ESKİ İLAN Lösev Kent Açılıyor, Personel Alımları Başladı

Konu, 'İİBF İlan Takip Forumu' kısmında Kafkaslı tarafından paylaşıldı.

 1. Kafkaslı

  Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

  Kayıt:
  31 Ekim 2012
  Mesajlar:
  6.694
  Beğeniler:
  3.176
  Ödül Puanları:
  938
  Cinsiyet:
  Kadın
  Bizimle Çalışmak İster misiniz?
  [​IMG]

  ÇOK YAKINDA AÇILACAK OLAN KENTİMİZ HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN; www.birtugladasenkoyarmisin.com
  LÖSEV’in 15 senelik birikim ve çabalarıyla ulaştığı lösemili çocuklarda %90 iyileşme başarısını, küçük-büyük tüm lösemi ve kanser hastalarında da sağlamak, hatta %100’leri yakalamak için bu kentte çocuk-erişkin, zengin-fakir, özel-SGK’lı ayrımı yapılmaksızın, kar amacı gözetmeden, eşit şartlarda en iyi sağlık hizmeti sunulması hedeflenmektedir.

  Amacımız, Daha Çok Lösemili Çocuğu Kurtarabilmek ve Aynı Başarıyı Erişkin Kanser Hastalarına da Yansıtabilmektir…

  Tıbbın tüm branşlarının yer alacağı hastanemizde, multidisipliner yaklaşımlarla ONKOLOJİ SERVİSLERİNDE %50’siÇocuk (Lösemi-Kanser) %50’si Erişkin (Lösemi-Kanser) hastalara hizmet verilecektir. Hastanemizde, organ ve kemik iliği nakil klinikleri, acil ve yoğun bakım servisleri, ameliyathaneleri, radyoloji ve radyoterapi üniteleri ve evinizin rahatlığında yataklı servisleri ile modern tıbbın tüm olanakları sağlanmıştır. Bunun yanı sıra kişiye özel tedavi yöntemleri, genetik ve kanser araştırma kök hücre laboratuvarları ve kemik iliği bankası ile alanında dünya lideri olması hedeflenmiştir. Hastaneye ek olarak, LÖSEV Onkoloji Kenti’nde 80 odalı bir Hastane Oteli ile Eğitim Kompleksi planlanmış olup tedavi başarısını %100’lere çıkartabilmek için her şey düşünülmüştür. Dünyanın en yüksek ve hijyenik teknolojileri ile LÖSEV KENTİ’nin yapımına Şubat 2013’te başlanmış olup ülkemizin ilk Doğa Dostu Hastanesi 2014 yılı içerisinde hizmete girecektir.
  BU BÜYÜK PROJEDE SİZİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ.

  BAŞVURULARDA ARANAN GENEL ÖZELLİKLER
  Lösemi ve kanser hastalıkları ile savaşta amansız bir mücadele veren LÖSEV; yoğun çalışmaları, toplumsal ve kalıcı projeleri ile lösemili çocuklarımızı ve aileleri ile kanser hastalarını yaşama bağlamaktadır.
  Siz de ülkemizin en saygın ve güvenilir sivil toplum kuruluşunda yerinizi almak, kariyerinizi bu yönde planlamak arzusunda iseniz; İdealizm ve insan sevgisi duygularınızı halen muhafaza ediyorsanız, çok çalışmayı ve üretmeyi seviyorsanız LÖSEV AİLESİNE katılmanızı bekliyoruz.
  TÜM BAŞVURULARDA ARANAN ORTAK ÖZELLİKLER
  LÖSEV için çalışmanın farklılığının bilincinde, çocukları ve ülkesini seven, idealist, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, ilgili okullardan mezun en az bir yabancı dil bilen, takım çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci ile insiyatif kullanabilen, sonuç odaklı çalışan, hayat boyu öğrenim odaklı ve kişisel gelişimine önem veren, özellikle çalışma alanındaki tüm gelişmeleri yakın takip eden ve konusuyla alakalı gelişmiş teknolojileri kullanabilen, gerektiğinde çalışmalarını uyarlayabilen, alt kadroların eğitimine, gelişimine ve motivasyonuna önem veren, deneyim ve tecrübelerinden faydalandırarak, eleman yetiştiren, uzun vadeli çalışmak isteyen, "B" planı olmayan esnek çalışma saatlerine ve Cumartesi günleri de çalışarak kendisinden bir şeyler vermeye hazır, yazılı ve sözlü iletişimlerde başarılı, sosyalmedya ve internet kullanan projeler yaratarak planlı ve sistemli çalışabilen, iyi derecede bilgisayar programlarına hakim, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, tercihen 5 yıl Vakıf / Hastane deneyimli. Üst düzey yöneticilerin, tercihen ikinci bir dili bilmeleri (rusça, almanca, arapça vb.)

