KYK KAÇ PUAN HANGİ ŞEHİR CİNSİYET.

Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
İktisat
Peygamber efendimizin(sav) basina iskembe gecirilmis ama hala onlara ofkeyle yaklasmamis peki neden biz bir sorudan dolayi bu kadar ofkeliyiz ???

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Ekonometri
82 zonguldak yaptım hayırlısı artık

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
İşletme
Kyklara personel çok lazım . Allah herkesin gönlüne göre versin.

gmz44

Fikri hür
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Kimsenin moralini bozmak istemem ama başvuru formunda referans isteyen bi kurumdan ne beklenebilir ki! Bende başvurdum yanliş anlamayın umut bile edemiyorum kendimi kandıramiyorum:ckskc:

benrobotum

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Söylemeyeceğim. Yığılırlar sonra elenirim melenirim neme lazım. Bu arada hangi iller hiç tercih edilmiyor?

Utfosman

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
Kimsenin moralini bozmak istemem ama başvuru formunda referans isteyen bi kurumdan ne beklenebilir ki! Bende başvurdum yanliş anlamayın umut bile edemiyorum kendimi kandıramiyorum:ckskc:
Olursa kyk 4. Mulkat olacak o kadar haklisinki ama bı umut denemeden olmuyor. İki defa Antep bir defa konya komisyonuna gittim. Her seferinde enteresan anılarım oldu. İki komisyonda aksi kavgaciydi. Adam beni görmüş ilmihal okuyor musun diyor evt diyince okuduğun ilmihalin kapağı hangi renk diyor. Diğerinde ise cami ismi sordu bırak cevap vermeyi telfuz bile edemedim. Biride sence feto kimdir dedi, bende munafiktir dedim onlari 2008 de tanıdım o zamandan beri benim için aynilr dedim. Mülakatım anında bitti

gmz44

Fikri hür
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Olursa kyk 4. Mulkat olacak o kadar haklisinki ama bı umut denemeden olmuyor. İki defa Antep bir defa konya komisyonuna gittim. Her seferinde enteresan anılarım oldu. İki komisyonda aksi kavgaciydi. Adam beni görmüş ilmihal okuyor musun diyor evt diyince okuduğun ilmihalin kapağı hangi renk diyor. Diğerinde ise cami ismi sordu bırak cevap vermeyi telfuz bile edemedim. Biride sence feto kimdir dedi, bende munafiktir dedim onlari 2008 de tanıdım o zamandan beri benim için aynilr dedim. Mülakatım anında bitti
Hocam bu kadarını beklemiyordum geçmiş olsun ne diyim çok üzüldüm:(

Utfosman

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
Hocam bu kadarını beklemiyordum geçmiş olsun ne diyim çok üzüldüm:(
Mulkat sistemi oldukça adam kayırma ya da her türlü dalavere döner. Şimdiden milet torpil arama derdine düşmüştür. Allah var PTT o okunuda biraz insaflı en kötüsü KYK. 13 mulakat deneyimi yaşamış biri olarak söylüyorum..

Rosa lux.

Buralar renklendi.
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam resmen soğudum mulakat olursa katilmasam mi diye düşündüm :/ Allah gönlünüze gore versin.