KYK memurluğundan GUY'a geçiş izni?

Konu, 'KPSS A Grubu' kısmında uludagkamuuu tarafından paylaşıldı.

1. uludagkamuuu

uludagkamuuu Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    muvafakatname verilmesinde sorun cıkarıyor mu kyk ?

2. murot

murot Aktif Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    bilmiyorum ama inşallah sorun çıkarıyordur:naslyany:

3. oflinekpss

oflinekpss Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    Zannetmem biri b grubu kadro digeri a grubu kurumlarin bu tur gecislerde sorun cikaracagini sanmiyorum

4. oflinekpss

oflinekpss Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    28 kasimdaki guyu mu kazandiniz?

5. uludagkamuuu

uludagkamuuu Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    evet

6. uludagkamuuu

uludagkamuuu Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    evet
    çalış senınde olsun Allah fesatlıktan hepımızı korusun

7. cenk coban

cenk coban VİP Üye

Ödül Puanları:
    318
    maliye istediği adamı alır :D kimse de ses çıkaramaz...

8. murot

murot Aktif Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    senin gibi aç gözlüler yüzünden bizim gibiler atanamıyor puanlar düşmüyor farkında mısın tabiki de değilsin çünkü sadece bu soruyu sormak için hesap açmışsın ve gelmiş bir de bana fesat diyorsun asıl fesat olan sensin binlerce kişi senin atandığın kurumda çalışmak için can atıyor sen de kalkmış guy olucam da kykdan istifa edicem de falan da filan da önden kyk sonra merkezi gümrüge başvur bir yandan guya göçe göz kırp sizin gibiler oldukça daha çok bekleriz iibf için hiçbir şey yapmamış biri kalkmış bir de ahkam kesiyor sizin gibi acgozluler yüzünden mezun olduğum fakülteden tiksindim:naslyany:

almeyda, elyesailyas ve sbl bunu beğendi.
  9. BeyazıT

BeyazıT Spor Genel Müdürlüğü

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Akdeniz Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Çok yanlış düşünyorsun ve yanlış yorumluyorsun. Senin dediğin 2 tane B grubu arasında olsa ordan oraya atlasa tamam bişey demem örneğin gümrüğü kazanıp bir sonraki atamada KİT'e geçen birine bunu diyebilirsin ancak B grubundan atanıp daha sonra kendini geliştirip sınavlara girip uzmanlık kazanana nasıl laf edebilirsin ? Ben de 2014 kpss den bu yana atama bekliyordum son atamada allaha şükür atandım. Şimdi de yüksek lisans mülakatına girmiştim onu kazandım ben desem ki araştırma görevlisi olmak istesem 2 yıl sonra bu senin için neden bir sorun yaratıyor ? Yerimde durmuyorum kendimi geliştirmeye devam ediyorum emeğimin karşılığını da alıyorum demektir. Lütfen bu derece dar düşüncede olmayın B ile A arasına geçişte aç gözlülük diye bir şey olamaz. Ben 2017 kpss'ye de girip A grubundan uzman olmayı da planlıyorum şimdi senin gözünde bu suç mu ? Neden 25-26 yaşında hayatı rolantide devam ettireyim ki neden kendimi geliştirmeyeyim daha iyi kariyer fırsatları oluşmasın ?

ümran ardıç ve S.R bunu beğendi.
  10. murot

murot Aktif Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    kardes sen niye üstüne alındın anlamadım benim lafımı anlayan anladı bu durumda dar düşünceli olan kim belli oluyor benim söylemek istediğim gayet açık b grubu kadroları istila eden zihniyet kurumdan kuruma geçiş yapanlar iyi ki yüksek puan almışlar tamam bir şey demedik ama an itibariyle bir kadro için bile 1000 kişi başvurmak için sırada beklerken böyle bir başlık böyle bir ahkam kesmek saçma değil mi? madem a gurubu kariyer yapmak istiyorsunuz neden b grubu kadroları istila ediyorsun sana gelince madem akademisyen ona istiyorsun neden sırada bekleyen 1000 kişinin günahına giriyorsun sorarım ama tok açın halinden anlamaz işte ben atandım ben paçayı kurtardım deyip o işe o kadroya gerçekten ihtiyacı olan .001 ile atanamayanlar hep sizin gibi geniş düşünen(!) insanlar her şeyin en iyisini bilir değil mi? yazık yazık valla çok yazık sizin gibiler yüzünden kadro gelmiyor zaten giriyorsunuz kuruma sonra istifa edip başka kuruma geciyorsunuz sonra da iibflileri kurumda tutamiyoruz diye bir çok yere 4001 veya önlisansları alıyorlar tapu sgk gibi zaten bir avuç kadro oluyor onu da harcıyorsunuz biz de sıra gelecek diye öyle bekliyoruz sadece size değil lafım bunu yapan tüm iibflilere vicdanınız rahatsa lafım yok ama tekduze düşünmeyin ayrıca unutmayın sizin gibileryüzünden bizim gibiler bu halde sayın mezundaşlarım...

