Kyk da calisanlar

Pace

Tatlı telaş
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar aralık ayı fazla mesai(nöbet) ücretini alan var mı ne zaman yatar bilgisi olan var mı?
ve 2018 nöbet ücreti ne kadar oldu kesin bilen var mi

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar aralık ayı fazla mesai(nöbet) ücretini alan var mı ne zaman yatar bilgisi olan var mı?
ve 2018 nöbet ücreti ne kadar oldu kesin bilen var mi
Nöbet ücretimiz net olarak 4.45 tl ile 4.60 tl arasında değişecekmiş tam hatırlayamadım ama 4.48 tl mi ne olacak işte,, ayrıca şubatta yatacak dediler bizim için yani ocak-şubat nöbet ücreti şubat ayında birlikte yatacak dediler...

Pace

Tatlı telaş
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Nöbet ücretimiz net olarak 4.45 tl ile 4.60 tl arasında değişecekmiş tam hatırlayamadım ama 4.48 tl mi ne olacak işte,, ayrıca şubatta yatacak dediler bizim için yani ocak-şubat nöbet ücreti şubat ayında birlikte yatacak dediler...
Tesekkur ederim bilgileriniz için

Army..

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Erasmus la gidip geri dönen öğrencinin kaydı nasıl oluyor bilen var mı ? İl mudurlugunu aradım ama gerekli cevabı alamadım. Havuzda ismi var. Ama bizde boş yer yok.

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Erasmus la gidip geri dönen öğrencinin kaydı nasıl oluyor bilen var mı ? İl mudurlugunu aradım ama gerekli cevabı alamadım. Havuzda ismi var. Ama bizde boş yer yok.
boş yeriniz yoksa il içerisinde başka yurt havuzdan çekebilir. başka yurtta da yoksa ne yapılır hiç bilmiyorum.

Army..

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
boş yeriniz yoksa il içerisinde başka yurt havuzdan çekebilir. başka yurtta da yoksa ne yapılır hiç bilmiyorum.
Ama öğrenci hala yurt dışında. Boşluk olsa bile o gelmeden onu havuzdan cekemem değil mi

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ama öğrenci hala yurt dışında. Boşluk olsa bile o gelmeden onu havuzdan cekemem değil mi
Cekebilirsin öğrencı dilekçe yazıp ımzalasın pcye atıp ailesine mail olarak gondersn onlarda size fax cekerler. Havuzdan çekildikten sonrada ailesi parasını yatırır

Army..

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Cekebilirsin öğrencı dilekçe yazıp ımzalasın pcye atıp ailesine mail olarak gondersn onlarda size fax cekerler. Havuzdan çekildikten sonrada ailesi parasını yatırır
Çok tesekkur ederim. Anladım şimdi .

Pace

Tatlı telaş
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Herkese iyi akşamlar. Arkadaslar benim slze sorularım olucak yardımcı olur musunuz?
1 yıl dolmadan becayiş yapılabilir mi?
Görevlendirme ile başka yurda gidip 1 yıl çalıştığımız süre dolunca gorevlendırme ile gittiğimiz ilde kalıcı kalabiliyor muyuz ?

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Arkadaşlar merhaba tüm illere sözleşmeli personelin yer değişikliği ,ile ilgili bir yazı geldi 3 yıl calısma sartı gorunuyor ama yınede 3 yıldan az calıssak olma ıhtımalı varmıdır kı es durumu tayininin :(

zlyha_

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar merhaba tüm illere sözleşmeli personelin yer değişikliği ,ile ilgili bir yazı geldi 3 yıl calısma sartı gorunuyor ama yınede 3 yıldan az calıssak olma ıhtımalı varmıdır kı es durumu tayininin :(
Eşiniz kamuda ve çakılı kadrodaysa 1 yıl şartı var. 1yıl dolduktan sonra tayin isteyebiliyorsunuz. Özeldeyse evet 3 yıl şartı var diye biliyorum.

Pace

Tatlı telaş
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaslar gecıcı gorevlendırmede ne kadar harcırah alınıyo ve her ay mı alınıyo

Eğitim
Lisans
Üni
Adnan Menderes Ünv..
Bölüm
Kamu Yönetimi
çalışan arkadaslar bize iş hakkında bilgi verebilir mi ve büro personelının avantaj yada dezavantajları nelerdir

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Çalışanlar tercihte yardım edebilir mi puanım 81.3 erkek nere gelebilir

ıst16

Site Müdavimi
Arkadaslar kolaylik konusunda hetkes birsey . genel manada nasilfir. Tavsiye edermisiniz

oaydin91

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Diğer
arkadaşlar gümrük muhafazayı kazandım ama burası bana daha cazip geliyor. 78 puanla hangi şehir gelir sizce?

Pace

Tatlı telaş
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaslar ben nufusu kazandım ama gıtmedım kyk yı sectım cınku nıfusa oranla daha rahat.
İlçelerde ogrenci şikayetı nerdeyse hiç yok ama memur genelde ilçede az oldugu için nobet fazla gelıyo.
Merkez yurtta ise gün içi illaki 20-40 şikayet geliyo yemek ,kavga,hırsızlık, intihar vb...
merkezde genelde 5-8 gunde bır nobet gelır.
Yazın nöbetci yurt acık kalır ildeki yurtta çalışan memurlar 17 den sonra nobetcı yurda gıder. Ama ilçedekiler yazın nöbet tutmuyo 8-17 calısıyo. Maas 2632+ nöbet ...
Nobet saatlık ucretı :4.275 oldu ocakta. Max 90 saatın fazla mesaısını alabılıyoruz .