza kadar gelen fırsatları gormemeye devam edersiniz.

3- İyi ya da kotu bana sorulan her soruya cevap vermeye calısırım. Bana gore cevap vermemek saygısızlıktır.

Arkadaslar kusura bakmayın an itibariyle bir daha konu hakkında konusmayacagım , verdigim kısa sureli rahatsızlık için ozur dilerim :)yalnızca 1 kisi bile daha yazılan ilk cumlelerde butur konusmalara kayabiliyorsa , daha neler yazılır dusunemiyorum bile :) O yuzden neymis , otur oturdugun yerde ne ugrasıyorsun millete ulasacam diye :)

Size de hayatınızda basarılar dilerim. Umarım istediginiz atama yapılır.

9. asas7979

asas7979 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    28
    Bir değer üretmeden para kazanma vaatleri insanları kandırmanın en kolay yolaarından olmuştur her dönemde.

En kolay kandırılacak insanlarda umut eden namuslu kesimdir.

Bu yazdıklarımdan gocunan varsa üzerine alabilir.

Ülkenin şu anki durumu dahi boş vaatlere kanmak ve kendini kula kul etmekten kaynaklıdır maalesef.

10. freedom

freedom Yeni Üye

Ödül Puanları:
    6
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Diğer
    Son yazdıgınıza tamamen katılıyorum. Ortak bir düsünce noktamız olduguna sevindim :)
    İyi aksamlar dilerim.

11. asas7979

asas7979 Site Müdavimi

Ödül Puanları:
    28
    Size de iyi akşamlar :)

Sayfayı Paylaş