lütfen yardım gümrük döner sermaye memurlugu....

desouza

Üyeliği İptal Edildi
konu sahibi: bnkformoney

Memur Döner Sermaye
Antalya, Mersin, Ankara, Gaziantep, Hatay, Van, Trabzon, Samsun, Kocaeli, Diyarbakır, İstanbul, Edirne, Bursa, İzmir

Döner sermaye memurlugunu kazandım...Bazıları diyor ki siz il ticaret müdürlüklerine atanabilirisniz...Bazıları da diyor ki hayır kesin ve kesin gümrükte çalışacaz diyor.. (Bakanlıgı arayıp sormuşlar.) Bu konuda bir bilginiz var mı..Yada bende döner sermaye memurlgunu kazandım ama beni il ticaret verdiler diyen var mı? Döner sermaye 4 yıllık olanların atanacagı iller yukarıda belirtildi.. Ha bi şu an var en önemlisi benim için evrak teslim belgesinde askerlikle ilgiili kısımda tecil/muaf/terhis tarihi var halbuki ben tecili bozdurmuştum...Yani ne tecilliyim ne terhis oldum nede muafım oraya ne yazacaz ki...Yada benim askerliğimi kurum tecil eder mi ki.....(Gerçi gideceğim il bile belli oldu ama)

Rabbim iibflilere yardımcı olsun...İnşallah hepinize atanma sevnci yaşatır. .Amin.[table="width: 500, class: outer_border, align: left"]
[tr]
[td][/td]
[td][/td]
[td][/td]
[/tr]
[/table]

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
kardeşim tecili bozduysan askere sevk tarihin neyse tecil tarihi onu girersin ama yine ara sor isini garantiiye al. ayrıca sen döner sermaye memurun sen il ticarette calısmazsın sen tasiş dedikleri bölümde çalışacaksın bu gümrüğe takılan sonra ihaleye çıkartılan birim bildiğim kadarıyla

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Askerden sonra baslarsın bence bana kalırsa kurum bunu sorun etmez kurumla ara gorus yarın sanırım bu sefer ıl tıcarete degıl gumruklere verılecekmıssınız zaten ıl tıcarete normal memur verılmıs sanırım doner memur degıl.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi

tenekeci

Yeni Üye
arkadaslar mrb bu gumrukte yedege kalanlarda asillerle birlukte evrak teslimi yapmalari gerekiyor mu yardimlariniz icin tsk

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
arkadaslar mrb bu gumrukte yedege kalanlarda asillerle birlukte evrak teslimi yapmalari gerekiyor mu yardimlariniz icin tsk
hayır kardesim yedeklere sıra gelince arıyolar evrak o zaman isteniyor

tenekeci

Yeni Üye
darknes cok tsk ederim saolasin peki yedege sira geldini nasil ogrenecegiz veya nerden ogrenecevgz tsk

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Yedekler sonradan cagrılacak.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
darknes cok tsk ederim saolasin peki yedege sira geldini nasil ogrenecegiz veya nerden ogrenecevgz tsk
kardeşim onu anca forumdan takip edersin çağrılan olursa yazarsa foruma ögrenebilirsin ya da gümrük ankara merkezi arayıp surekli :D ama merak etme hani sana sıra gelirse mutlaka ararlar

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Uzman ve müfettiş olanlar var onlar kaçmış