KYK Çalışma Koşulları

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Bence konu acman iyi olmuş. Kyk'nin en aktif konusunun başlığı yüzünden fazla takılamıyorum =)

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
En basta çoğumuz yeni yapılmış binalar ve oturmamış bi sistemle karşılaşacak gibi.

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
İş yükünün çok ağır olmadığını duydum. Eğer benim gibi ikinci üniversite ya da yüksek lisans düşünüyorsanız biçilmiş kaftan bir kurum. Maliye gibi, sgk gibi yoğun bir kurum değilmiş.

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İş yükünün çok ağır olmadığını duydum. Eğer benim gibi ikinci üniversite ya da yüksek lisans düşünüyorsanız biçilmiş kaftan bir kurum. Maliye gibi, sgk gibi yoğun bir kurum değilmiş.
Bende katılıyorum size. Eğitim okumayımı düşünüyorsunuz?

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
İşletme
Tebligat bekliyor herkes, siz nereye atandınız hocam?
Antep'e hocam. Ankara'da evrak tesliminde tebligattan önce Başlayabiliyomuyuz diye sormuştum da arayıp atandığınızı teyit ettikten sonra başlayabilirsiniz demişlerdi o Yüzden sordum Başlayan var mı diye ama Dediğiniz gibi herkes bekliyo sanırım daha

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Antep'e hocam. Ankara'da evrak tesliminde tebligattan önce Başlayabiliyomuyuz diye sormuştum da arayıp atandığınızı teyit ettikten sonra başlayabilirsiniz demişlerdi o Yüzden sordum Başlayan var mı diye ama Dediğiniz gibi herkes bekliyo sanırım daha
Ocagın ilk haftası atandıgınız kuruma yazınızı gönderecegiz dediler banada. Hayırlı olsun bu arada antep'i bende yazmıştım :)

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar esas konu kalacak yer mevzusu atandığı kuruma gidip soranlar burada kalacak yer işini nasıl hallettiler bunu paylaşsınlar diğer arkadaşlara yol göstermiş olurlar. Ben de denizli kyk ya atandım denizliye atanan arkadaşlar varsa iletişime gecsek faydamıza olur.