KYK 2014 il il Taban Puanları

Konu, 'Taban Puan Arşivi' kısmında İİBF tarafından paylaşıldı.

  1. İİBF

    İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

    Kayıt:
    30 Ekim 2012
    Mesajlar:
    1.531
    Beğeniler:
    1.621
    Ödül Puanları:
    418
    Şehir:
    Bursa
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Liste için @peter keating ve @Michael Scofield arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

    İlErkekKadın
    Adıyaman83,2580,14
    Afyonkarahisar80,3478,01
    Ağrı78,2475,27
    Aksaray81,4377,60
    Amasya82,3278,33
    Ankara87,4786,60
    Antalya82,681,33
    Ardahan77,6475,13
    Artvin80,1976,41
    Aydın80,2380,84
    Balıkesir81,8480,43
    Bartın78,7476,02
    BatmanYOK80,48
    Bayburt79,7275,38
    Bilecik78,8677,63
    BingölYOK79,64
    Bitlis81,3478,08
    BoluYOK81,50
    Burdur80,7078,82
    Bursa84,7884,01
    Çanakkale81,6279,81
    ÇankırıYOK81,12
    ÇorumYOK79,93
    Denizli81,6779,75
    Diyarbakır84,7782,72
    Düzce79,7977,83
    Edirne80,2578,25
    Elazığ82,6581,16
    Erzincan80,2376,92
    Erzurum80,5477,81
    Eskişehir83,1881,53
    Gaziantep82,8880,51
    Giresun81,3778,5
    Gümüşhane79,4277,13
    Hakkari79,9676,07
    Hatay83,9681,12
    Iğdır82,0076,22
    Isparta80,3378,48
    İstanbul83,2681,71
    İzmir83,5584,03
    Kahramanmaraş82,7680,20
    Karabük79,0278,59
    Karaman80,1178,12
    Kars78,5775,59
    Kastamonu80,8879,59
    Kayseri82,7181,85
    Kırıkkale84,0980,57
    Kırklareli78,6976,33
    Kırşehir81,3877,86
    Kilis79,4475,13
    Kocaeli81,9581,21
    Konya82,8380,54
    Kütahya80,3879,22
    Malatya84,4682,00
    Manisa81,7980,91
    Mardin83,2279,63
    MersinYOK85,48
    Muğla80,9880,72
    Muş79,2275,93
    Nevşehir81,3479,32
    Niğde82,5579,04
    Ordu82,0778,91
    Rize82,5779,79
    Samsun82,2480,17
    SinopYOK80,31
    Sivas81,0479,55
    Şanlıurfa81,9778,01
    ŞırnakYOK77,71
    Tekirdağ80,1379,70
    Tokat81,4678,80
    Tunceli79,5080,36
    Uşak79,7378,25
    Van81,9178,21
    Yalova82,4277,93
    Yozgat80,9677,81
    Zonguldak81,4679,17
     
  2. Yelken

    Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

    Kayıt:
    2 Temmuz 2013
    Mesajlar:
    4.020
    Beğeniler:
    4.008
    Ödül Puanları:
    488
    Şehir:
    Ankara
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Aksaray:
    Kadın: 77,60558
    Erkek: 81,43615
     
    sami bunu beğendi.
  3. betimlemeツ

    betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

    Kayıt:
    15 Ağustos 2014
    Mesajlar:
    6.182
    Beğeniler:
    5.547
    Ödül Puanları:
    988
    Cinsiyet:
    Kadın
    Şehir:
    Ankara
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Giresun dedigimin tersi mi olmuş yahu:) ben ne tahmin etmiştim acaba:)
     
  4. Yelken

    Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

    Kayıt:
    2 Temmuz 2013
    Mesajlar:
    4.020
    Beğeniler:
    4.008
    Ödül Puanları:
    488
    Şehir:
    Ankara
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    konya tahmın ettıgım gıbı yuksek kapatmıs coktu ama abanan pek fazla oldu dımekkı :)
     
  5. lisa

    lisa İyi Bilinen Üye

    Kayıt:
    18 Temmuz 2014
    Mesajlar:
    220
    Beğeniler:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    kütahya

    kadın 79,22052
    erkek 80,38235
     
  6. osman_61

    osman_61 Üye

    Kayıt:
    6 Temmuz 2014
    Mesajlar:
    9
    Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Cinsiyet:
    Kadın
    Bölüm:
    İktisat
    bu gözler ordu iline 91 puanla başvuranları 86, 85 puanla başvuranları gördüya helal olsun
     
    Tgb06 bunu beğendi.
  7. san marinolu forvet

    san marinolu forvet VİP Üye Kadrolu Üye

    Kayıt:
    21 Temmuz 2014
    Mesajlar:
    653
    Beğeniler:
    461
    Ödül Puanları:
    68
    hadi yine iyisin birinci sıradasın :)
     
    betimlemeツ ve muhtarrr42 bunu beğendi.
  8. luis1907

    luis1907 VİP Üye Kadrolu Üye

    Kayıt:
    19 Kasım 2012
    Mesajlar:
    3.675
    Beğeniler:
    981
    Ödül Puanları:
    438
    Cinsiyet:
    Erkek
    Bölüm:
    İktisat
    Mülakat protesto etmiş bazı yüksek puanlılar mülakata gitmezlerse şaşırmayın düşük puanlar avantajlı bence
     
