Kyk büro

Xxp

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Kyk büro için başlayan var mı yedektim aradilar maaş çalışma şartları nasıldir

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Gümüşhane Gümüşhane 3.yedektim
2.kişi alıyor du 3. yedek belirlemeleri ve size sıra gelmesi iyimiş hocam hayırlı olsun. Kiralar çok pahalı apart da yok. benim arkadaş evrakları felan vermişti orda 1.ci asildi gitmedi o yüzden. Maaş da 3015-3020 .

Xxp

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
2.kişi alıyor du 3. yedek belirlemeleri ve size sıra gelmesi iyimiş hocam hayırlı olsun. Kiralar çok pahalı apart da yok. benim arkadaş evrakları felan vermişti orda 1.ci asildi gitmedi o yüzden. Maaş da 3015-3020 .
Bende diyorum neden gitmemiş bu kadar kişi

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende diyorum neden gitmemiş bu kadar kişi
Satın alma yada muhasebe birimin de olacaksiniz. Fiilen gidip baktı, araştırdı yani öyle sahibinden.com yada Hürriyet Emlak dan bakmadı ama yine de bulamadı.

Xxp

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Satın alma yada muhasebe birimin de olacaksiniz. Fiilen gidip baktı, araştırdı yani öyle sahibinden.com yada Hürriyet Emlak dan bakmadı ama yine de bulamadı.
Muhasebeye verirler ben matematikciyim.bende bu hafta gidecem bakalim.bulamazsam bi apartma konuştum öğrencilerle kalabilirsiniz dedi.arkadasiniz bayanıydı erkekmi

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Muhasebeye verirler ben matematikciyim.bende bu hafta gidecem bakalim.bulamazsam bi apartma konuştum öğrencilerle kalabilirsiniz dedi.arkadasiniz bayanıydı erkekmi
Hımm inşallah bulursunuz hocam. Erkek di. Kişi başı ne kadar dedi o apart

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam o fiyat 2 kişilik oda için çok iyi inşallah bir yanlışlık yoktur. Kız apart fazla dir belki ama yine de öğrenci sayısı, şehrin fiziki şartları, yüz ölçümü nun küçük olması ve konut yetersizliğin den dolayı az geldi bana.

Xxp

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam o fiyat 2 kişilik oda için çok iyi inşallah bir yanlışlık yoktur. Kız apart fazla dir belki Belama yine de öğrenci sayısı, şehrin fiziki şartları, yüz ölçümü nun küçük olması ve konut yetersizliğin den dolayı az geldi bana.
Belki faturalar bize ait olabilir