Mail Etkinliği İçin Görev Dağılımı Yapıcaz Yardım Edin Arkadaşlar [Buyrun gelin]

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Günler su gibi akıp gidiyor 131 gün kaldı. Bir çoğumuz PTT son çare olarak görüyor ama en son alım haziran en son çaremiz burası neyse konuyu uzatmadan

Mail etkinliği yapıcaz yine Hangi Kurumlar olmalı sizce bence Tüm kurumlar olmalı gerçide yinede özellikle olaması gereken ayrı oneme sahip olanları belirleyelim.

Yazı yazma kabiliyetine sahip olanlar bu başlığa yazılarını ben yazı yazmayı beceremem ama internetten kurumların adres telefon maillerini bulabilirim diyenler bu tarz bi yardıma erişsin ben hiç bi şey yapamam sadece mail atarım diyen arkadaşlarda şimdiden mail atacakları hesaplar alsınlar kendilerine bunu da yapamam diyen varsa bari konuyu gördüklerinde en yukarda tutmak için güncel + vb seyler yazsınlar hadi arkadaşlar silkelenin

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Metinler bende zaten. Belirleyelim acilen. PTT gibi ses getiren şeyleri yapmak için de hırslıyım. Kurumları, adresleri belirleyelim.

Üniversiteler, Bakanlıklar, DSİ,Kitler vs. Siz belirleyin...

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
görev dağılımı yapmak en mantıklısı. mail ekibi, yazar ekibi, görüşmeye gidecek ekip vs. sorumluluk bu şekilde daha dengeli dağılır hiç değilse. mart-nisan en aktif olmamız gereken aylar.

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
görev dağılımı yapmak en mantıklısı. mail ekibi, yazar ekibi, görüşmeye gidecek ekip vs. sorumluluk bu şekilde daha dengeli dağılır hiç değilse. mart-nisan en aktif olmamız gereken aylar.
mantıklı da kimse yazı yazmıyor ki sırf diğer kurumları çıkartıp koymuyorum hani birileri daha katılsın diye ama kimse katılmıyor.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
mantıklı da kimse yazı yazmıyor ki sırf diğer kurumları çıkartıp koymuyorum hani birileri daha katılsın diye ama kimse katılmıyor.
abi ne kadar arttırırsak o kadar iyi. az kişiyle başlarız. icraatleri görünce millet katılır elbet. düzeni marta kadar oturtmamız lazım.

esma

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
çalışıyorum o yüzden sadece mail atabilirim. yazarlar metni yazıp koysunlar gerekirse hergün mail atabilirim

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
ben de yazmaya talibim. hadi bakalım kimler neler yapabilir görelim.

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
bende şimdi yazmaya başlıyorum kurumlara özel ayrı ayrı kusursuz olmaz ama ekleme düzeltme falan önerilerle daha geliştiririz ne kadar çok kişi yazarsa ondan bir paragraf ötekinden güzel bir paragraf yapınca ortaya güzel metinler çıkacaktır

cmdn

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Ben de mail twitter face gruplarına talibim ve bursa civarında ulaşabileceğimiz gidip görüşebileceğimiz yerlere de gelmek için imkanlarımı zorlarım artık çalışmıyorum da istifa ettim dün itibariyle...

cmdn

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
çalışıyorum o yüzden sadece mail atabilirim. yazarlar metni yazıp koysunlar gerekirse hergün mail atabilirim
Metinlerimizi sadece haziran odaklı da hazırlamayalım arkadaşlar neticede geniş kitleye hitap etmek istiyorsak 350.000 hepsinin 2012 puanı iyi değil bu nedenle hem haziran hem de devam eden süreçleri kendi aleyhimize çevirik o kadroları bizim hakkımız ve bizim kalmalıdır daima.. bunu sağlayacak bir çıkış gereklidir.Diye düşünüyorum

cmdn

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Bir öneri daha benden bence istediklerimizi madde madde dökmeliyiz düz yazı şeklinde uzun uzadıya cümleler mailin okunmamasına ve dikkate alınmamasına yol açabilir.

