Kuzenimle Başım Belada

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşım böyle kuzen mi olur ya adam 2 vmy snavını kazandı göç uzman yad. sınavınıda kazandı şimdi baktım sgk denetmenliği sınavındada listede sonra mustor b kadrodan atanamıyor...

adam ilk senesinde ankara siyasala girdi 2. sınıfta lise kpss den danıştaya hizmetli olarak girdi şimdi orada çalışyor bu sene ünv. bitirdi a dan yardırıyor...

işin şakası beni zor duruma düşürsede helal olsun diyorum kuzenime hem hizmetli oldu hem okudu hem kurum sınavlarına evde hazırlandı hepsinide kazanıyor bugün vmy sonuçları açıklaacak bakalım müfettiş olacakmı

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
valla helal olsun demekten başka ne düşer bize be kardeşim hayırlısı olsun ama onu da foruma getir bi şeyler yapsın :D taktikleri versin gelsin A grubu bölümünde yönetici olsun

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Valla helal olsun beyin bedava

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Burada bile benzer durumdayız kardeşim, neyseki şu an evin aklına gelmiyor. Şu tk mülakatını bir atlatalım, göreceksin ne mühendisler ne doktorlar.. :)))

c0sm0s

Yeni Üye
Mücadele Grubu
böyle akraba olur mu ya. Akraba dediğin başarısız olur bu ne. Mahvettiler beni de :)

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
mustor allah yardimcin olsun :) kuzenine de bol kazanclar :) allah herkese boyle hakkiyla bi yerlere gelebilmeyi nasip etsin insallah

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Insan arada bır kaybeder cok kotu ornek oluyor cok.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
neyseki vmy mülakatını geçti kurtulduk :D

yedek sprey

Üyeliği İptal Edildi
bnmde kuznmle basım belada benle aynı yasta üniyi aynı yıl kazandık ben işletme o ankara tıp mezun olunca ben 82 puan aldım kpssden o da tusu kazandı gebzede doktor 4binlira alıyo bnmde tuzla ptt oluyomus olaya bak :))

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bnmde kuznmle basım belada benle aynı yasta üniyi aynı yıl kazandık ben işletme o ankara tıp mezun olunca ben 82 puan aldım kpssden o da tusu kazandı gebzede doktor 4binlira alıyo bnmde tuzla ptt oluyomus olaya bak :))
:D :D senin yine bi yer olmuş bana yine lololo :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@mustor hedef 2018 (30a gelmeden) inşallah o zamana kadar A grubundan bizde nasibimizi alcaz bu tarihi milat olarak yaz bir köşeye :)

kamucu4503

Aktif Üye
bizde kuzenim ablam ve ben aynı yıl üni kazandık ben kamu yönetimi ablam gıda mühendisliği kuzenim fen bilgisi öğretmenliği. herkes ablamla bana umutlu bakıp tebrik etti kuzenime keşke başka bölüm yazsaydın denildi.birlikte kpss çalıştık ihtimallere göre ben %90 giderdim o da %90 gidemezdi.şuan da o yozgatta fen bilgisi öğretmeni ve evlendi ben 82 puanla hala baba e
evinde beklemekteyim ablam da kpss çalışıyo :) kadere bak

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Valla durumlarınız zormuş gençler Allahtan bende yok öyle dertler dedemin torunları içinde ben bitirdim ilk üniyi başka bir dayı kızı bitirdi
Ben özelde calışırken bu gitti gardiyan oldu keyfimi kaçırdı millet demeye başladı o girdi sen ne yapıyon bende ders calışma yok hiç ptt denk geldi o ara girdik bunların yüzünden memur olduk
Birgün dayım maaşı sordu bizim oralarda hemen sorarlar dedim şu kadar o anki yüzünün aldığı ifadeyi hiç unutmam yani yav ben kaç yıllık işçiyim(eski köy hizmetlerinde kepçe kullanıyordu) bu kadar almıyom dedi
Maalesef herşeyin maddiyat olduğu bir dünyada yaşıyoruz ama önce huzur sonra maddiyat
Haa Allah sizede nasip etsin böyle maaş soranları şaşırtmayı

Sinop deniz üzerinde yüzen şehir