KYK Başvuru Kaydı Yapamayanlara Bilgilendirme

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bir süredir KYK başvuru aşamasında mail kısmının gelmediği ne yapacağını soran arkadaşlarımızın sorusu üzerine sisteme kayıt olmak için başvurdum...

Gmail hesabım üzerinden kayıt yaptım ve yaklaşık 4 saat beklememe rağmen doğrulama maili ne spam kutusuna nede gelen kutusuna gelmedi...

Bunun üzerine mail adresini değiştirmek başvurusu yaptım...

Ben iibfliler.net olan mail adresimle değiştirdim. 10 saniye sonra mail hesabıma geldi...

KYK sitesinin başvurularını hotmail ve gmail sunucuları engellemiş olabilir ilgili mesajı kurum gönderdiği halde maile yansımadığına bizzat şahit oldum...

Sizler hangisini yapmanızı öneririm derseniz. @yandex.com @yahoo.com @mynet.com gibi diğer mail sunucusunu deneyin... Şayet bu maillerede gelmezse arkadaşlarımızın işlemini gerçekleştirmesi için iibfliler.net mailide verebiliriz.

Düzeltme : Bu işlemden sonra link hatası oluştuğunu ilettiler. Bu sorunu çözmenin yolu şudur. Sistemden yeni mailiniz için şifre unuttum diyerek yeni şifre istiyorsunuz sistemin yeni verdiği şifre mailinize geliyor ve giriş yapabilirsiniz.

Şifremi Unuttum Bağlantısına Gitmek İçin tıkla

------
Yandex Mail hesabı açmak için
Yahoo Mail Almak İçin Tıklayın
Mynet Mail Almak İçin Tıklayın

Eposta Değiştirme Başvurusu için Tıklayın

Son düzenleme:

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
mail gelmezse başvuru gerçekleşmiyor mu ?
Mail gelmezse üye olamıyorsunuz... Üyelikle giremediğiniz için başvuru ekranına gidemiyorsunuz. tavsiyem gmail ve hotmail harici bir mail deneyin... Bazen bu mail sistemleri hata veriyor.

serxeldan

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
Mail gelmezse üye olamıyorsunuz... Üyelikle giremediğiniz için başvuru ekranına gidemiyorsunuz. tavsiyem gmail ve hotmail harici bir mail deneyin... Bazen bu mail sistemleri hata veriyor.
Gmail hesabı verdim üye oldum hatta başvuru da yaptım..
Ben başvurudan sonra bi mail daha geliyor sandım..
ok.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Düzeltme yaptım. @peter keating hocam ilgili editör arkadaşımıza iletirmisiniz bugün sormuştu. Bu şekilde çözebilir sorunu.

ozlem33

Yeni Üye
ya admin ben bu yolların hepsini denedim olmuyor bana bir yardımcı olun lütfen.

lisa

İyi Bilinen Üye
ben gmailden üye oldum ama gelmedi hala. bugun yandex ile üye olayım dedim ama başvuru sitesi açılmıyor. genel bi problammiş galiba.

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
gmail adresiyle basvuran arkadaslar mail tanitimlar klasorune geliyor orayi da kontrol etmeyi unutmayin.

lisa

İyi Bilinen Üye
site açıldı arkadaşlar. gmail ile uğraşmayın. yandex ile üye oldum. anında geldi doğrulama maili.

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
dogrulama kodu geldi de bu sefer basvuru sayfası hata veriyor açılmıyor..:::(

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Online başvuruda başvuru kaydınız alınmıştır yazıyor, başvuru numarası da var fakat mail adresime bir doğrulama kodu gelmedi.Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Başvuru yaptıysanız ne kodunu bekliyorsunuz kurum üyelik yaparken gönderiyor doğrulama kodunu

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
yapanlar nasıl yaptı ben hala yapaamdım sayfa hala hata veriyo...:(

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım merhabalar;) ben kyk sözleşmeli personeli başvurusu yaptım pek umudum yok ama nese sorum şu; istanbul alımı için yaptım eğer ki olursa mülakat yani sözlü sınav için istanbula mı gitmem gerekiyor? bilemedim okudum ama ikametgah için bişey demiyor;)

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım merhabalar;) ben kyk sözleşmeli personeli başvurusu yaptım pek umudum yok ama nese sorum şu; istanbul alımı için yaptım eğer ki olursa mülakat yani sözlü sınav için istanbula mı gitmem gerekiyor? bilemedim okudum ama ikametgah için bişey demiyor;)
hosgeldiniz. basvuru yapilan ilin bagli oldugu bolge mudurluklerinde yapilacak mulakat. yani evet istanbulu tercih edenler istanbulda mulakata girecek.