Mail Organizasyonlarının Gizliliği Hk.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
katılımın artması için sizce mail başlıkları forum geneline açılmalı mı? malum kodun mücadele grubu etkinliklerimizi sabote ediyor diye kapalı tutuyorduk. bizden görüp daha fazla mail gönderme çabasında oluyorlar.

şahsi görüşüm kadro talep bildiriminlerinin tamamlanacağı güne kadar forumu üyelik dışı görüntülemeye kapalı tutup mail organizasyonlarını genele açmak. hem üye sayısı artışı da olur. ama @İİBF bunun google aramalarında bizi etkileyeceğini söylemişti sanırım.

ne düşünürsünüz, ne yapalım? artması lazım maillerin/faxların..

elif-selen-elif

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Bence de biz atin diyoruz ama onlar görmüyor ki bizim bu bölümümüzü. Şimdiye kadar artis saglayamadik bir surede öyle mi denesek acaba

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
açalım bence görsün herkes,zaten zincirlerimizden başka kaybedecek neyimiz kaldı inceldiği yerden kopsun

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
şahsi görüşüm kadro talep bildiriminlerinin tamamlanacağı güne kadar forumu üyelik dışı görüntülemeye kapalı tutup mail organizasyonlarını genele açmak. hem üye sayısı artışı da olur. ama @İİBF bunun google aramalarında bizi etkileyeceğini söylemişti sanırım.

şurada 1 ay gibi kısa zamanımız var forumun googleda ön sıralarda çıkmasımı önemli yoksa daha fazla mail gönderilmesimi önemli sorununun cevabını herkes biliyordur....1,5 ay süresince üye olmayanlara kesinlikle forumun diğer konuları kapanmalı tercih vs başlıkları....

Sadece mail sayfalarını görmeleri lazım ve mail atmanın önemi vurgulanarak anlatılmalı başlıklarda...hala googledır sitenin popüleritesi ,forumun devamlılığı için şunlar gerekli demeye devam edecekler olan varsa şimdi söylesinlerde daha fazla vakit kaybetmeyim aynı ortamda....

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
ben açılmasından yana değilim.kaç gündür yeni üye olanlar bizde görelim bizde mail atalım desinler diye bekliyorum ama nerdeeee.gönderecek adam gelir talep eder bende göndereyim diye.4001 ler görüp bizden daha çok mail atarlar dediğiniz gibi.

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
mail başlıklarının açılıp açılmaması tartışılır ama diğer konular KAPATILMALI..adamlar aylardır yok ortada tercih zamanı gelip atanırmıyım diye yazıyor sonra yine yoklar ben sindiremiyorum bunu....

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
benden bir öneri şu ana kadar ptt tercih sayfasında tercihlerini yazan yeni üyelere( İİBF dışında tercih yapılamadığına göre İİBF lidir düşüncesiyle ) gizli başlıkları görme yetkisi verilsin bakalım o sayfaları gördüklerinde katılım yapacaklar mı ?

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
şu an ptt başlığında @kpsszede'nin yaptığını @İİBF'nin kolaylıkla yapması gerekirken sessiz kalmayı tercih etti nedense. anlaşılan yine ''alıngan'' mücadele grubu olarak kendi çabamızla bir şeyler yapmaya devam edeceğiz.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Başlığı Yeni görüntüledim...

Forumun Tamamının kapatılması arama motorlarında siteyi yüksek bir aşağı çeker şahsen bu talebinizi iyi düşünün derim...

Benim tavsiyem ise şudur.

Mail Organizasyonları forumunu gizli başlıklar altından çıkarıp Genel Mücadele Forumuna Alalım... Ancak Başlığı sadece üye olanlar görüntüleyebilsin.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
Başlığı Yeni görüntüledim...

Forumun Tamamının kapatılması arama motorlarında siteyi yüksek bir aşağı çeker şahsen bu talebinizi iyi düşünün derim...

Benim tavsiyem ise şudur.

Mail Organizasyonları forumunu gizli başlıklar altından çıkarıp Genel Mücadele Forumuna Alalım... Ancak Başlığı sadece üye olanlar görüntüleyebilsin.
üyelerin görüntülemesi uygun. bir sinerji yaratalım o zaman bunun için.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
üyelerin görüntülemesi uygun. bir sinerji yaratalım o zaman bunun için.

