Kyk da calisanlar

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Çok teşekürler cevap için peki bu nöbet olayını ben 24 saat olarak biliyorum ama 17-24 gibi değişik nöbetler var bunları anlamadim ben 24 saatlik nöbet var ve ertesi gün tatil diye biliyorum ama diğer saatler de olan mesai saati dışındakiler nasıl oluyor 13-24 ,24-8 gibi saatleri de açıklar mısınız rica etsem

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Birde hafta da bir izinli olduğunuz gün var mi cumartesi veya pazar bu izin nöbet sonrası olan değil normal tatil günü izinli olduğunuz gün.

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Çok teşekürler cevap için peki bu nöbet olayını ben 24 saat olarak biliyorum ama 17-24 gibi değişik nöbetler var bunları anlamadim ben 24 saatlik nöbet var ve ertesi gün tatil diye biliyorum ama diğer saatler de olan mesai saati dışındakiler nasıl oluyor 13-24 ,24-8 gibi saatleri de açıklar mısınız rica etsem
normal mesai 17:30 da bittiği için ertesi sabah 08:30'a kadar nöbetçi sizsiniz. haftasonu denk geldiği zaman o gün mesai olmadığı için 16 saat fazla mesai gibi oluyor gece 12 den sonra uyursunuz zaten acil bir şey olmadıkça ama sorumlu sizsiniz yine o günde sorumlu olduğunuz için ertesi 8 saatlik mesaide izinli oluyorsunuz.

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Birde hafta da bir izinli olduğunuz gün var mi cumartesi veya pazar bu izin nöbet sonrası olan değil normal tatil günü izinli olduğunuz gün.
Demek istediğinizi anlamadım ama nöbet günü sürekli değişebilir. hafta sonu ya da cuma günü tuttuğunuz nöbeti pazartesi ve salı günleri nöbet izni olarak kullanabilirsiniz. Mesai arkadaşlarınızla anlaşmanıza bağlı isterseniz nöbet izinlerini biriktirip 10 güne kadar yıllık izin arkasına da ekleyebilirsiniz.

Eğitim
Lisans
Üni
Bursa Orhangazi Ünv.
Bölüm
Diğer
Merhaba arkadslar size bır sorum olucaktı kyk yurt yonetım sozlesmeli personel olupta genclık spor il mudurlugunde calışabılırmıyız kadrolu memurların gecısı oldu bızımde olabılırmı

Pace

Mutluluk
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Tayinlerin acıklanmama durumu hakkında bir bilgisi olan var mı

işletmeci00

Kredi ve Yurtlar Kurumu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
merhaba seneler olmus girmeyeli arkadaslar kyk.net e telefon üzerinden girebilmek için bir program yuklemek gerekıyormus onu bana atabılırmınız?