Mail de önce kısa bir girizgah devamında gerçek veriler verilmeli daha sonra madde madde isteklerimizi(sorunlarımızı) dile getirip konuyu kısaca irdeleyip en sona da Maili gönderenler kısaca ne bölüm okuduklarını kaç yılı mezunu olduklarını falanda belirtmesi iyi olacaktır.

Gerçek verilerden kastım kaç mezunumuz var net bir sayı ve verilen kadrolar ne kadar yapılan alımlardaki net olacak şekilde yapılan haksızlıklar neler ..hepsini barındırmalıyız yazıda.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
Bir öneri daha benden bence istediklerimizi madde madde dökmeliyiz düz yazı şeklinde uzun uzadıya cümleler mailin okunmamasına ve dikkate alınmamasına yol açabilir.

Mail de önce kısa bir girizgah devamında gerçek veriler verilmeli daha sonra madde madde isteklerimizi(sorunlarımızı) dile getirip konuyu kısaca irdeleyip en sona da Maili gönderenler kısaca ne bölüm okuduklarını kaç yılı mezunu olduklarını falanda belirtmesi iyi olacaktır.

Gerçek verilerden kastım kaç mezunumuz var net bir sayı ve verilen kadrolar ne kadar yapılan alımlardaki net olacak şekilde yapılan haksızlıklar neler ..hepsini barındırmalıyız yazıda.
metin yazarlarının yazdıkları metinleri derleyerek kısa ve öz içeriğe sahip bir metini toplu gönderebiliriz kurumlara. mantıklı. ama yazabilecek herkes yazsın. sonuçta İİBF mağduriyetinin dillendirilmesi yeterli. senin dediğini de uygulayalım.

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
OGM 2010 un son atamasında İİBF'den yaklaşık 100 kişi aldı. Şimdi de 2012'nin son alımındayız.. boş bırakmamak gerek. İSKİ ve karayolları ve DSİ de bizden alabilir.

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
haftada birkaç kere mail atarım.

cmdn

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
metin yazarlarının yazdıkları metinleri derleyerek kısa ve öz içeriğe sahip bir metini toplu gönderebiliriz kurumlara. mantıklı. ama yazabilecek herkes yazsın. sonuçta İİBF mağduriyetinin dillendirilmesi yeterli. senin dediğini de uygulayalım.
Tabiki de asıl olan mağduriyetimizin dillendirilmesidir.
Ama yazan herkes bu hususlara dikkat ederse iyi olur.
Birde kullandığımız verileri nerelerden kullanıyoruz onları da parantez içinde belirtelim ki metin içinde inandırıcılık gerçeklik önemli olur.

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
DSİ İÇİN YAZDIM bir tane paylaşayımmı burdan nasıl yapalım?

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
ben çok iyi hatırlıyorum 2012 sınavına girerken son alımda Maliye bakanlığıda İİBF memur almıştı hatta 78.5 Puan Çankırı idi

şimdi genel bir bilgi geceyim arkadaşlar Admin akşam şu an yapamıyor İİBF mücadele içerisine bir başlık açacak açılan başlığa misal

DSİ ilgili metinler yollacak mail adresi ya da fax ya da mektup adresi vb.
Maliye Bakanlığı ilgili metinler yollacak mail adresi ya da fax ya da mektup adresi vb.

Böyle böyle yapıcaz yazı paylaşacak olan arkadaşlar ortak bir metin yazabilrler ya da ayrı ayrı metin yazabilirler. metini şimdilik tutun elinizde akşam konular açılınca ilgili konuya yazarsınız.

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
en zoru maliyeye metin hazırlamak tam yazıyorum ama her cümle nasıl olurda maliye mezunu almazsınız nasıl bir mantıktır nasıl vizyondur bu temalı cümlelere kayıyor :)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Maliye kesinlikle benim. Bir cinnet herşeyi halleder.