almeyda bunu beğendi.
  11. BeyazıT

BeyazıT Spor Genel Müdürlüğü

Ödül Puanları:
    288
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Akdeniz Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    Peki diyorsun ki madem akademisyen olmak istiyorsun neden b grubu kadrosunu istila ediyorsun. Benim akademisyen olacağımın garantisi var mı ? Babamın üniversitesine araştırma görevlisi mi olmak istiyorum ? Garanti mi araştırma görevlisi olacağım ? Merak etme şu an ki psikolojini de gayet iyi anlıyorum bundan 1-2 ay önce de aynı psikolojideydim bir atanayım başka bir şey istemiyorum diyordum ama işin içine girince öyle olmuyor. İnsanoğlu durursa sıkıntı her zaman kendini geliştirmek istiyorsun ve azmin,iştahın da varsa sırf senin gibi yorum yapanlar yüzünden mi bu amaçları durduracağım ? . Sen diyorsun ki kpss ye giren herkese ,atanırsanız aman yükselmeyin aman yerinizde sayın sakın kariyerinizde daha üste çıkmayı planlamayın. Oturun oturduğunuz yerde memursanız memur kalın o şekilde emekli olun. Var mı böyle bir dünya allah için. Ben de katılıyorum aynı atama döneminde B grubunda kurumdan kuruma atlayanların haksızlık yaptığına ama açıkçası Uzman olmak isteyene,Araştırma görevlisi olmak isteyene,Tekrardan kpss ye girip daha iyi kurumlarda veya daha iyi illerde görev yapmak isteyene hiç bir şey diyemezsin. Benim bir arkadaşım şu an İdari Hakim oldu ve eskiden memurdu hazırlandı tekrardan İdari Hakim oldu şimdi söv bakalım o çocuğa nasıl memurluktan hakimliğe geçersin kadromuzu yedin memur kalaydın de.

12. uludagkamuuu

uludagkamuuu Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    çalışsana sende.ben gecemı gunduzume kattım kaç tane mulakattan elendım torplım olmadıgı ıcın.sımdı kalkmış senın gıbı bırı bana laf soyluyor. ben bu meslege gırmek ıcın 1.5 sene işsiz gezdim 86 puanla ayrıca dıger mulakatlardan elendım.bu meslege gırmesem benım guya veya baska meslege geçişimin garantisi var mı da konuşuyorsun? olsam zaten şu ana kadar guy olurdum aama hala çabalıyorum senın gıbı degılım aç gözlüymüş kim aç gözlü benı elemeselerdı guydan o zaman bende b memuru olmak ıstemezdım guy olmak varken ama şu ankı durumum benı buna mecbur kıldı benım ne şartlarda yaşadıgımı bılıyor musun da konusuyorsun ne kadar zor okudugumu vs bılemezsın cunku sen ahkam kesmeyı bılırsın

13. uludagkamuuu

uludagkamuuu Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Uludağ Ünv.
    Bölüm:
    Kamu Yönetimi
    abi böyle kafa yapısı olan adamlar var kadromu yedın dıyorlar gorende bızı aldılar sanır.hıc mulakattan elenmedık sankı bız.elenmesem zaten b de ne ısım var adamlar almıyorsa benı benım suçum ne? ben bu işe mecbur kalmışımki yazmışım kazanmışım.mecbur kalmasam a dan bekleyeyım bır umut ama yokki beklenecek bırsey

BeyazıT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş