KYK KAÇ PUAN HANGİ ŞEHİR CİNSİYET.

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Buraya gelmedi mi 98 puanlılar ya da 3 4 hesap açıp kendileriyle konuşan insan gölgeleri :huhuu: Çok fazla puan için yer sormayın bence

bytallah

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaslar bu dosya işlemlerini nasıl hallettiniz bi el atın şu işe. diploma aslı gibidiri taratıp yuklesem veya e devletten mezun olduğuma dair belge indirsem atsam olurmu. bide fotoğraf şeklinde olacak diyor dosyalar için nasıl yapmam gerekir onu, tecrübeli arkdslar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:

makus

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar bir arkadaşım var yurt memuru olarak çalışan 2600 maaş mis. en fazla 380 tl nöbetler için alıyorlarmış. birde bu çok önemli yurt memuru olarak çalışanlar da büro memuru olarak tercih yapabiliyormuş...... büro bize kalmaz herhalde bu durum dakurum için de işi bilenler tercih edilir

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
arkadaşlar bir arkadaşım var yurt memuru olarak çalışan 2600 maaş mis. en fazla 380 tl nöbetler için alıyorlarmış. birde bu çok önemli yurt memuru olarak çalışanlar da büro memuru olarak tercih yapabiliyormuş...... büro bize kalmaz herhalde bu durum dakurum için de işi bilenler tercih edilir
Büro personelinde mülakat yok ki ..puanlar yarışacak

talihsiz

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Kpss belgesi dosya ekle kısmında var bu nerden çıktı arkadaşlar eklenecek belge arasında yoktu sınav sonuç belgesi mi istiyor

frkn42

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Maliye
peki pdf olarak yükleyebildiniz mi
kabul etmedi jpeg formatında ıstıyor ben gecensene boyle basvuru yaptım. şimdi gonderecegımız belgelerin resmını çekıp mı yollayacagızz bılen arkadaslar yardım edebılır mı

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
kabul etmedi jpeg formatında ıstıyor ben gecensene boyle basvuru yaptım. şimdi gonderecegımız belgelerin resmını çekıp mı yollayacagızz bılen arkadaslar yardım edebılır mı
Resmini de çekip yükleyebilirsiniz sıkıntı olmuyor

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Kpss sonuç belgesi , diploma veya mezuniyet belgesi (e devlet olabilir ) yüklenecek, taratmak yerine fotoğrafını da çekebilirsiniz.
Büro personeli ve yyp için ayrı ayrı tercih verilebilir her ikisi için tek şehir seçilecek..Yyp için 4 katı aday mülakata çağrılcak, büro p. İçin puan esasli sıralama olacaktır

ekran alıntısı aracını kullanıp resım alabılırsın yada lightshot dıye program var ekran goruntusu alabılıyorsun onu kullan

frkn42

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Maliye
Hallettım arkadaslar saolun pdf yı jpeg e cevırdım

ümitvar_

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Büro personeli olarak çalışanlar yurt yönetim personeli ünvanına başvurabiliyor mu geçiş sözleşmeden sözleşmeye sıkıntı olur mu ? Geçen yılki ilan çakışmıştı yapanlar oldu galan deniyordu ama emin olamadım bilen var mı net bişey ?