LÜTFEN MERKEZİ ALIMDA TERCİH YAPMAYIN !

KESKİN

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
ATANAN TÜM İİBF'Lİ ARKADAŞLARA HAYIRLI OLSUN. ATANAN ARKADAŞLARDAN RİCA EDİYORUM 3 YILDIR İŞSİS
İM VE BENİM GİBİ YÜZBİNLERCE ARKADAŞ VAR.LÜTFEN ATANIPTA MERKEZİ ALIMLARDA TERCİH YAPMAYIN. SİZDE İŞSİZLİĞİ TATMIŞŞINIZDIR. LÜTFEN DUYARLI OLALIM ARKADAŞLAR...

caudron

my life is made of sand, it flows through my hand
Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
ben atandım ve evet işsizliği çok iyi bilirim, o tercih süreçlerini sonra kılpayı atanamamayı o yüzden kesinlikle başka hiçbir kuruma ve merkezi atamaya başvurmayacağım benim hedefim artık gümrük memurluğunda olabildiğince ilerlemek... inşallah haziran atamasında iyi bir kadro verilir ve atanamayan kardeşlerime biraz olsun umut olur

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Konuşurken herkes iyidir de en ufak menfaat girdiğinde araya herkes yapar. Gerçekten bunu düşünen ve yapmayacak kişi parmakla sayılır kadar az olacaktır. İnşallah yanılırım
Yapsada kit harici gümrük geçişe izin vermiyor ki yani bunu bile bilede yapıyorsa tuhaf gerçekten.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
a grubu ve kit kazanımları haricinde muvafakat alınamaz kurumdan bu nedenle boşuna kadroları yakmasın kimse...

a ve kit içinde atandığınız kurumları bırakmayın hedefınızın pesinde kosun gerıde bekleyen İİBFlileri yakmayın, kurumlar kaçan İİBFli ve lisans mezunlarından bezdi.

83,3 ıle bır degerı yok belkı ama ben hıcbır kuruma basvurmayı dusunmem, düşünenide iyi niyetli sayamam.

hakan.1010

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Ekonomi
Ben tercih yapmamayi dusunuyordum lakin buradaki dava manipulasyonunu gorfukten sonra tercih yapmaya karar verdim.
Not: puanim 87.9

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben tercih yapmamayi dusunuyordum lakin buradaki dava manipulasyonunu gorfukten sonra tercih yapmaya karar verdim.
O puan bi kaç kit harici iş yapmaz ama dene tabi. tcdd alım yaparsa nusaybinde çayını içmeye gelirim.

nofear

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
hayatın.da maniplasyon kelimesini ilk kez kullanmış biri tercih yapsa ne olur gümruk kazansa ne olur zihniyet bencil olduk.dan sonra kapasite.de bencil oluyor .

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Gümrükçüleri artık iptal edin, bir sonraki gümrük alımı olacak ama hükümet meselsi çözülmesi lazım.

Ptt nin alım takviminde bir değişiklik var mı bilmiyorum on gün sonra bi görüşme yapmayı düşünüyorum.

hakan.1010

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Ekonomi
Bebelere bak ususmusler kazandim muayeney o puan is yapmaz diyor ahahaha kazandim tercih edecegim sirf sizin gibiler yuzunden ahaha o puan is yapmaz dedi ya adam

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Bebelere bak ususmusler kazandim muayeney o puan is yapmaz diyor ahahaha kazandim tercih edecegim sirf sizin gibiler yuzunden ahaha o puan is yapmaz dedi ya adam
kardeş peki sen sımdı muayeneyı kazandın ve kazandıgın halde gıtmezsen herhangı bı yaptırımı yok mu bu işin ben onu anlamadım

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bu sızı haklı mı gosterır, korkacak neyınız var, her zaman bu kadar çabuk mu telaşa kapılırsınız?

bu sorularıma yanıt alırsam ona gore yorum yazacağım şahsınıza!

KDV

Çok yordun beni kpsssss
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Yaptığınız doğru değil hocam daha bir hafta öncesine kadar sizde bizde ağlanıyorduk buralarda insanlar emek etmişler puan almışlar ve tabiki atanmak için uğraş verip onları anlayan insanlardan yardım istiycekler.başkasının mutsuzluğu üstüne mutluluk kurulmaz hocam bunu bilin lutfen.bende gumruk taşra memurluğunu kazandım.şırnak dahi çıksa birdaha bu puanı kullanmıycam.Eğer daha bir hedef istersem tekrar bu sıkıntıları çeker kpps girerim.bence sizde oyle yapın ve allahtan korkup puanınızı birkere kullanın.allah gonulden bekleyen ihtiyacı olan herkesi atasın