Tamamdır Genel Üyelere açtım Mail Organizasyonları bölümünü ve Misafirler kapattım

Ayrıca Forumdaki Bütün üyelerin kayıtlı mailine bildirim maili atalım... Forumun yan tarafındaki etkinliklere katılım duyurusunuda mevcut foruma bağlayalım.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
4001ler görmesin metinlerimizi. Öyle de böyle de nasılsa mail atan 3-5 kişi var. Siz bilirsiniz tabi.

jedinak_jed

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Kesinlikle 4001 liler gormesin bu organizasyonlari. Az olsak bile oz olalim. Cok kisi gonderse bile 4001 liler gordugu taktirde organize olup bizim kadar gonderirler. Bu sekilde olursa kurum karasiz kalir. Sunu unutmayin 4001 liler rtkinliklerini gizli yapiyor ve emin olun 20 kisiyi gecmiyorlar. Su asamada fazla kisinin gondermesi degil gizlilik onemli olmali. Metinleri gordukleri taktirde bu metinleri curutecek organizasyonlara girerler. Kiacasi gardlarini almalarina yardimci olursunuz.

jedinak_jed

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Iibfli olduklari kesin olanlara yetki vermesi olabilir. Bana kalsa 20 kisi olsa bile yeterli. Tum kurulara genel bir etkinlik duzenlemek uzel olur.

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
şu ptt olayı sebebiyle tercih yapan bir sürü kişi geldi foruma tercihlerini paylaşıyorlar mülakattan sonrada yine kaybolurlar çünkü forumda sadece vekillere mail gönderildiğini sanıyorlar onları mail etkinliğine çekmek lazım...ben forum mücadele talep başlığını 10 dk da zar zor buldum yeni üyeler onu nereden bulacakta talep etsinler.. yöneticinin bu işlerle daha ilgili olması gerekiyor..

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kesinlikle 4001 liler gormesin bu organizasyonlari. Az olsak bile oz olalim. Cok kisi gonderse bile 4001 liler gordugu taktirde organize olup bizim kadar gonderirler. Bu sekilde olursa kurum karasiz kalir. Sunu unutmayin 4001 liler rtkinliklerini gizli yapiyor ve emin olun 20 kisiyi gecmiyorlar. Su asamada fazla kisinin gondermesi degil gizlilik onemli olmali. Metinleri gordukleri taktirde bu metinleri curutecek organizasyonlara girerler. Kiacasi gardlarini almalarina yardimci olursunuz.
Yönetici olarak çok söyledim bunu ama dikkate alınmadı. Üç gün sonra menfaati bitecek ve siteyi terkedecek adamlar için herşey uluorta yapılacak, bu adamalrı mücadele grubuna çekmeye çalışmak yerine. 4001'e bilmeyerek de olsa hizmet edecek hiçbir şeye de destek vermem.

Mücadele grubu üyesi sayısını arttırılmalı, @İİBF daha aktif olmalı. Şahsen yöneticilik falan da gözümde değil, daha aktif @kpsszede @sinoplu @beterböcek gibi arkadaşlrımız acilen yönetici kadrosuna eklenmeliler.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Yönetici olarak çok söyledim bunu ama dikkate alınmadı. Üç gün sonra menfaati bitecek ve siteyi terkedecek adamlar için herşey uluorta yapılacak, bu adamalrı mücadele grubuna çekmeye çalışmak yerine. 4001'e bilmeyerek de olsa hizmet edecek hiçbir şeye de destek vermem.

Mücadele grubu üyesi sayısını arttırılmalı, @İİBF daha aktif olmalı. Şahsen yöneticilik falan da gözümde değil, daha aktif @kpsszede @sinoplu @beterböcek gibi arkadaşlrımız acilen yönetici kadrosuna eklenmeliler.
Mücadele Grubu Talep Başlığında Bildirildiğinde kişilerin mücadele grubuna aktarmaya çalışıyorum hocam...

Bahsettiğiniz arkadaşlarımızdanda bu talep gelmesi halinde yaparız.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Eminim yöneticiliği hakkıyla yapacaklardır...

Bu arada özellikle belediye alımları mail organizasyonu gizli olmalı, torba kod kesinlikle bizi uyuyor sanmalıdır.