  Vakfımız ve birimlerine sigara içen personel başvuruları kesinlikle kabul edilmemektedir.

  Başvuru adresimize yapılacak şahsi iş başvurularında 1 adet fotoğraf ile birlikte iş başvuru formu doldurarak yapılması gerekmektedir. (İş başvuru formunu indirerek doldurabilir veya şahsi başvurularda vakıf merkezimizden temin edilebilir.)

  BAŞVURU ADRESİ
  Reşit Galip Caddesi İlkadım Sk. No:14 Gaziosmanpaşa / Çankaya / Ankara

  [xtable]
  {tbody}
  {tr}
  {td}ONLİNE İŞ BAŞVURUSU{/td}

  {td}|{/td}

  {td}İŞ BAŞVURUSU FORMU{/td}

  {td}|{/td}

  {td}GÖNÜLLÜ ÜYELİK FORMU{/td}
  {/tr}
  {/tbody}
  [/xtable]
  Vakfımıza yapılan tüm iş başvuruları için gizlilik esastır. Tüm başvurular titizlikle değerlendirilmekte, değerlendirme süreci 15 gün içinde tamamlanmakta, daha ileri işlemler yapılması için gerekli yeterlikleri taşıyan başvurulara geri dönüş yapılmaktadır. Olumsuz sonuçlanan başvurular için herhangi bir yanıt verilmemektedir.
  Pozisyonlar :  http://www.iibfliler.net/kategori/iibf-ilan-takip-forumu.112/create-thread
  KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ

  02.08.2014
  İlan Detayı

  İDARİ İŞLER DİREKTÖRLÜĞÜ

  02.08.2014
  İlan Detayı

  TIBBİ DİREKTÖRLÜK

  02.08.2014
  İlan Detayı

  İNSAN KAYNAKLARI KOORDİNATÖRLÜĞÜ

  02.08.2014
  İlan Detayı

  PAZARLAMA DİREKTÖRLÜĞÜ

  02.08.2014
  İlan Detayı

  MALİ İŞLER DİREKTÖRLÜĞÜ

  01.08.2014
  İlan Detayı

  VAKIF MERKEZ PERSONEL İLANLARI

  31.07.2014
  İlan Detayı
  ORGANİZASYONEL İDARİ VE YÖNETİM İŞLERİ SORUMLUSU

  09.09.2014
  İlan Detayı

  TİCARİ ALANDA İŞ GELiŞTiRME VE YÖNETİM SORUMLUSU ÜST DÜZEY ELEMANLAR

  09.09.2014
  İlan Detayı

  ULUSLARARASI PROJE GELİŞTİRME VE YÖNETİM SORUMLUSU (İstanbul - İzmir - Ankara)

  09.09.2014
  İlan Detayı

  HEMŞİRELİK HİZMETLERİ DİREKTÖRLÜĞÜ

  02.08.2014
  İlan Detayı
  http://www.losev.org.tr/v2/tr/isbasvuru.asp?ctID=623
   

Sayfayı Paylaş