Kyk da calisanlar

Pace

Mutluluk
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar merhaba
Ocak ayı mesaisi yatan iller var mı acaba ? Şuan her şey belirsizliğini mi koruyor. Saat tahsisi yapılmadığı için mesai yatmadı diyorlar.
Merhabalar maalesef daha almadık genelde ayın son haftasında yatar bu hafta bekleyelım gorelım

Army..

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Talimat gereği 2 kişi nöbet tutamaz. yani bunun olabilme ihtimali bile yok. Acaba onlara nöbet yazılıyor ancak sadece kağıt üzerinde mi kalıyor yani nöbeti tutmuyor mu ? Kafam karıştı
4.5 ay talimat dinlemediler . Tutuldu . Sonra dan başka bir kız yurduyla birleşti.

mutlulukiptal

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Ocak ve şubat mesailer i hala yatmadı memur yemek yardımı yine ocak ve şubat ayı için beklemeye alındı Allah sonumuzu hayreylesin

Pace

Mutluluk
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ocak ve şubat mesailer i hala yatmadı memur yemek yardımı yine ocak ve şubat ayı için beklemeye alındı Allah sonumuzu hayreylesin
İlginç. Cıgu il ocak mesaıyı aldu ama şubat yatmaz şimdi. Yemek yardımı da cok fazla alıyırduj ya onu cok gorduker bızkere demek :oops:

işletmeci00

Kredi ve Yurtlar Kurumu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Aynrn ıkısıde yatmadı ıkısıde beklemede genclık spora dırekt baglanmakla kurum yanlıs yaptı bellı oluyr sımdıden