Kyk da calisanlar

kyk ya kurumlar arasi atama izni verildi. umarım personel ihtiyacini bu sekilde karsilamazlar malum 2017 tasarruf yili
hocam kyk sözleşmeli kadrolu adam neden kyk ya geçsin ki belki pttden geçen olur diycem ptt de özel idari hizme sözleşesine tabi yani 4b değil ptt;; kyk 4 b sanırım geçecek adamın statüsü eşit olur

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam kyk sözleşmeli kadrolu adam neden kyk ya geçsin ki belki pttden geçen olur diycem ptt de özel idari hizme sözleşesine tabi yani 4b değil ptt;; kyk 4 b sanırım geçecek adamın statüsü eşit olur
KYK 4b sanıyordum ama sgk hizmet dökümünde 4b kaydınız yoktur diyor :) 4b isek neden tescil kaydımız yok bıldıgın ozel sırket gıbı 4a bu konuda bılgım yok ancak gorunen o :)

hayırlısı olsun

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
KYK 4b sanıyordum ama sgk hizmet dökümünde 4b kaydınız yoktur diyor :) 4b isek neden tescil kaydımız yok bıldıgın ozel sırket gıbı 4a bu konuda bılgım yok ancak gorunen o :)
Sadece sgk da 4 a gorunuyor 4b yinede

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
Heee tamam o zaman . Bu bı taktikmi kardeş niye giriş çıkış yaptın varsa taktiği şöyle :)

hayırlısı olsun

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Heee tamam o zaman . Bu bı taktikmi kardeş niye giriş çıkış yaptın varsa taktiği şöyle :)
Yok kardesim taktik degil aslinda ben cok bilincli girmedim daha sonra zorunlu olanin nisanda olacagini duyunca ayrildim birde maasimiz zaten az biliyorsun bi yuz tl de oraya gidecek ne kaliyor bize :) nisandada ayrilmayi dusunuyorum gerekirse kendi fonumu kendim olustururum :)