Kyk da calisanlar

Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
ÇEKO
Meraba arkadaslar kyk da calisanlar basligi olusturup bilgi soru ve oneri paylasimlarimizi bu baslikta paylasalim istedim

Ve en onemli konu nobet sanirim herkes nobet tutmaktan memnun .. eger katilim olursa bimere ve sayin genclik ve spor bakanina twitterden yazalim diye dusunuyorum sonucta guvenlikler varken bizler bosuna nobet tutuyoruz ve bazilari 8 gunde bi tutarken bazilari 3 gunde bir tutuyor o da 3 gunde bir tutani yoruyor katilim olursa etkinlikle yazalim diyorum

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Meraba arkadaslar kyk da calisanlar basligi olusturup bilgi soru ve oneri paylasimlarimizi bu baslikta paylasalim istedim

Ve en onemli konu nobet sanirim herkes nobet tutmaktan memnun .. eger katilim olursa bimere ve sayin genclik ve spor bakanina twitterden yazalim diye dusunuyorum sonucta guvenlikler varken bizler bosuna nobet tutuyoruz ve bazilari 8 gunde bi tutarken bazilari 3 gunde bir tutuyor o da 3 gunde bir tutani yoruyor katilim olursa etkinlikle yazalim diyorum
Ben sahsen nobetten degilde ucretinden sikayetciyim. Nobet tutmanin gerekli oldugunu dusunuyorum ama ucretide diger kurumlardaki gibi olmali

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
3 gunde bir tutmuyorsunuz sanirim ... buyuk yurtlarda olsak inanin bizim icinde sorun olmazdi
Benim 7 sizin 3 gunde bir tutmaniz degil anlqtmak istedigim yurtta bir memurun olmasi gerekliligi. Yoksa 3 gune bir agir haklisiniz

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi

GamzeK

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar merak ettigim bisey var kyk da sozlesmeli personel olarak calisirken kasim atamalarinda atanirsak gidebilir miyiz yada. istifa edip 6 aylik sure bekleyip oyle mi atanmamiz gerekir?

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Guvenlik personelleei var .. kadro verilince onlara sorumlulukalrida artacak nemura cok bisey kaldigini dusunmuyorum
Bence guvenlik tek basina yeterli olmaz ama brnim dusuncrm bu.

Arkadaslar merak ettigim bisey var kyk da sozlesmeli personel olarak calisirken kasim atamalarinda atanirsak gidebilir miyiz yada. istifa edip 6 aylik sure bekleyip oyle mi atanmamiz gerekir?
Gecebilirsin beklemeye gerek yok

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
İzinde bir pc olsa güvenliklerin yanında izin girecek ona da gerek kalmaz nöbet sıkıntı değil fazla sıkıntı olacak durum her zaman olmaz sonucta bırazda kafa dınleme saatlerı gıbı gelıyor daha yenı oldugum ıcın ama ılerısını dusunuyorum evlılık coluk cocuk gece evde kalmamak kötü olur benım acımdan en azında maddı getırısı arkdasların dedıgı gıbı dıger kurumlar gıbı en azından elle tutulur bır sey olsa hadı bır tutar da olur ama degıl gercekten hafta ıcı tututaln nobet 6,5 saat mesaı kat sayısı gulunc rakam

Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
ÇEKO
İzinde bir pc olsa güvenliklerin yanında izin girecek ona da gerek kalmaz nöbet sıkıntı değil fazla sıkıntı olacak durum her zaman olmaz sonucta bırazda kafa dınleme saatlerı gıbı gelıyor daha yenı oldugum ıcın ama ılerısını dusunuyorum evlılık coluk cocuk gece evde kalmamak kötü olur benım acımdan en azında maddı getırısı arkdasların dedıgı gıbı dıger kurumlar gıbı en azından elle tutulur bır sey olsa hadı bır tutar da olur ama degıl gercekten hafta ıcı tututaln nobet 6,5 saat mesaı kat sayısı gulunc rakam
Evli ve cocuklu 3 gunde bir nobet tutuyoruz malesef... artik ogrencilerin izinlerini kendilerinin sistem uzerinden alacaklari soylenmis egitimde uygulanan yurt varmi

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
bu ücretlerin iyileşmesi konusunda herhangi bir duyum var mı ?
Bekar arkadaşlar yurtlarda mı kalıyor eve mı çıktı ?

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar ben de kyk dayim 4 günde bir nöbet var iyi sayilir su anda. fakat memurlarin ikisi gorevlendirmeyle geldiği için her an degisebilir .

Nöbet ücretleri gerçekten komik inşallah iyileştirme soylentileri dogrudur.

Mehmet Aslan

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bizimde 4 günde bir nöbet geliyor..
ama daha sıkıntılı olan durum nöbet ücretleri bencede..

Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
ÇEKO
Nibet ucretleri artabilir egitimde oyle demisler arkadaslar bosuna durup nobet tutuyoruz muhim olan o parasi deil manevi yonden bakin ileride sizler icinde sikinti olacak

Elmander

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi