KYK Kredisini Geri Ödeyenler

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
arkadaşlar merhaba. kredimi ödemeye başlayalı üç ay oldu ve iki taksit sisteme işlenmesine rağmen üçüncü taksit işlenmedi ve faiz işliyor her gün. makbuz var elimde onla bugün ziraat bankasına gittim biz birşey yapamayız diyorlar kykyı arıyorum çalmadan kapanıyor. benim gibi aralık taksitin de sorun yaşayan oldu mu yoksa sadece bende mi sorun var ve ne yapmalıyım sizce :(

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Ayın 15'inden sonra sisteme yansır bende 3 aylık ekim kasım aralık ödedim hala ödenmemiş gözüküyor sonra öğrendim ki ayın 15'inden sonra görülüyor ödendiği :)

Eğitim
Lisans
Üni
Celal Bayar Ünv.
Bölüm
Maliye
Daha o aşamaya geçemedik :( bi çalışmaya başlasaydık:uzgnm:

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Ayın 15'inden sonra sisteme yansır bende 3 aylık ekim kasım aralık ödedim hala ödenmemiş gözüküyor sonra öğrendim ki ayın 15'inden sonra görülüyor ödendiği :)
benim iki aydır üç dört güne işleniyordu sisteme ondan şaşırdım. sizde de faiz gözüküyor mu

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Yalnız ben hiç bir işlem yapmadan direk bankaya ödedim öncesinde yapılandırma vs gerek var mı ?

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Gününde ödemeye başlayınca yapılandırmaya gerek yok diye biliyorum ben. banka aldı mı paranızı bana bankamatikten ödeyin dediler almadılar

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Ben atm den yatiriyorum. Korkmaniza gerek yok ayin 15 inden sonra sisteme işlenecek ve gözüken faiz tutarı sifirlanacak. :harika:

Alirken iyiyde verirken kötü oluyor ha hehe :D

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Sağolun bende daha yeni ulaşabildim çağrı merkezine aynısını söyledi bir de yılbaşından dolayı olmuştur dedi içim rahatladı :) Aynen alırken iyiydi verirken kötü oluyor bir de babama ödetmek daha kötü :(

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ne kadar ödüyorsunuz ayda arkadaşlar? Bütçeye göre yardmcı oluyorlarmı?

Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Aynen sisteme düşmüş 12 küsürden 11 küsüre düşürdük borcu :p sene olacak 2019 biz hala kyk kredi borcu ödeyeceğiz !!

YİĞİT CAN

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
BEN HİÇ ÖDEMEDİM ÖDEMEYİ DE DÜŞÜNMÜYORUM SÜREÇ NASIL İŞLEYECEK :)

YİĞİT CAN

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Bende 2011 mezunuyum 15 e yakın borç gözüküyor 4 senede 4 bin faiz binmiş faizi odemek zorunda miyiz gençler?

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Dostum üstüne hiç menkul gayrimenkl almazsan hiç bişekilde alamazlar. Kanunda borçtan dolayı hapisi kaldırdı jyle borçlu yaşarsın faiz üstüne faiz biner. Ama üstüne ev araba alırsan direk haciz yersin. Almazsan borçlu yaşarsın öyle. Ölünce silinir mi çocuklarına mı kalır bilimem.

YİĞİT CAN

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Dostum üstüne hiç menkul gayrimenkl almazsan hiç bişekilde alamazlar. Kanunda borçtan dolayı hapisi kaldırdı jyle borçlu yaşarsın faiz üstüne faiz biner. Ama üstüne ev araba alırsan direk haciz yersin. Almazsan borçlu yaşarsın öyle. Ölünce silinir mi çocuklarına mı kalır bilimem.
MAAŞTAN KESİNTİ OLMUYOR YANİ ÖYLE Mİ