Kyk da calisanlar

işletmeci00

Kredi ve Yurtlar Kurumu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Herkese merhaba, yeni düzende çalışan arkadaşların durumları nasıl her şey normal olarak mı devam ediyor. Kurumdan ayrılmak için herhangi bir çaba gösteren var mı. Şuan inanılmaz bir boşlukta olduğum için kararsızım yeniden sınava hazırlanmayı düşünüyorum ama 2 senedir düşüncede kalıyor. Halime şükür ediyorum ancak bazı durumlar insanın moraliniz bozuyor. Maaşlar veya Mesai (Nöbet tutuyoruz ama nöbet yazamıyorum.) hakkında olumlu bir şeyler duyan var mı ?
malesef hıc umurlarında değiliz

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yeni alım ne zaman olur tahmini canlar :)

işletmeci00

Kredi ve Yurtlar Kurumu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Alımla ılgılı hıc duyun yok

hly

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende birşey çok merak ediyorum arkadaşlar memleketim sivasta bile sayısız yurt yapıldı ve açıldı ama ben kyk ilanı görmüyorum uzun zamandır . Acaba ben mi gözden kaçırdım ilan yayınlanınca? En son ne zaman genel ilana çıkıldı bilen var mı?

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende birşey çok merak ediyorum arkadaşlar memleketim sivasta bile sayısız yurt yapıldı ve açıldı ama ben kyk ilanı görmüyorum uzun zamandır . Acaba ben mi gözden kaçırdım ilan yayınlanınca? En son ne zaman genel ilana çıkıldı bilen var mı?
5 mayıs 2018 idi ve en çok alımı Sivas yaptı

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Tüh ya kpss ye hazırlandığım seneye denk gelmiş. Dediğiniz doğrudur çünkü üniversitede sayısız yurt yaptılar halâ da yapılıyor. Teşekkür ederim hocam çok sağolun
Rica ederim. 30 bayan 20 bay alındı. Ama yine alınacak Sivas’a , tabi sayı o kadar olmayacak

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Değerli Kyk çalışanları birkaç sorum olacak
1) becayiş nakil ne zaman sonuçlanacak
2) kadrolu ve sözleşmeli maaşı arasında fark ne kadar?
3) yyp personel açığı var mı, yeni yapılan açılan yurtlara nakil mi yeni personel mi alınır ve son olarak 2018 puanı ile alım ne zaman yapılır? (Mart-mayıs arası deniliyor doğru mudur?) alım ve sayısı hakkında bilginiz var mı?
Teşekkür ve saygılarımla
Allah, güç kuvvet sağlık huzur versin

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
3) yyp personel açığı var mı, yeni yapılan açılan yurtlara nakil mi yeni personel mi alınır ve son olarak 2018 puanı ile alım ne zaman yapılır? (Mart-mayıs arası deniliyor doğru mudur?) alım ve sayısı hakkında bilginiz var mı?
Teşekkür ve saygılarımla
sözleşmeli ile kadrolu arasındaki fark değişiyor onlarda çalışma yılı değiştiriyor. Bizde 4 senelikte aynı 1 aylık başlayanda. Kadrolu bekar arkadaş (başka yurtta)gecen maaşı 3500 küsür diye söylemişti net bilmiyorum ama ortalama 250 300 lira arası fark vardır. (Net olmamak ile birlikte). personel açığı ilden ile değişir ama genelde norm eksiktir yurtlarda, en azından benim bildiğim. Alım ile ilgili 2020 yılında alınacak diye bir muhabbet dönüyor. Bunların hepsi ihtimal mesela bizde kadroluların en genci 15 yıllık memur

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
sözleşmeli ile kadrolu arasındaki fark değişiyor onlarda çalışma yılı değiştiriyor. Bizde 4 senelikte aynı 1 aylık başlayanda. Kadrolu bekar arkadaş (başka yurtta)gecen maaşı 3500 küsür diye söylemişti net bilmiyorum ama ortalama 250 300 lira arası fark vardır. (Net olmamak ile birlikte). personel açığı ilden ile değişir ama genelde norm eksiktir yurtlarda, en azından benim bildiğim. Alım ile ilgili 2020 yılında alınacak diye bir muhabbet dönüyor. Bunların hepsi ihtimal mesela bizde kadroluların en genci 15 yıllık memur
Eyvallah abicim eline sağlık teşekkür ederim
Gönlüne göre olsun inşallah

işletmeci00

Kredi ve Yurtlar Kurumu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Teşekkür ve saygılarımla
kadrolu sozlesmelı arası fark en az 300 cıvarı
personel acıgı cok fazla ozellıkle bayan yurtlarında ama ne yazıkkı alınsada memur fayda etmez cunku dogum ıznı sonra 2 yasına ladar nobet tutmamam gderken norm ok gozuksede nobet tutan personel az oldugundan hıcbır anlamı kalmıyor
keske alım yapılsa gecen hafta ıhtıyac sayısı ıstendı 4 gozle beklıyoruz bızlerde

Superbay

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
kadrolu sozlesmelı arası fark en az 300 cıvarı
personel acıgı cok fazla ozellıkle bayan yurtlarında ama ne yazıkkı alınsada memur fayda etmez cunku dogum ıznı sonra 2 yasına ladar nobet tutmamam gderken norm ok gozuksede nobet tutan personel az oldugundan hıcbır anlamı kalmıyor
keske alım yapılsa gecen hafta ıhtıyac sayısı ıstendı 4 gozle beklıyoruz bızlerde
Cevap için Teşekkürler kardeşim, 2020 şubattan itibaren gözüm kykda, ticaret alımından hiç ses yok. Başarılar ve kolaylıklar diliyorum