MALATYA HEKİMHAN SYDV PERSONEL ALIMI

Konu, 'SYDV' kısmında Kafkaslı tarafından paylaşıldı.

1. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    MALATYA İLİ HEKİMHAN İLÇESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL AL...Son Başvuru : 21.03.2014 İlMALATYAİlçeHEKİMHANAlınacak Sayı2 Çalışma ŞekliBELİRSİZ SÜRELİÜnvanSOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Açıklama- 1- 4 yıllık eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarına bağlı; Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İletişim Fakültesi ile Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak
    - Personel Alımı ile ilgili Genel Şartlar, Özel Şartlar, İstenecek Belgeler, Başvuru ve Sınava İlişkin Bilgiler ve Diğer Husular hakkındaki bilgiler ..::: T.C. Hekimhan Kaymakamlığı :::.. adresinde yayınlanmaktadır.

2. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    @sinan46 bu ilana bir göz at istersen.
    Forumda okuduğum kadarıyla İstanbul'a inşaata gitmişsin belki gözünden kaçar ilanı kaçırırsın diye bildirim gönderiyim dedim :)

3. elif_glts

elif_glts VİP Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    293
    başvurulabilir aslında özel şartları için kaymakamlığn sitesi bir açılsa

4. elif_glts

Ödül Puanları:
    293
    bu ilan yeni mi

5. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    1- ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLERA) GENEL ŞARTLAR1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak2- Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak3- 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olmak4- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak yada askerlikle ilişkisi bulunmamak5- Kamu haklarından mahrum bulunmamak6- Türk Ceza Kanunun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl ya da daha fazla hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak7- Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe vb. özel şartları taşımak ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak8- Sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve müracaat edilen iş pozisyonu için belirtilen nitelikleri taşımak9- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile ilgili özrü bulunmamak
    B) ÖZEL ŞARTLAR Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisinde Aranacak Özel Şartlar:

