KYK ya atananlar puanlarını yazabilir mi

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
atananlara hayırlı olsun puanlarınızı yazarmısınız.tabi iibfli olanlar yazsın aramızda 4001 de var biliyoruz.merkezi ve açıktan alımlarda atanamayan iibfli kardeşlerinizin önüne çıkmazsınız inşallah.tekrardan hayırlı olsun

mehmet_1303

~YNWA~
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Güzel bi başlık ama nedense hiç puanını söyleyen yok (tuhaf bi durum). demek ki düşük puanla kazanan torpilliler kendini ele vermek istemiyor!

Eğitim
Lisans
Üni
Harran Ünv.
Bölüm
İşletme
atananlara hayırlı olsun puanlarınızı yazarmısınız.tabi iibfli olanlar yazsın aramızda 4001 de var biliyoruz.merkezi ve açıktan alımlarda atanamayan iibfli kardeşlerinizin önüne çıkmazsınız inşallah.tekrardan hayırlı olsun
Adamlar oraya haziran alımına kadar gırıyor merkezi alımlara yine başvurup yapıp sonra ordan cıkarlar hep böyle oldu bu sonra da puanlar neden düsmüyor derler

yurci

Son Mülakat Bükücü :)
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
en azından sözleşmeli diğer atamalarda engel olamayacaklar.

Bölüm
Uluslarası İlişkiler
ilk benden gelsin o zaman 84.47 ile kazandım ve merkezi den de tercih yapmayacağım. Çünkü zaten istediğim il oldu ve maaş farkı yok gibi niye tekrardan riske gireyim ki :) uluslararası ilişkiler mezunuyum belki bir kaç arkadaşımızın önünden çekilmişimdir, herkes için hayırlısı olsun :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ilk benden gelsin o zaman 84.47 ile kazandım ve merkezi den de tercih yapmayacağım. Çünkü zaten istediğim il oldu ve maaş farkı yok gibi niye tekrardan riske gireyim ki :) uluslararası ilişkiler mezunuyum belki bir kaç arkadaşımızın önünden çekilmişimdir, herkes için hayırlısı olsun :)
valla eğer böyle düşünüyorsan allah razı olsun kardeş 1 kişi bile iyidir hem maaş farkını kapatabilirsin yabancı dil vb şeylerle inşallah kazanan iibfliler böyle yapar hatta polisliğe gidenler olur ve katiplik içinde böyle yaparlar inşallah

İsvacık

Admin
Forum Yöneticisi
Puanım 82,124 ben de Uluslararası ilişkiler mezunuyum.
Diğer merkezi atamalarda tercih yapmayacağıma söz veriyorum....
Ben de yıllarca bu sistemi eleştiren bir insanım.iş bulmuşken kimsenin ekmeğine mani olmam.....
Zaten hepsi aynı memurluk.

işletmeci00

İşletme - 84,3
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
kazanan arkadaslarımız hayırlı olsun

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Puanım 82,124 ben de Uluslararası ilişkiler mezunuyum.
Diğer merkezi atamalarda tercih yapmayacağıma söz veriyorum....
Ben de yıllarca bu sistemi eleştiren bir insanım.iş bulmuşken kimsenin ekmeğine mani olmam.....
Zaten hepsi aynı memurluk.
allah razı olsun böyle düşünenlerden gerçekten sizler gibi düşünnen olursa iibf kazançlı çıkar mesala 5 bin katipten 2 bini bizden olsa kyk 300 gitse gümrük ptt açıktan uzmanlık alımları nerden baksanız 5-6 bin kişiye yol açılacak bazıları kazanıyor sonra merkezden de tercih edip kazanıyor hem önceki işte kazanma umıdı olan insana hem merkezden tercih edeceklere haksızlık yapılıyor o yüzden allah sizden razı olsun böyle düşünüyorsanız

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Kazananlar hangi ili kazandı? Yüksek puanlı kazanan yok mu ya?

sevil

İyi Bilinen Üye
Bölüm
Maliye
arkadaşlar zaten kısa bi süre sonra büyük ihtimalle kadroya geçirileceksiniz,mülakatta arkadaşım son sırada olduğu için son ayrılanlar biz olmuştuk ve bunu ortalama sağlam bir kaynaktan birebir duyduk diyebilirim. bunu söyleyenler de muhakkak bilgi sahibi insanlar ki bunu paylaşmışlardı bizimle.

Eğitim
Lisans
Bölüm
ÇEKO
Sıramı beklerken tanıştığım işletmeci kız 82.31 le kazanmış

esraaa

VİP Üye
Bölüm
ÇEKO
bende sıramı beklerken tanıştığım maliye mezunu kız 82.96 ile kazanmış

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bende sıramı beklerken tanıştığım maliye mezunu kız 82.96 ile kazanmış
82den bi ben mi gitmemisim yaaa.mulakata tanistigim turkceci kazanmis cook koydu ya.hayatim kurtulabilirdi o liste aciklandiginda :'((

GT-B7510 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

esraaa

VİP Üye
Bölüm
ÇEKO
82den bi ben mi gitmemisim yaaa.mulakata tanistigim turkceci kazanmis cook koydu ya.hayatim kurtulabilirdi o liste aciklandiginda :'((

bi sen değilsin. benle birlikte çıkan iki kızda girmiş bi ben giremedim. üçümüz çıkmıştık merdivenlerden. birinin puanı 82.98 birinin 82.94 gibi bişeydi.

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bi sen değilsin. benle birlikte çıkan iki kızda girmiş bi ben giremedim. üçümüz çıkmıştık merdivenlerden. birinin puanı 82.98 birinin 82.94 gibi bişeydi.
Mulakatlari nasil gecmis o kazanan iki kizin hadi benim ki kotu gecti kazik sorular cikti cok uzulmedim. O iki kiz sorulari bildiler mi hep bilgin var mi?