  9. Tgb06

    Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

    Kayıt:
    25 Kasım 2013
    Mesajlar:
    1.976
    Beğeniler:
    1.974
    Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    Muğla :
    Kadın : 80,72113
    Erkek : 80,98515
     
  10. osman_61

    osman_61 Üye

    Kayıt:
    6 Temmuz 2014
    Mesajlar:
    9
    Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Cinsiyet:
    Kadın
    Bölüm:
    İktisat
    artık protesto etseler neye yarar onların yüzünden listeye giremiyoruz
     
  11. peter keating

    peter keating VİP Üye Kadrolu Üye

    Kayıt:
    24 Ağustos 2014
    Mesajlar:
    470
    Beğeniler:
    503
    Ödül Puanları:
    318
    Cinsiyet:
    Erkek
    Bölüm:
    İşletme
    Kilis Ardahan bayanlarda taban olmuş 75,13. Erkeklerde tek başına Ardahan 77,64.
     
  12. Tgb06

    Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

    Kayıt:
    25 Kasım 2013
    Mesajlar:
    1.976
    Beğeniler:
    1.974
    Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    Çanakkale :
    Kadın : 79,81033
    Erkek : 81,62983

    Çankırı :
    Kadın : 81,12836
     
  13. Gökhan60

    Gökhan60 VİP Üye

    Kayıt:
    14 Ağustos 2014
    Mesajlar:
    324
    Beğeniler:
    329
    Ödül Puanları:
    68
    Cinsiyet:
    Erkek
    Şehir:
    Tokat
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Abant İzzet Baysal Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Tokat
    Kadın: 78.80
    Erkek: 81.46
     
  14. angara_bebesi

    angara_bebesi İyi Bilinen Üye

    Kayıt:
    21 Temmuz 2014
    Mesajlar:
    93
    Beğeniler:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Cinsiyet:
    Erkek
    Bölüm:
    İktisat
    Sende girmişsin listeye hayırlı olsun :) Umarım olur senin işte.
     
    Yelken bunu beğendi.
  15. Michael Scofield

    Michael Scofield Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

    Kayıt:
    19 Temmuz 2014
    Mesajlar:
    1.459
    Beğeniler:
    1.983
    Ödül Puanları:
    138
    Cinsiyet:
    Kadın
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    Rica ederiz ;)

    İl seçimi olması nedeniyle düşük kapatan yerler bayağı mevcut.
     
  16. xups

    xups Üye

    Kayıt:
    13 Ekim 2014
    Mesajlar:
    9
    Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Şehir:
    Sakarya
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Selçuk Ünv.
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    Abi gram anlamadım ben bu işi ya bu kurum cok akıllı ya da başvuranlar çok akıllı ilk merkezi atama da gidecek bu arkadaşlar kurum niye böyle bişey yaptı ki :)) veya başvuranlar
     
  17. Yelken

    Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

    Kayıt:
    2 Temmuz 2013
    Mesajlar:
    4.020
    Beğeniler:
    4.008
    Ödül Puanları:
    488
    Şehir:
    Ankara
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    yani o da bizim iyi niyetimiz kimseyi direk yaftalamıyoruz fiftyfifty
    hayırlısı ınsallah senın tuzun kuru artık ;) keyfıne gır bencede mulakata
     
    angara_bebesi ve Gökhan60 bunu beğendi.
  18. luis1907

    luis1907 VİP Üye Kadrolu Üye

    Kayıt:
    19 Kasım 2012
    Mesajlar:
    3.675
    Beğeniler:
    981
    Ödül Puanları:
    438
    Cinsiyet:
    Erkek
    Bölüm:
    İktisat
    ben gidecek pek kimse göremiyorum. Büyükşehir hariç hem bence yüksek puanlilar i n eklenmesi muhtemel kazananlara bakarsın iz
     
  19. Michael Scofield

    Michael Scofield Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

    Kayıt:
    19 Temmuz 2014
    Mesajlar:
    1.459
    Beğeniler:
    1.983
    Ödül Puanları:
    138
    Cinsiyet:
    Kadın
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    Misafir arkadaşlarım!

    Konuyu okuyorsunuz, üyelik çok kolay. Siz de aramıza katılın, beraber kritik edelim. Daha önümüzde mülakat süreçleri var, beraber deneyimlerimizi paylaşalım :harika:
     
  20. orhan demir

    orhan demir Yeni Üye

    Kayıt:
    15 Ekim 2014
    Mesajlar:
    12
    Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Şehir:
    Amasya
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Hitit Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    erkeklerde çok alım yapılan yerlerde puanlar yüksek kapatmış :S
     
    Kafkaslı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş