Kyk Kredi Borç Erteleme Hakında

Asi&Mavi

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İşletme
Bloke olsada hepsine konmaz diye biliyorum ama üçte birine bloke konabilir
Hocam valla geçen başka bir başlıkta konuştu arkadaşlar. Arkadaşın birinin 3 aylık kirası varmış maaş hesabında 1 lira bile bırakmadan almışlar maaşını :(

Asi&Mavi

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İşletme
Bloke olsada hepsine konmaz diye biliyorum ama üçte birine bloke konabilir
Hocam valla geçen başka bir başlıkta konuştu arkadaşlar. Arkadaşın birinin 3 aylık kirası varmış maaş hesabında 1 lira bile bırakmadan almışlar maaşını :(

hayırlısı olsun

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi

hayırlısı olsun

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kırıkkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Amaaannn once bu hainleri temizleyelimde vatandan borc bizim vatan bizim nasilsa oderiz :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Benimde 13 bin küsür 2012 de mezun oldum eve tebligat falan hiç gelmedi özelde çalıştım o zaman da kesilmedi kamu değil diye galiba. Yaaa ilk maaşma el koyarlarsa naparim ben

Asi&Mavi

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İşletme
Benimde 13 bin küsür 2012 de mezun oldum eve tebligat falan hiç gelmedi özelde çalıştım o zaman da kesilmedi kamu değil diye galiba. Yaaa ilk maaşma el koyarlarsa naparim ben
Valla hocam aynı dertten yakınıyoruz bizde bakalım ne olacak daha önceki çalışanlardan duyduğuma göre bloke olayı olabiliyormuş :(

Atsız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Ben de e-haciz durumundayım, burdaki vergi dairesinde müdürle konuştum memur maaşının dörtte üçüne el koyabiliyoruz dedi. Aynı durumda olan bir arkadaş para yattığı gibi çekerek ondan da kurtuluyor. Vergi yapılandırması çıkacak bakan dedi ondan faydalanmanı öneririm.

Atsız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Ben de e-haciz durumundayım, burdaki vergi dairesinde müdürle konuştum memur maaşının dörtte üçüne el koyabiliyoruz dedi. Aynı durumda olan bir arkadaş para yattığı gibi çekerek ondan da kurtuluyor. Vergi yapılandırması çıkacak bakan dedi ondan faydalanmanı öneririm.
Pardon dörtte birine el koyabiliyoruz dedi adam, günahını almiim :D

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Evrak tesliminde memur sizin bilginiz olmadan öyle bişey yapmazlar dedi ama

Atsız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
Evrak tesliminde memur sizin bilginiz olmadan öyle bişey yapmazlar dedi ama
Senin durumunla ilgili çok bilgim yok ama benim haberim olmadan ehaciz durumuna geçmiş borç, halledersin sıkıntı yapma.