1- 4 yıllık eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarına bağlı; Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İletişim Fakültesi ile Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak
    2-İSTENECEK BELGELER1- Diploma veya Mezuniyet Belgesi2- Nüfus cüzdanı fotokopisi3-[FONT=times new roman] [/FONT]KPSS Sınav Sonuç Belgesi[FONT=arial]4-[FONT=times new roman] [/FONT][/FONT]4 adet vesikalık fotoğraf[FONT=Verdana][FONT=arial]5-[FONT=times new roman] [/FONT][/FONT]Özgeçmiş (Özgeçmiş mektubunda; doğum yeri, doğum tarihi, eğitim durumu, iş deneyimleri, katıldığı kurs ve eğitim bilgileri, özel meziyet ve nitelikleri, bu işe neden başvurduğu, geleceğe dönük hedef ve amaçları, aile bilgileri gibi konulardan bahsedilecektir.)[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=arial]6-[FONT=times new roman] [/FONT][/FONT]Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=arial]7-[FONT=times new roman] [/FONT][/FONT]Adli Sicil Belgesi (Sabıka Kaydı)[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=arial]8-[FONT=times new roman] [/FONT][/FONT]Sağlık Raporu (Ataması yapılacak olanlardan istenecektir)[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Not: Fotokopisi verilecek belgelerin müracaat esnasında aslı veya noter onaylı[/FONT]
    [COLOR=#000000][FONT=Verdana] suretlerinin ibrazı zorunludur.[/FONT]
    [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]3- BAŞVURU VE SINAVA İLİŞKİN BİLGİLER[/B][/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]1-[FONT=times new roman] [/FONT]Başvuruların[B] 10.03.2014-21.03.2014[/B] tarihleri arasında mesai bitimine kadar[URL="http://www.sosyalyardimlar.gov.tr/"][B][COLOR=windowtext]www.sosyalyardimlar.gov.tr[/COLOR][/B][COLOR=windowtext][/color][/URL][COLOR=windowtext] internet adresinde bulunan [B]SYDV Personel Alım İlanları[/B] bölümünden yapılması gerekmektedir.[/color][/FONT][COLOR=windowtext][COLOR=#000000][FONT=Verdana]2-[FONT=times new roman] [/FONT]Başvuruda bulunan adaylar içerisinden geçerli KPSS puanına göre en yüksek puana sahip adaydan başlamak üzere, 5 katı (10) aday sözlü sınava çağrılacaktır. Sözlü sınava girmeye hak kazananların listesi[B]24.03.2014[/B] tarihinde açıklanacaktır.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]3-[FONT=times new roman] [/FONT]Mülakata katılmaya hak kazanan adayların istenen belgeleri [B]28.03.2014 günü mesai bitimine[/B] kadar Vakfımıza teslim etmesi gerekmektedir. Başvurular ile ilgili olarak Kurumumuz tarafından yapılacak inceleme sonucunda gerekli şartları taşımayanlar ile eksik belgesi olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]4-[FONT=times new roman] [/FONT]Sözlü Sınav [B]01.04.2014 günü saat 10:00’da[/B] yapılacaktır.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]5-[FONT=times new roman] [/FONT]Mütevelli Heyetince oluşturulan Mülakat Komisyonu tarafından Sözlü Sınavda adaylar 100 tam puan üzerinden:[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]a)[FONT=times new roman] [/FONT]Sosyal iletişim beceri ve kabiliyeti (20 puan);[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]b)[FONT=times new roman] [/FONT]Liyakatı, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu (20 puan);[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]c)[FONT=times new roman] [/FONT]Genel kültürü ve bilgi birikimi (20puan);[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]d)[FONT=times new roman] [/FONT]Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı ve uygulama kabiliyeti (20 puan);[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]e)[FONT=times new roman] [/FONT]Özgüveni, İfade yeteneği ve muhakeme gücü(20 puan);[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Açısından değerlendirilecektir.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]6-[FONT=times new roman] [/FONT]Nihai sınav sonucu, geçerli KPSS puanı ile adayın sözlü sınavdan almış olduğu puanın aritmetik ortalaması ile belirlenecektir. Nihai sınav sonucu notu 60 puandan aşağı olmamak üzere, en yüksek puan alan 2 asil (2 yedek) aday[B]Sosyal Yardım ve[/B][B]İnceleme[/B][B]Görevlisi[/B] olarak tespit edilecek ve atanmak üzere Mütevelli Heyetinin onayına sunulacaktır.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]7-[FONT=times new roman] [/FONT]Nihai sınav sonucu olarak 59,99 ve daha düşük puan alan adaylar başarısız sayılacaktır.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]8-[FONT=times new roman] [/FONT]Vakfımız, işe alım süreci sonucunda personel alıp almamakta, kadroların tamamına ya da bir kısmına atama yapmakta serbesttir.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]4- DİĞER HUSUSLAR[/B][/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]1-[FONT=times new roman] [/FONT]Mülakata katılacak adaylar, geçerli KPSS puanına göre en yüksek puana sahip adaydan başlamak üzere, her bir ünvan için alınacak personel sayısının 5 (beş) katı olarak belirleneceğinden, müracatlar Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesi olan, [URL="http://www.sosyalyardimlar.gov.tr/"][B][COLOR=windowtext]www.sosyalyardimlar.gov.tr[/COLOR][/B][COLOR=windowtext][/color][/URL][COLOR=windowtext] adresinden "[URL="http://app.aile.gov.tr/vakifilan/IlanListesi.aspx"][COLOR=windowtext]SYDV Personel Alım İlanları[/COLOR][/URL][COLOR=windowtext]" linkini kullanarak yapılacaktır.[/color][/color][/FONT][COLOR=windowtext][COLOR=windowtext][COLOR=#000000][FONT=Verdana]2-[FONT=times new roman] [/FONT]Başvuru sonunda sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların litesi ile nihai sınav sonucu oluşacak atanan adayların listesi Hükümet Konağı ilan panosunda ve Kaymakamlık resmi internet sitesi olan[URL="http://www.hekimhan.gov.tr/"][COLOR=windowtext]www.hekimhan.gov.tr[/COLOR][/URL][COLOR=windowtext] adresinde ilan edilecektir ve bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ayrıca tebligat yapılmayacaktır.[/color][/FONT][COLOR=windowtext][COLOR=#000000][FONT=Verdana]3-[FONT=times new roman] [/FONT] Atanmaya hak kazanan adayların, sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren [B]7 gün[/B] içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak, Hekimhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bizzat teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adayların yerine nihai sınav sonucunda oluşan başarı sırasına göre yedek aday ile iş sözleşmesi imzalanacaktır.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]4-[FONT=times new roman] [/FONT]Gerçeğe aykırı belge ile müracaat ettiği anlaşılan adayların, atamaları yapılmış olsa bile sözleşmeleri iptal edilecek ve haklarında yasal süreç başlatılacaktır.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]5-[FONT=times new roman] [/FONT]Atamaları yapılmayan adayların başvuru belgeleri, yerleştirme sonucunun ilanından itibaren 15 gün içinde aday tarafından talep edilmesi halinde iade edilecek olup, belirtilen süre sonrası yapılacak talepler dikkate alınmayacaktır.[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]5- MÜRACAT YERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ[/B][/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Müracaat Yeri: Hekimhan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı /Hükümet Konağı/ Hekimhan / Malatya[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Telefon : (422) 713 15 08[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]İLAN OLUNUR. 10.03.2014[/B][/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]

