KYK KAÇ PUAN HANGİ ŞEHİR CİNSİYET.

Heyt be

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar mersin büro personeli yazacak olan varmı?

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
hocam ctrl p yaptıktan sonra sol tarafta hedef kısmı var değiştir deyip pdf olarak kaydeti tıklıyosunuz ve böylece pdf olarak kaydedip jpg ye kolyca çevirebilirsiniz

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
nasıl yaptınız acaba öğrenebilir miyim? bir de pdf olarak kpss belgesini indirebiliyor muyuz?
hocam ctrl p yaptıktan sonra sol tarafta hedef kısmı var değiştir deyip pdf olarak kaydeti tıklıyosunuz ve böylece pdf olarak kaydedip jpg ye kolyca çevirebilirsiniz

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ankara yurt personeli (kadın) için 9 kişi denmişti. Başvuru ekranında 3 ilçe var. Dağılım kaçar kişilik? Bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar şunu söyleyeyim size dosya mesela PDF olarak indi Google ye hemen PDF den jpj ye çevirme yazın çıkıyor dosyayı oraya atın hemen oluyor ama dosyanın özelliği ne bakın bazen PDF inmiyor ona dikkat edin

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Büro personeli olarak çalışanlar yurt yönetim personeli ünvanına başvurabiliyor mu geçiş sözleşmeden sözleşmeye sıkıntı olur mu ? Geçen yılki ilan çakışmıştı yapanlar oldu galan deniyordu ama emin olamadım bilen var mı net bişey ?
maaş ne kadar hocam büro personelinin net maaş

Fıratt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
80 puanla Afyon Kütahya Isparta hangisinde şansım olur sizce?

Pace

Tatlı telaş
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Merhaba arkadaşlar anlayamadım ben,hem müdürlük alımı hemde sözleşmeli alımında büro personeli için başvuru yapabiliyor muyuz yoksa tek bir tanesi için mi başvuru yapıyoruz? İkisinede başvurdum :)
BU soru defalarca soruldu. Ve cevabı bu sayfada onlarca kez verıldı.

Sseda

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Merhaba arkadaşlar anlayamadım ben,hem müdürlük alımı hemde sözleşmeli alımında büro personeli için başvuru yapabiliyor muyuz yoksa tek bir tanesi için mi başvuru yapıyoruz? İkisinede başvurdum :)
Hayırlı olsun hocam, evet ikisine de başvurabiliyorsunuz.

ef4r4r4r

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
ilk emri "oku" olan bir dinin mensupları neden okumaz 2 satır yazıyı aklım almıyor bazen burada sorulan soruları. güya hepimiz üniversite bitirmiş insanlarız.