Kyk da calisanlar

Pace

Mutluluk
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Tasarruf olsun dıye yemek ucretımızı vermeyebılırler. Şubat fazla mesaıyı 12 nısanda aldık. 1000 kişilik yurtlarda 3 kişi nobet tutuyoz durumlar vahım inşallah alımlar olur bu durumda nasıl alım yapılır bılemıyorum

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Maliye
Acilen personelin durumu iyileştirilmeli gelen kaçıyor zaten kurumdan iyileştirme yapılmazsa Kyk da personel sorunu herzman olacaktır. Yeni alım sadece günü kurtarır

işletmeci00

Kredi ve Yurtlar Kurumu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Acilen personelin durumu iyileştirilmeli gelen kaçıyor zaten kurumdan iyileştirme yapılmazsa Kyk da personel sorunu herzman olacaktır. Yeni alım sadece günü kurtarır
Kesınlıkle ve zaten hep oyle olmustur yenı personel alınır bayan yurduysa hele ılk ay ıyı sonradan kurumdam kacanlar hamıle olanlar dpgum ıznı derken 2 sene yıne perısanlık... Nobet ya kaldırılmalı ya icap seklınde gelmeli personele nobet cazip bır hale getıeılmelı yoksa bu soeun kurum ayakta kaldıgı surece bıtmez bıtmeyecek

Pace

Mutluluk
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kesınlıkle ve zaten hep oyle olmustur yenı personel alınır bayan yurduysa hele ılk ay ıyı sonradan kurumdam kacanlar hamıle olanlar dpgum ıznı derken 2 sene yıne perısanlık... Nobet ya kaldırılmalı ya icap seklınde gelmeli personele nobet cazip bır hale getıeılmelı yoksa bu soeun kurum ayakta kaldıgı surece bıtmez bıtmeyecek
Bızım 1000 kişilik bayan yurtlar peeısan . 3 kişi ile hasta hallerıyle idare edıyorlar

kararsiz memur

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Nöbet ücretleri yatıyor hocam. Evet nisan ayından itibaren yemek ödemesi yapılmayacak. Kurum spor il müdürlüğüne bağlandığından beri işler iyice sarpa sardı vallahi :rolleyes: ogrenci iznini kendi bozarsa tabiiki bir iş yükü kalkmış olacak bizden

işletmeci00

Kredi ve Yurtlar Kurumu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Bızım 1000 kişilik bayan yurtlar peeısan . 3 kişi ile hasta hallerıyle idare edıyorlar
Yazık gercekten yazık o 3 kısnın aıle hayatı duxenı mahvoluyor anlayan varmı 3 gun GD e bır nobetın nekadar kotu oldugunu tabı yok!