[/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/color][/COLOR][/color][/color][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/color][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

rngl bunu beğendi.
  6. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    evet yeni. Bugün verilmiş :)
    Kaymakamlığın sitesinden şartları kopyaladım. Yönetmelikte belirtilen şartlardan farklı bir şey istenmemiş sadece bölüm şartı istenmiş :D İİBF/SBF/ İletişim Fak.
    Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İletişim Fakültesi ile Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun

7. elif_glts

Ödül Puanları:
    293

çok teşekkür ederim kafkaslı bi araştırayım bakayım ikamet sartı da aramıor gördüğüm kadarıyşa hepsi buydu dimi benim net yavaş da hala açmaya çalışıyor :)

sen sinana dedin ama ben daha fazla talip oldm bi an :)

8. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    evet hepsi bu :)
    2 kişi alınacak belki iş arkadaşı olursunuz :)

9. elif_glts

Ödül Puanları:
    293
    bakalım puandan kurtarırız herhalde. benim nişanlım Malatyalı muhtemelen orada yasıcaz başka bi şehirde çalışıyor bu yüzden malatya tercih sebebimz oluyor

10. musacos

musacos Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Elif 80.54 tu sanırım senin puan.benim de 80.71.ne dersin 10 kisilik mulakat listesine girermiyiz.sen puan kurtarir falan demissin de..

11. elif_glts

Ödül Puanları:
    293
    ya ne bileyim kurtarır gibi geldi bana kurtarmaz mı ki? sen nereden basvuracaksın

12. elif-selen-elif

elif-selen-elif İİBF Uzman Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    63
    Ark.lar inş girersiniz listeye bursa 4 kişi alacakti ilce ikamet sarti vardi 20 kişilik listeye giremedim 87 le falan başvuran olmuştu galiba

13. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    yuh ya.. bu aç gözlülük bitmedi. 2012 dönemi bitti açlık bitmedi. iibf ilanı mıydı bi de?

14. elif-selen-elif

Ödül Puanları:
    63
    İİBF bide sosyoloji psikoloji vardi. Mulakatlarina bile calismistim ama 0.6 yla giremedim

15. musacos

musacos Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Malatya akcadagdan basvurcam ben..ben hekimhan kaymakamligi aradim bugun.hep 70liler varmia basvuran.1 tane 84 varmis.yarin da sen arasana

16. elif-selen-elif

Ödül Puanları:
    63
    Bide benim bu olay ptt alimindan sonraydi 3 ay önce bile 87 ile bekleyenler varsa yandik biz

17. rngl

rngl HEYHAT! Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İşletme
    90-91 ile tarım kredi'ye 89 ile tedaş'a başvuran gördüm listede. hala neye şaşıyorum gerçi.

18. musacos

musacos Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Elif selen ne zamandiki o ilan.her gecen gun onumuzden bi sekilde cekilenler oluyor.ve sonucta orasi bursa yani.talibi cok olur

19. elif-selen-elif

Ödül Puanları:
    63
    Yani artik alistik

20. musacos

musacos Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    rngl o puanlari gordun tarimda ama bak millet 80 puanla atandi cogu bolgeye tarimda.illaki vardir oyleleri.

Sayfayı Paylaş